Braga

Wszystko o postaciach pojawiających się na kartach Heksalogii.

Moderatorzy: Jada, Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Blair
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Braga

Post autor: Blair »

Po małej dyskusji, która wywiązała się w temacie o "Szatańskim pierwiosnku: Historii prawdziwej". Zaczęłam się zastanawiać nad postacią, jaką jest Braga.

Tak naprawdę co o niej wiemy? Po pierwszej części i kilku opowiadaniach, nie za wiele. W moich przypadku nie jest to bohaterka, którą bym, powiedzmy, nienawidziła. Chwilowo to postać neutralna, która jest gdzieś tam sobie, ale większych szkód nie wyrządza swoją obecnością (tak jakby).

Więc kim jest postać, której nie lubi nawet osoba, którą ją stworzyła? ( Uh.. matka nie kochająca swego dziecka - wstydź się Jado XD).
Czy będzie miała swoje lepsze chwile? Jad długo będzie trzeba na nie czekać? (Byle nie wieczność :-D).
One prerson's craziness is another person's reality
- Tim Burton

Awatar użytkownika
Jada
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Jada »

NIe wstydzę się ;) To znaczy w 1 tomie mnie tylko drażniła, w 2 jakoś nie zwracałam na nią zbyt wiele uwagi, ale w 3 doprowadziła mnie do takiego stanu, że rozważałam Deus ex machina, ale zabicie jej piorunem z jasnego nieba wydało mi się zbyt mocno naciągane. Choć cholernie kuszące. Niewiele jest "dzieci" moich, które budziłyby tak silną niechęć. Albin, Braga, w znacznie mniejszym stopniu Żamłoda, Bruno (coś jak głaskanie wilka pod włos)... A lubię nawet większość moich czarnych charakterów, więc jest coś na rzeczy.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Postacie z Heksalogii”