Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Oksa
2011-08-22, 12:16
Czarodziejka z Księżyca - Bishoujo Senshi Sailor Moon
Autor Wiadomość
Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2010-07-01, 10:02   

Polska wersja r??wnieÂ? niestety zostaÂ?a ocenzurowana. Nie w takim stopniu jak akerma??ska ale u nas np nie pokazano dw??ch ostatnich odcink??w pierwszej serii. Powodem byÂ?a cenzura oczywiÂ?cie poniewaÂ? zdaniem ludzi od telewizji byÂ?yby one zbyt szokujÂ?ce dla mÂ?odego widza.

JeÂ?li mam by?? szczera to uwielbiaÂ?am ta krech?? :mrgreen: Bardzo lubiÂ?am czarodziejk?? z Marsa, Saturna i Plutona a do tego miaÂ?am dziwne upodobanie do czarnych charakter??w :mrgreen: Nehelenia rzÂ?dzi :mrgreen:

Tula 
Weteran
Noaida

Wysłany: 2010-07-01, 10:22   

Wiecie co ja nawet ostatnio oglÂ?daÂ?am pierwszy odcinek .Pr??bowaÂ?am nam??wi?? c??rk?? do oglÂ?dania ,ale niestety chyba jest jeszcze za maÂ?a .
UwielbiaÂ?am ta bajk?? ,cho?? zawsze denerwowaÂ?o mnie to Â?e zanim si?? przemieniÂ?y to schodziÂ?o p??Â? filmy ,ale i to miaÂ?o sw??j urok .
Nigdy jednak nie obejrzaÂ?am wszystkich serii ,moÂ?e si?? skusze i obejrz?? od nowa i wszystkie sezony .

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2010-07-01, 11:46   

Cytat:
Wiecie co ja nawet ostatnio oglÂ?daÂ?am pierwszy odcinek .

Ha! Ja sobie wczoraj na youtubie kilka obejrzaÂ?am. Fajnie byÂ?o przypomnie?? sobie niekt??re teksty i miny gÂ???wnej bohaterki, a dokÂ?adniej dÂ?wi??ki jakie przy tym wydaje :lol:

Sasanka 
Weteran
Alpha Pack Member

Wysłany: 2010-07-01, 22:24   

WeÂ?cie, bo mi si?? Â?ezka w oku kr??ci ... chlip chlip

Ech to byÂ?y czasy w TV nic do oglÂ?dania i czÂ?owiek tylko czekaÂ? na SM :D
A te ich zmiany, fakt, czasem zaÂ?miecaÂ?y odcinek, ale faktem teÂ? jest Â?e to byÂ?a cz??Â??? serialu XD

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2010-07-02, 12:23   

Mi si?? najbardziej podoba seria, kiedy pierwsza raz przybywa Chibi-usa no i ostatnia, bo byÂ?a chyba najÂ?mieszniejsza :)

A Â?eby nie by?? goÂ?osÂ?ownym, co do mojej maÂ?ej obsesji w dzieci??stwie, to jest moja czarodziejka, kiedy miaÂ?am 13-14 lat :mrgreen:

http://img401.imageshack.us/img401/9715/plik.jpg

Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2010-07-02, 13:13   

Ehm... przypomniaÂ?o mi si?? moje dzieci??stwo :mrgreen:
TeÂ? kiedyÂ? rysowaÂ?am czarodziejki... ehmm... niestety w tajemnicy przed mojÂ? mama kt??ra marudziÂ?a mi ciÂ?gle, Â?e rysowanie niczego dobrego mi nie przyniesie...

Mam chyba gdzieÂ? jeszcze kilka prac z tamtego okresu :mrgreen: jak znajd?? to dodam hehehe...

Z@kręcona 
Wielbiciel Ciemności
Z@kr?cona

Wysłany: 2011-02-19, 13:20   

TeÂ? to bardzo lubiÂ?am(obejrzaÂ?am wszystkie serie po kolei). Pami??ta ktoÂ? moÂ?e w kt??rym odcinku Bunny i Chibiusa piekÂ?y ciasteczka? Pami??tam, Â?e bardzo mi si?? podobaÂ? ten odcinek, to jak Cukino przyszÂ?a ze swoimi spalonymi do Taxido.:)

Li_Ann
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-22, 21:30   

Hmm to potwierdza pewnÂ? mojÂ? teori??, zaraziliÂ?my si?? bakcylem magii, walki dobra ze zÂ?em. Grunt zostaÂ? przygotowany i w doroÂ?lejszym okresie si??gamy po ksiÂ?Â?ki, kt??re gdzieÂ? tam nam przypominajÂ? tamten klimat.

Najlepsza po seriach Tv jest kin??wka "Promise of the Rose" :lol: :lol: .

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2011-02-23, 17:03   

Och tak, p??Â?niej teÂ? byÂ?y fajne te kin??wki, ale ta byÂ?a zdecydowanie najciekawsza

Li_Ann
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-25, 19:41   

http://www.youtube.com/wa...feature=related Dzieki temu filmikowi skusiÂ?am do obejrzenia filmu aÂ? 15 os??b. I ekhm nie chwalÂ?c si??, powi??kszyÂ?am tym samym grono fan??w SailorMoon.

anita_cz
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-26, 15:01   

Jak byÂ?am maÂ?a to czarodziejka leciaÂ?a na TV4. Aby na niÂ? zdÂ?Â?y?? musiaÂ?am biegiem wraca?? ze szkoÂ?y do domu. Po obejrzeniu okoÂ?o 20 odcink??w, wtedy kiedy zdÂ?Â?yÂ?am si?? w tym serialu zakocha??, wichura przesun??Â?a anten?? na naszym dachu i TV4... znikn??Â?o :cry: Gdy miaÂ?am 21 lat odÂ?wieÂ?yÂ?am sobie ten serial i nawet mam wszystkie sezony na pÂ?ytach wraz z trzema filmami. Najlepszy byÂ? pierwszy i ostatni sezon. Wszyscy znajomi si?? wtedy ze mnie Â?miali i przypominajÂ? mi o tym aÂ? do teraz :lol:

RustyAngel 
Wielbiciel Ciemności
Little Devil

Wysłany: 2013-05-15, 22:48   

eh wspomnienia... specjalnie wstawałam wcześniej do szkoły żeby tylko kolejny odcinek obejrzeć :) ostatnio nawet znalazłam gdzieś całą serię i obejrzałam jeszcze raz :) gdyby nie czarodziejki to nie byłoby mojej fascynacji manga i anime :) tak więc akurat to anime darze szczególną sympatią i chyba nigdy mi nie przejdzie...

attra 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2013-05-16, 13:45   

Ja też mam sentyment do tej bajki. Biegalam szybko ze szkoly żeby na nią zdążyć :)

Moje czytanie
http://miszmasz79.blogspot.com/

Odpowiedz do tematu