Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[img] Mimozami - rysunki
Autor Wiadomość
Mimozami
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-15, 22:12   [img] Mimozami - rysunki

Ja także trochę rysuję. Czasem bardziej poważnie, czasem z przymrużeniem oka, zawsze po swojemu i tak, żeby mis prawiło radość.

Nadużywam koronek i różnokolorowego cieniowania C:

Z moich prac najbardziej w chwili obecnej lubię te:
[Idun (i żaba)]
[Ondolinde]
[Królowa]
[KUBEK MISTRZA GRY] ε(°ω°ε)

Czasem biorę też udział w konkursach, z czego zrodziło się to, na przykład:
[Listy Lorda Bathursta]

A całą galerię posiadam pod adresem http://purple-eyed-dreamer.deviantart.com/
Będzie mi miło, jeśli wpadniecie i skomentujecie jakąś pracę C:

kara663 
Weteran
vampiria

Wysłany: 2012-08-16, 02:36   

Pieknie rysujesz, tylko pozazdrościć umiejetności! :-D Ja umiem zrobić tylko kilka kresek na krzyż, więc aż łezka mi się w oku kręci jak widzę takie dzieła (ze wzruszenia, nie śmiechu! ;-) ).

Swoją drogą, moja przyjaciółka bierze lekcje rysunku i widziałam ją przy pracy. Wciąż nie mogę pojąć jak z kilku koślawych kresek robi takie śliczne szkice :-?
- Jeżeli masz szczęście to jest to błoto.

Mimozami
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-16, 16:41   

Dziękuję ślicznie za miłe słowa C: Nie ma co zazdrościć, tylko się trzeba brać do roboty i próbować rozwijać umiejętności! C: szczerze Ci powiem, ze wierze w to,z e każdy potrafi rysować, tyle, ze jedni mają łatwiej, inni trudniej, ale jak poświeci się dużo czasu, można wszystko. Nie chcę, żeby to zabrzmiało jakoś specjalnie samochwalczo, ale widzę ogromne postępy w swoich pracach, kiedy patrzę na takie np. sprzed roku a dzisiejsze. Wszystko za sprawą cennych komentarzy rysujących znajomych i obserwacji. I praktyki. Po prostu rysuj, publikuj, słuchaj konstruktywnej krytyki i za jakiś czas będziesz tak rysowała.

Mimozami
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-18, 00:11   

Skończyłam dziś małą drobnostkę dla dziewczyny z GaiaOnline, My tam mamy taki jakby zwyczaj, ze w dobrym stylu jest mieć w sygnaturze rysunek przedstawiający avatar (avatary są tam jak lalki do ubierania w przedmioty kupione za złoto zdobywane za aktywnośc na stronie). I wyszło to tak:
[iAtta]

WereWolf: Nie piszemy postów jeden za drugim. Patrz: Regulamin, punkt 7. Kolejny taki wpis zostanie usunięty.

Przepraszam, przyzwyczaiłam się, ze na moim forum jest zasada, ze wolno tak pisać, jeśli posty dzielą 24 godziny. I sobie doczytałam tu, chociaż nie było C;

kara663 
Weteran
vampiria

Wysłany: 2012-08-18, 19:38   

Ślicznie :-D Tak z ciekawości, detale, takie jak np. ta obroża, rysujesz z głowy, czy inspirujesz się jakimiś obrazkami?

Mimozami napisał/a:
Po prostu rysuj, publikuj, słuchaj konstruktywnej krytyki i za jakiś czas będziesz tak rysowała.

Nie mam cierpliwości do takiego zaangażowania w sztukę. Ogólnie to ze mnie jest straszny niecierpliwiec :-P
- Jeżeli masz szczęście to jest to błoto.

Mimozami
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-24, 02:04   

Dziękuję C: A czy się wzoruję, to zależy jak na to patrzeć. Avatar arty są rysowane na podstawie takich avatarów jak ten: [klik], więc można powiedzieć, że się wzoruję. A z drugiej strony są to tak maciupeńkie elementy, że nie mam pojęcia jak sobie to artyści w oryginale wymyślili i rysuję po swojemu, czyli też jakby tez sama wymyślam.

No, wiesz, co kto lubi C: Nie ma sensu zakuwać Cię do krzesła, wlewać hektolitry kawy i stać z batem, żebyś rysowała dzień i noc. lepiej jak będziesz rysowała, bo chcesz C;

Badylosan
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-18, 16:01   

To i ja się odważę skomentować, a co mi tam. Postaram się to zrobić obiektywnie ale też i od strony swojego gustu.

Sam chyba jestem zwolennikiem rysowania nieco bardziej rzeczywistego, realistycznego? Znaczy staram się aby wszystko do siebie pasowało miało dopasowane proporcje. I o ile mniej do gustu przypadły mi prace Idun i Ondolinde bo zdają mi się proporcjonalnie mało realistyczne, to z kolei The Queen już bardziej trafia w mój gust. Widać w tej pracy realizm i to, że gdyby odnieść ją do świata realistycznego, ma sens bytu.
Bardzo fajny pomysł na Kubek Mistrza Gry, bardzo humorystyczny jak dla mnie. Natomiast ze wszystkich prac jakie pokazałaś, najbardziej spodobał mi się obrazek Listy Lorda Bthursta, no to jest prześwietne. Realizm z elementem magicznym/surrealistycznym, świetna kreska i dopracowanie w dużej mierze. Jednak od siebie zasugeruję, że dobrze jest na pracy wyodrębnić jakiś jeden element na kartce i jego narysować ostrzej, wyraźniej, wtedy rysunek nabiera takiej głębi i jeszcze milej się na niego patrzy, ale za to i tak brawa ode mnie. Świetne, super pomysł.

Obiektywnie rzecz ujmując, bo i tak miałem się wypowiedzieć, a przynajmniej spróbować. Bardzo dobrze rysujesz, widać, że wiesz co zrobić z ołówkiem i kartką. Przysiadasz do tego i wiesz co chcesz narysować i to robisz, to jest ważne. Ważne jest też żeby rysować z przyjemnością,
Mimozami napisał/a:
bo chcesz

i oto chodzi. Tak trzymać i robić swoje dalej.

Pozdrawiam.

P.S. wybaczcie mi jeśli się wymądrzam, ale piszę to co myślę ;)

Odpowiedz do tematu