Czy mama nie mówiła, byś nie bawił się umarłymi?

Dział poświęcony krótkim historiom powiązanym mniej lub bardzie z Heksalogią.

Moderatorzy: Jada, Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Blair
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Czy mama nie mówiła, byś nie bawił się umarłymi?

Post autor: Blair »

"Złodziej Dusz" był o ratowaniu pewnej niewiasty, a że czytelnicy buntowali się, że nie wiele o niej samej wiedzieli, to nasza wielbiona Jada opublikowała opowiadanie.

Opisik: Są rzeczy z których żartować nie należy – wedle Katii są to trupy i torebki. Z powodu swojego nekromanckiego dziedzictwa z wielu rzeczy musiała zrezygnować – nie ma co liczyć na drugą randkę, gdy a pierwszej powiesz, że robisz w trupach – ale są granice, za które nie należy się posuwać. Bo nie przypadkiem huragany noszą kobiece imiona. Katia na wojennej ścieżce i Dora jako grzeczny obserwator.

Opowiadanie znajdziecie tutaj -----> http://anetajadowska.fan-dom.pl/czyteln ... ie-mowila/

Endżoy!
One prerson's craziness is another person's reality
- Tim Burton

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Och czytałam to i to już jakiś czas temu. Świetnie opowiadanko. A Katia i Dora to dwa przeciwieństwa. Po opisie ze Złodzieja Dusz nigdy nie przypuszczałam, że najlepsza przyjaciółka Dory jest taka, a nie inna.
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

Awatar użytkownika
Blair

Post autor: Blair »

Mi się bardzo spodobało ;-) W "Złodzieju" Katia była taką troszkę postacią epizodyczną. Opowiadanie sprawiło, że można było ją o wiele lepiej poznać. Faktycznie jest całkowitym przeciwieństwem Dory. Nigdy bym się nie spodziewała, że nasza główna bohaterka także i w takie towarzystwo popadnie. Katia jest raczej delikatna, z charakterkiem, ale wrażliwa... a Dora nie zawsze :-P Nie mogę się już doczekać kolejnego tomu. Właściwie to cieszę się, że na jesień mają wyjść dwa. Mam nadzieję, że następne też tak szybko będą wydawane.
One prerson's craziness is another person's reality
- Tim Burton

Awatar użytkownika
Czarownica

Post autor: Czarownica »

A ja mam nadzieje, że takich opowiadań będzie więcej... Że będzie o tym, jak one się spotkały. Lubie takie rzeczy wiedzieć :-) a w Złodzieju mi tego brakowało. Opowiadanie jest bardzo fajne, a tytuł chwytliwy.

Awatar użytkownika
Jada
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Jada »

Czarownico, donoszę, że kolejne opowiadanie przeszło już pomyślnie korektę i wkrótce ukaże się w Fahrenheicie, dodamy liki do czytelni kiedy będzie dostępne ;)
Blair, wiele wskazuje, że do końca 2013 skończymy hexalogię, pod warunkiem, że dwa najbliższe tomy nie załamią Fabryki wynikami sprzedaży. Na razie jest na tyle dobrze, że są zadowoleni i snują piękne plany, oby to się nie zmieniło ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opowieści ze świata za Bramą”