Filmy, do których lubicie wracać.

Dyskusje o filmach i programach telewizyjnych.
Ulubieni aktorzy i prezenterzy, nowości kinowe oraz
znane i lubiane klasyki małego i dużego ekranu.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Mila
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Mila »

Jest kilka film??w do kt??rych potrafi?? wraca?? ze 100 razy.
Jednym z nich jest ChÂ?opaki nie pÂ?aczÂ?. Ile razy bym go nie oglÂ?daÂ?a to i tak b??d?? si?? Â?miaÂ?a.
Nast??pny to 8 Mila. PokochaÂ?am go za muzyk??.
P??Â?niej jest Super ZioÂ?o. Chyba teÂ? za humor. Nie skusiÂ?abym si?? na niego, gdyby nie to, Â?e z braku innego filmu byÂ?am zmuszona obejrze?? go z kolegÂ?. I p??Â?niej z bolÂ?cÂ? szcz??kÂ? go polubiÂ?am :-)
Ooo i zapomniaÂ?abym Ciacho. W kinie Â?miaÂ?yÂ?my si?? chyba najgÂ?oÂ?niej z caÂ?ej sali.
Step Up obie cz??Â?ci (3 nie oglÂ?daÂ?am jeszcze). To lubi?? za caÂ?oksztaÂ?t.
Jest jeszcze wi??cej, ale nie pami??tam tytuÂ???w teraz.

Pazur

Post autor: Pazur »

moje ulubione filmy to seriale gotowe na wszystko,true blood i pami??tniki wampir??w,zapach kobiety,helikopter w ogniu,forrest gump,draculla,avatar,bajka pi??kna i bestia,saga zmierzch,up

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Nie da się wybrać. Mam straszny problem z dokonaniem wyboru więc zamykam oczy. Wyobrażam sobie, że czeka mnie filmowy wieczór. Obejrzałam wszystkie nowości. Po co więc sięgnę. Dziś powiem, że to będzie "Szybko i wściekle". Obojętnie, która część. Chociaż dwójkę lubię najmniej a czwórkę najbardziej.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, 21:27 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.

anita_cz

Post autor: anita_cz »

Z seriali najbardziej lubie a wrecz ubostwiam:
Supernatural (przede wszystkim za obsade :mrgreen: )
Dexter (tak mnie wciagnal, ze obejrzalam wszystkie sezony w ciagu niecalch dwoch tygodni)
Dr.House - za ten jego sarkazm
A co do filmow to jest ich na prawde sporo ale wyminie te najlepsze:
Leon Zawodowiec zajmuje u mnie miejsce pierwsze. Obejrzalam ten film okolo 40 razy i dalej mi sie nie znudzil.
Szkola uwodzenia 2 - w Ryan'ie Phillippe zakochalam sie na zabuj. Jak dla mnie swietny film romantyczny, szkoda tylko, ze tak tragicznie sie konczy.
Ostatnio zmieniony 22 sie 2011, 21:39 przez anita_cz, łącznie zmieniany 1 raz.

Li_Ann

Post autor: Li_Ann »

Wywiad z Wampirem, Piraci z Karaib??w, Faceci w Czerni, Prety Woman, Speed,
Titanic, :lol: Pan WoÂ?odyjowski, Rzeczpospolita Babska, Psychoza , Belfegor-Upi??r Luwru, Ta??czÂ?cy z Wilkami, Robin Hood (1990), Twierdza (1996), Kr??l Artur (2004).
To tylko kilka, jest jeszcze wiele. Wi??kszoÂ??? z Nicolasem Cage`m, Jonnym Deppem, Sean Connery kt??rzy Â?wietnie grajÂ?.

Awatar użytkownika
Majster
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Majster »

Li_Ann pisze:Twierdza (1996),

Czy chodzi ci o Twierdz?? z Sean Connery czy o dreszczowiec z Christophertem Lambertem na podstawie ksiÂ?Â?ki o tym samym tytule z muzykÂ? elektronicznÂ? Tangerine Dream ? Bo jeÂ?eli chodzi o film z Sean Connery to moim zdaniem ten dobry skÂ?dinÂ?d aktor nie musiaÂ? si?? za bardzo wysila?? w tej produkcji :)

Li_Ann

Post autor: Li_Ann »

Tak , chodziÂ?o o twierdz?? z Nicolasem Cage i Seanem Conery. Wysila?? si?? nie wysilaÂ?, ale ten brytyjski akcent ;-) . Jak si?? zastanowiÂ?am, to jeszcze przychodzi mi ze 20 film??w.

Awatar użytkownika
Majster
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Majster »

anita_cz pisze:Leon Zawodowiec zajmuje u mnie miejsce pierwsze. ObejrzaÂ?am ten film okolo 40 razy i dalej mi sie nie znudzil.
Film dobry, ale muzyka jeszcze lepsza, podobajÂ? mi si?? 2 kawaÂ?ki z Leona Zawodowca
Shape of my heart w wersji Carmen Cuesta

i jeszcze jeden kawaÂ?ek z tego filmu, Bjork - Venus As A Boy

chociaÂ? chyba w filmie ten kawaÂ?ek miaÂ? troch?? zwolnione tempo ;-)

Neria

Post autor: Neria »

Zdecydowanie uwielbiam wraca?? do gwiezdnych wojen. Pierwszy raz zobaczyÂ?am pierwszÂ? cz??Â??? jak miaÂ?am 7 lat. Po 10 latach wciÂ?Â? uwielbiam oglÂ?da?? ten film (cho?? moim zdaniem "nowa saga" jest gorsza od starej, to jedynk?? uwaÂ?am za bardzo dobrÂ?)
Z film??w romantycznych, to lubi?? bardzo Nigdy w Â?yciu, obejrzaÂ?am na prawd?? sporo razy :D Notting Hill, To WÂ?aÂ?nie MiÂ?oÂ??? teÂ? lubi??.
PiÂ?ty element wywarÂ? na mnie spore wraÂ?enie, ale cz??Â?ciej wracam do Skarbu Narod??w, podobnie jest z Piratami z Karaib??w.

I moÂ?e nie ten temat, ale uwaÂ?am Â?e warto doda??, iÂ? z seriali tylko dwa obejrzaÂ?am wi??cej razy niÂ? raz (caÂ?Â? seri??). SÂ? nimi Veronica Mars i Lost... ale dodam, Â?e chyba do nich doÂ?Â?czy Mentalista. Dr. House, jak Â?wietny by nie byÂ?, nie nadaje si?? do obejrzenia dwa razy, cho?? nie powiem, pierwszy sezon (jako Â?e mam na pÂ?ycie dvd) widziaÂ?am trzy razy :D

mikjam

Post autor: mikjam »

Na pewno wszystkie części Gwiezdnych wojen :D No może niekoniecznie epizod 1 i 2, ale całą resztę uwielbiam :D
Do tego dodałabym trylogię Batmana w reżyserii Nolana i Labirynt Fauna.
Spoza działu fantasy/sci-fi to zdecydowanie Stowarzyszenie umarłych poetów, Co gryzie Gilberta Grape'a, Słaby punkt, Milczenie owiec, Kill Bill, Pulp fiction, Rybka zwana wandą, Lot nad kukułczym gniazdem i Lśnienie.

Kriss

Post autor: Kriss »

Władca Pierścieni i Hobbit :) To są filmy, które zawsze wywołują uśmiech na mojej twarzy i które mogę oglądać co tydzień i mi się nie znudzą. mam na DVD i rzeczywiście, prawie co dwa tygodnie oglądam i za każdym razem, gdy lecą w telewizji.

Poza tym uwielbiam Obcego, trzy pierwsze części. Legendarne filmy!

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Kriss, również uwielbiam trzy pierwsze części Obcego. Klasyka horroru w najlepszym wydaniu. Co ciekawe moim zdaniem filmy te nie są takie brutalne a strach wywołuje sam nastrój oraz nieznana groza (Alien) czająca się dookoła.
Z chęcią wracam do tych filmów.
WP również zalicza się do moich ulubionych. Trylogię oglądałam już tyle razy, że znam ją na pamięć. :-)
Nothing is true. Everything is permitted.

Kriss

Post autor: Kriss »

Jedynym filmem w którym wolę brutalność nad grozę wywołaną przez nieznane zło, jest Hellraiser. Zazwyczaj wolę właśnie ten nienazwany lęk, te ciarki chodzące po plecach, kiedy nie wiadomo co wyskoczy zaraz zza rogu :) Horrory bazujące na krwi i flaczkach to nie mój typ.

Też znam prawie na pamięć Władcę :) W sumie minęło już tyle lat od kiedy wyszedł, a ja oglądam kilka razy w miesiącu...mam nadzieję, że ta epicka trylogia nigdy mi się nie znudzi.

Awatar użytkownika
RustyAngel

Post autor: RustyAngel »

o matko gdzie zacząć?.... No to na pewno Władca :) i Hobbit, do tego jeszcze Gwiezdne Wojny choć zdecydowanie bardziej wolę starą niż nową trylogię.. Pulp Fiction, Śniadanie u Tiffaniego... wszystkie filmy z Audrey zresztą... no i jako wielka fanka komiksów pasjami oglądam też wszystkie ekranizacje marvelowskich i nie tylko komiksów :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kino i TV ”