Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WereWolf
2011-08-16, 19:41
One Tree Hill
Autor Wiadomość
Ale_sandra
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-09, 20:19   One Tree Hill

Serial opowiada o losach dwóch przyrodnich braci: Nathana - gwiazdy szkolnej drużyny koszykówki wychowującego się w najbogatszej rodzinie w mieście oraz Lucasa - cichego samotnika, jedynaka mieszkającego z ciężko pracującą matką. Starali się trzymać z daleka od siebie, ale los postanowił inaczej włączając Lucasa do drużyny Nathana... Nagle okazuje się, że mają ze sobą wiele wspólnego

http://www.filmweb.pl/Pogoda.Na.Milosc

To jest jeden z moich ulubionych seriali, a przynajmniej kiedy byłam nastolatką.

Dostępnych jest 7 sezonów, 8 nadal w emisji:)

Shane 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2011-01-10, 16:15   

Obejrza?am 6 sezonów i nie mam zamiaru obejrzec ich wi?cej. Po pierwsze dlatego, ?e nie ma juz w 7 Lucasa i Peyton (a bez nich to nie to samo), a po drugie dlatego, ?e ju? mi si? znudzi?o. Ostatnie odcinki by?y przewidywalne albo beznadziejne. Mia?am wra?enie, ?e chc? ten serial ci?gn?c na si??.
Ale pierwsze sezony strasznie mi si? podoba?y i ch?tnie je ogl?da?am. W pierwszych sezonach moj? ulubion? bohaterk? by?a Peyton, ale po 4 sezonie sta?a si? .. inna. Mia?a ju? inny styl i nie by?a t? sam? Peyton.
Od zawsze by?am za Leyton, ale musz? przyznac, ?e momenty Brucas równie? by?y wzruszaj?ce. Ale ale zawsze mnie wkurza?o, ?e Lucas lata? od Peyton do Brooke i znów do Peyton.
Ogólnie polecam :)

Ale_sandra
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-11, 01:13   

Cytat:
Ostatnie odcinki by?y przewidywalne albo beznadziejne.

To prawda, natomiast sezon 8 naprawd? jest ca?kiem spoko.

Shane napisał/a:
Od zawsze by?am za Leyton, ale musz? przyznac, ?e momenty Brucas równie? by?y wzruszaj?ce. Ale ale zawsze mnie wkurza?o, ?e Lucas lata? od Peyton do Brooke i znów do Peyton.

Ja te? by?am za Leyton, ale tylko dlatego ?e poprostu oni pasowali do siebie. Dla mnie oboje byli wiecznie pokrzywdzenii przez los. Najbardziej lubi?am Brook. NAtomiast ze zwi?zków kibicowa?am Nathanowi i Haley.

Co do Peyton to nie za bardzo j? lubi?am, dla mnie to taka ofiara by?a. Ale jest to wina scenarzystów, bo z zapowiadaj?cej si? dobrze postaci zrobili osob? która przyci?ga?a wszystkie katastrofy losu.

Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Wysłany: 2011-01-11, 05:59   

Ale_sandra napisał/a:
NAtomiast ze zwi?zków kibicowa?am Nathanowi i Haley.

Och, uwielbiam t? par?. Najbardziej podoba?a mi si? scena ?lubu kiedy Nathan mówi? jak kocha Haley. To by?o takie s?odkie...

Natomiast od pocz?tku nie lubi?am Peyton. Zawsze by?a taka egocentryczna. Przynajmniej moim zdaniem.
To, ?e Lucas lata? od jednej do drugiej te? troch? mnie wkurza?o. Moim ulubionym bohaterem tego serialu jest Cooper. Fajny go?ciu, ale chyba za ma?o rozgarni?ty skoro da? si? tak oszuka? Rachel.

klara
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-11, 17:41   

Ogl?dam pierwsze sezony, ale szczerze mówi?c ju? nie pami?tam za bardzo o czym by? ten serial. :-D Mimo to (z takim urywek pami?ciowych) bardzo mi?o si? go ogl?da?o. :-D

Ale_sandra
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-12, 00:37   

Loleczka napisał/a:

Natomiast od pocz?tku nie lubi?am Peyton. Zawsze by?a taka egocentryczna. Przynajmniej moim zdaniem.

Ma dok?adnie to samo odczucie. A na dodatek to jej u?alanie si? nad sob? " Nikt mnie nie kocha..., jestem lepsze ni? cheelederki, kocham lukasa ale mu nie powiem, ?wiat jest taki niesprawiedliwy..."

Rachel by?a spoko bo troch? namiesza?a i wprowadzi?a zam?t.
No i jeszcze Mounth i Skills :) Uwielbia?am ten zabawny duecik

Shane 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2011-01-12, 19:34   

Mi jej by?o szkoda zwyczajnie.

Rachel by?a fajnym dodatkiem ;p Podoba?o mi si?, ?e jej wojna z Brooke zako?czy?a si? tak? nieprzeci?tn? przyja?ni?.

Ale_sandra napisał/a:
No i jeszcze Mounth i Skills :) Uwielbia?am ten zabawny duecik

Ja równie? Skillsa lubi?am (nie licz?c epizodu z Deb.. Blee..), ale za to Mouth'a nienawidzi?am. Jezu, nie mog?am patrzec na tego ch?opaka. Ten to si? nad sob? u?a?a?. I te jego ci?g?e mi?o?ci.. Brooke, Erica, Gigi, Rachel no i potem Milli. B?agam..

Ale na koniec to si? zakocha?am w Julianie. Ten jego u?mieszek mnie rozbraja? ;). I uwa?am, ?e on i Brooke s? dla siebie stworzeni.

anita_cz
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-06, 15:47   

kiedy skonczylam ogladac O.C California zabralam sie za One Tree Hills - tak dla zabicia czasu. Skonczylo sie na tym, ze ogladalam ten serial przez dwa tygodnie praktycznie non stop. Studia przeszly na plan drugi. Jak dla mnie kazdy sezon byl ciekawy. Lucasem bylam zauroczona chyba tylko przez pierwsze sezon pozniej byl juz tylko Nathan:D Co do Payton, wydaje mi sie, ze bardziej pasowalaby do Coopera i jego slicznej coreczki.
Jak dla mnie - najlepszy serial mlodziezowy. Polecam.

Tula 
Weteran
Noaida

Wysłany: 2012-04-13, 21:12   

Do obejrzenia tego akurat serialu zbieram się od dłuższego czasu i jakoś tak nigdy nie miałam na to czasu a i tytuł polski jakiś taki odstraszający :Pogoda na miłość". Całkiem niedawno postanowiłam, że jednak zobaczę co to jest za twór i ciesze się, że jednak się zdecydowałam bo moim zdaniem serial choć nie wybitny, ale jeden z lepszych młodzieżowych.

Jestem na początku 6 sezonu i nadal mi się nie nudzi, choć owszem czasem gdy oglądam jakiś odcinek to na myśl przychodzi mi Moda na sukces dla młodzieży.

Jeśli chodzi o postaci to moja sympatia co jakiś czas zmienia swój obiekt i chyba niezmiennie darzę nią Nathanna Scotta, z pozostałymi bywało różnie, ale jego lubię. Pewnie narażę się fanką Chada Michaela Murraya, ale im więcej jest sezonów tym on gorzej gra. Zarówno aktor jak i jego postać staja sie coraz bardziej irytujący.

Odpowiedz do tematu