Piosenka dnia

Wszystko o ulubionych wokalistach, zespołach i piosenkach. Tu dzielimy się swoimi zainteresowaniami muzycznymi.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Oksa
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Oksa »

Czytam "magia", myślę sobie, że jakaś powolna i melodyjna nutka będzie, a tu kawałek z prawdziwym powerem :-D

Jednak w serialach można natknąć się na naprawdę świetne kawałki. Moja niedawna obsesja na punkcie starego rocka trwa, więc polecam na dziś usłyszanego w "Jak poznałem waszą matkę" Bon Jovi - You Give Love a Bad Name
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

rage96

Post autor: rage96 »

Genialne, niesamowite, niezwykłe :-)

Głos Florence połączony z produkcją Calvina Harrisa, piosenka jest dosyć nowa. Piosenka po raz pierwszy została zaprezentowana 28 sierpnia br. Dla takich piosenek warto śledzić kulturę masową ;-)

Neria

Post autor: Neria »

http://soundcloud.com/leagueoflegends/t ... tml&page=1
A ja wam wrzucam mini-playliste z mojej ulubionej gry - League of Legends. Najbardziej polecam Daylight's End związaną z moją ulubioną obecnie postacią - Dianą i Sonic Awakening - nie wiem z czego, ale uwielbiam.
Uwielbiam tego typu muzykę. No i Soundtrack ze Skyrima dalej mi się podoba, jakby ktoś znał zespół tworzący w podobnym tonie co Main Theme z Skyrim'a, to byłabym wdzięczna za podrzucenie. A oto i Skyrimowy Soundtrack:
http://www.youtube.com/watch?v=HyBE_uhD ... re=related

Awatar użytkownika
destrakszyn
Destrukcyjna Esencja Wszechświata

Post autor: destrakszyn »

Jaj! :shock: Sporo tego... Obiecuję, że przesłucham w wolnej chwili (już zaczynam).

A tym czasem ja podzielę się z jeszcze niezorientowanymi utworem, którym grzmi cała sieć, który powalił na kolana rzesze internautów, który w ilości wyświetleń przebił niesławnego Justisia Biebera... GANGNAM STYLE! :mrgreen:
Obrazek

Nothing is true, everything is permitted.

Nic není pravda, vše je dovoleno.

Awatar użytkownika
Oksa

-_- piosenka masakra. Ale teledysk jest zajebisty, zabawny i strasznie energiczny :-D

Ode mnie nieco inny nastrój. W tym kawałku praktycznie non stop jest śpiewana ta sama kwestia, ale kurde, facet ma tak dla mnie dziwny i pociągający głos, że uwielbiam go słuchać :-) One Day / Reckoning Song (Wankelmut Remix)

Dla ciekawych wersja bez remixu Asaf Avidan // Reckoning Song (One Day)

A jako dodatek piosenka, która autentycznie wywołuje we mnie uczucie smutku Lana Del Rey - Summertime Sadness
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Awatar użytkownika
destrakszyn

Oksa pisze:-_- piosenka masakra. Ale teledysk jest zajebisty, zabawny i strasznie energiczny :-D
Jak sądzę, właśnie o to chodzi. :-D

Ode mnie zaś, w związku z premierą Borderland 2, utwór tematyczny z jedynki: Ain't No Rest For the Wicked

Enjoy! :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
destrakszyn

Jestem świeżo po kolejnym filmie o Bondzie - wahającym się polecam obejrzeć. :-)

Adele - Skyfall

Piosenka ma mnóstwo podtekstów i ukrytych znaczeń, zatem tym bardziej polecam obejrzenie filmu. ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Oksa

Piosenka Adele w pewnym momencie już zaczęła mnie drażnić, za dużo jej było w radio. Ale po obejrzeniu filmu oraz intro do niego moja miłość powróciła :-D

Ode mnie - zasłyszane w zwiastunie Assassin's Creed 3 i od razu wpadło mi do ucha Imagine Dragons - Radioactive

Awatar użytkownika
destrakszyn

Posłyszałam w jednym filmiku i zakochałam się. :-) Fantastyczny wokal i mimo jakiejś mocy w nim zawartej, odprężam się przy tej piosence. Zresztą przy reszcie ich utworów także.

Theory Of A Deadman - Nothing Colud Come Between Us

BTW... świetną nazwę sobie wybrali. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Oksa

Taka całkiem przyjemna, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że śpiewa ją Nickelback :-) ale jednocześnie nie udało jej się na stałe zapisać się w mojej pamięci.

Trailery do gier to niesamowita kopalnia świetnych kawałków, tym samym polecam od siebie Archive - Bullets

I żeby nie być gołosłowną sam trailer ;-) Cyberpunk 2077

PS. des, dziękuję za tego posta, bo za cholerę nie chciało mi się usuwać i wstawiać ponownie mojego :-P

Awatar użytkownika
destrakszyn

Jak bardzo się na fabule i klimacie trójeczki zawiodłam, to soundtrack ponownie wbił w fotel z całą siłą Connorowego tomahawka. "Puszczony luzem" nie ma takiej mocy, co w czasie gameplay'u, ale zapewniam, że w niesamowicie zgrywał się z wydarzeniami na monitorze. :-D

Freedom Fighter. Trochę dziwnie jest słyszeć w sytuacji innej niż mordowanie przeciwników...
Welcome To Boston
Fight Club

Na koniec zachęcam do przesłuchania całości: :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Majster
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Majster »

Coś ostatnio chodzi za mną ta piosenka...
Petula Clark - Cut copy me

Miłości w muzyce nigdy za wiele :-)

Awatar użytkownika
Blair

Post autor: Blair »

Ja mam dziś dwie :mrgreen: :

Moja przygoda z Depeche Mode dopiero się zaczyna. :)
One prerson's craziness is another person's reality
- Tim Burton

Awatar użytkownika
Majster
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Majster »

Następna smutna piosenka o miłości
Asaf Avidan - Different Pulses

p.s. - to ta pierwsza ;-)

Awatar użytkownika
destrakszyn

Nowy kawałek PSY. Sześćdziesiąt milionów wyświetleń w dwa dni. Jeszcze głupszy od poprzedniego. :D

PSY - Gentleman
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”