Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bran Cornick
Autor Wiadomość
hlukaszuk 
Nadworny Smok

Wysłany: 2011-09-16, 06:48   

Czarownica napisał/a:
Natomiast mnie ciekawi czy on potrafi czytać w myślach czy nie. Mercy sugeruje że to tylko jego znajomość ludzi, ale ja mam inne wrażenie. Wydaje mi się, że jest w nim coś magicznego i naprawdę potrafi czytać w myślach - choćby czasem.

Niestety Dorotko muszę Cie rozczarować w HUNTING GROUND raczej jest dość wyraźne powiedziane, że Bran lubi sprawiać takie wrażenie lecz niestety nie umie czytać w myślach, po prostu bardzo dobrze zna naturę stworzeń. A magia w Branie, no cóż jest przecież synem wiedźmy :-P

Neria
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-21, 02:00   

Mmm, ale jeśli dobrze pamiętam, a czytałam niedawno i serię o Mercy i AiO, to gdzieś było napisane, że kiedyś umiał się porozumiewać w myślach. Jednak po wydarzeniach z jego mamuśką stracił tę umiejętność i dopiero od jakiegoś czasu wróciła do niego w pewnym stopniu. Zdaje się, że to było w Cry wolf. Teraz, pisząc to, zorientowałam się, że w takim wypadku, Bran chyba by musiał umieć rozmawiać telepatycznie, jeszcze przed zmianą w wilka o_O

hlukaszuk 
Nadworny Smok

Wysłany: 2012-01-21, 11:56   

Neria napisał/a:
Bran chyba by musiał umieć rozmawiać telepatycznie, jeszcze przed zmianą w wilka o_O

Niestety, muszę Cię rozczarować ale Bran nie jest i nigdy nie był telepatą. Żeby się nie powtarzać, jeśli chcesz rozwiać swoje wątpliwości przeczytaj HUNTING GROUND.

Odpowiedz do tematu