Po deszczu, każdy wilk śmierdzi mokrym psem

Dział poświęcony krótkim historiom powiązanym mniej lub bardzie z Heksalogią.

Moderatorzy: Jada, Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Blair
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Po deszczu, każdy wilk śmierdzi mokrym psem

Post autor: Blair »

Cóż... wiadomością top, top secret było, że druga część przygód o Dorze pojawi się jeszcze w tym roku. Niestety dokładny termin nie jest jeszcze znany, a autorka lejąc miód na nasze serca, na swoim blogu udostępniła całkiem ... intrygujące opowiadanie :mrgreen: .

Wszyscy chętni mogą zapoznać się z nim ------>tutaj<-----

Mężczyźni nie rozumieją pewnych spraw. A Dora nie może rozbić głowy każdemu idiocie, który stanie jej na drodze, nawet jeśli ma na to wielką ochotę. Ale nie spocznie, póki sprawiedliwości nie stanie się zadość. Nawet jeśli to oznacza stan wojny z miejscowym Alfą wilkołaków i włóczenie się po demonicznych domach rozpusty. Najważniejsze, że są jeszcze na świecie faceci, na których zawsze można polegać.

Tymczasem chciałabym zadać kluczowe pytanie: Jak Wam się podobało? :twisted:

W tym wątku możemy elokwentnie wymieniać się uwagami. Oczywiście litując się nad modami, ładnie zaznaczamy spoilery ;-)
Chyba, że chcecie, aby odwiedził Was wilk.
Albo kot.
One prerson's craziness is another person's reality
- Tim Burton

Awatar użytkownika
Sophie
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Sophie »

Podoba się. Jest Dora, jest śledztwo. Nie pogniewałabym się, gdyby zostało to wydane na papierze. Oczywiście po wyeliminowaniu błędów interpunkcyjnych, a także nadmiernej dużej ilości nawiasów (jejku, jak mi to psuło przyjemność czytania!). Czytałam to już dość dawno, a w połączeniu z moją niesamowicie słabą pamięcią, nie pamiętam, co dokładnie mi się podobało. Widocznie nie było aż tak dobre, żeby zapadło w pamięć. Ale lekturka przyjemna.
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Co się podobało? Pewnie, że pamiętam. Oczywiście to, że Dora była policjantką i prowadziła tą samą sprawę zarówno w świcie magicznym i tym zwyczajnym. Zaczynając czytać ten cykl byłam szczęśliwa, że w końcu pojawi się na rynku coś co będzie o obu światach na raz. Dlatego to, że Dora odeszła z policji bardzo mnie zasmuciło. To opowiadanie było więc dla mnie namiastką tego czego spodziewałam się po serii. Wiem też teraz dlaczego przywódca wilkołaków z Thornu tak nie lubi Dory. :mrgreen:
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

Awatar użytkownika
Jada
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Jada »

Hlu, w 5 tomie znów jest tu i tu śledztwo, więcej nie tylko Thorn i Toruń ale i o piekło zaczepia ;) Zresztą, chyba w żadnym nie jest tak, że wszystko tylko w magicznym świecie się dzieje, no może w 2 najmniej o real zaczepiam
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opowieści ze świata za Bramą”