Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Pretty Reckless
Autor Wiadomość
Oksa 
Gawron

Wysłany: 2011-08-22, 18:24   The Pretty Reckless

The Pretty Reckless - amerykańska grupa wykonująca szeroko pojętą muzykę rockową.

Powstała w 2009 roku w Nowego Jorku z inicjatywy aktorki Taylor Momsen. W skład grupy wchodzą także Ben Phillips (gitara), Mark Damon (gitara basowa) i Jamie Perkins (perkusja). Na początku zespół miał nosić nazwę "The Reckless", jednak ostatecznie nazwa została zmieniona na The Pretty Reckless z powodu nacisku wytwórni.

Muzyka grupy nawiązuje do takich zespołów jak The Beatles czy Nirvana. 22 czerwca ukazał się minialbum pod tytułem The Pretty Reckless.

"Light Me Up" to ich debiutancki album, wszystkie piosenki zostały napisane przez Taylor Momsen, Kato Khandwala i Bena Phillipsa.

Muszę przyznać, że piosenkę "make me wanna die" przesłuchałam tylko i wyłącznie z ciekawości o co chodzi z tą całą "skandalistką" Momsen. I co tu dużo gadać, wpadłam po uszy, uwielbiam cały album i bardzo podoba mi się głos wokalistki. Szczególnym uczuciem darzę utwór "You"... Grzeje mnie jak się ubiera i co o niej mówią, sama pisze teksty i bardzo ładnie śpiewa na żywo - mi wystarczyło. Polecam ;-)

A tu wykonania 3 piosenek z albumu na żywo i acapella.

Just Tonight
Make me wanna die
Since you're gone

Sasanka 
Weteran
Alpha Pack Member

Wysłany: 2011-08-22, 20:30   

Oksa ty psujo !! co ty dałas jako Make me wanna die ??

Ja bardzo przepraszam, starszej pani się linki pomyliły, wiecie, demencja, alzheimer itp.

O to utwór w którym ja gustuje :

The Pretty Reckless - Make me wanna die

Gobur
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-22, 22:53   

cos w moj gust :-)

WereWolf: Gobur dziecko drogie! Jeszcze jeden taki post i będzie karniak!!!

sorry, pisze 1 reka lezac w mokrym lesie i zastanawiajac sie gdzie poszedl moj bark. jak go znajde i wytlumacze ze do pisania jest mi potrzebny to bede mial lepsza wene :-P

Sasanka 
Weteran
Alpha Pack Member

Wysłany: 2011-08-22, 23:01   

A tak własnie myślałam, że i szanownemu panu podpasuje.
Ale wersja z gitarkami o wieeele lepsza :)

Dia
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-24, 12:49   

Uwielbiam! Wcześniej znałam Taylor tylko jako Małą Jenny z Plotkary i byłam zdziwiona gdy koleżanka powiedziała mi, że ona śpiewa w zespole. Na początku byłam trochę sceptyczna, bo jakoś nie widzą mi się śpiewające aktoreczki z seriali, a tu taka miła niespodzianka! Piosenka "Make me wanna die" jest fantastyczna, ale bardzo lubię też "Zombie" i "Miss Nothing" :)Taylor ma niesamowity głos.

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2011-11-09, 19:35   

Aj Sas, chciałam po prostu pokazać, że dziewczyna ma głos i w większości wie, jak go używać :-P
Na początku zwróciłam od razu uwagę na właśnie "make me wanna die", ale kiedy usłyszałam My medicine to zanim się obejrzałam już ściągałam resztę piosenek XD

Odpowiedz do tematu