Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trzecie zetknięcie z serią
Autor Wiadomość
Heru
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-23, 22:31   

Jak dla mnie na razie najgorsza z serii.
Poprzednie dwie Â?ykaÂ?am na raz. Tutaj przeczytaÂ?am 70 stron i odÂ?oÂ?yÂ?am na prawie miesiÂ?c (p??Â?niej byÂ?o lepiej, gÂ???wnie dzi??ki Adamowi ;p)
Ale warto byÂ?o. Mercy przynajmniej w ko??cu dokonaÂ?a wyboru ;-)

Ola
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-07, 22:36   

Poprzednie dwie cz??Â?ci czytaÂ?am ponad rok temu, wi??c teraz nie byÂ?o mi Â?atwo wkr??ci?? si?? znowu w ten Â?wiat. Nie wiem czy to wina ksiÂ?Â?ki czy tego, Â?e miaÂ?am takÂ? dÂ?ugÂ? przerw?? w czytaniu mi??dzy tomami ;-)

CzytaÂ?am jÂ? w sumie 3 dni, z czego 2 dni czytaÂ?am pierwszÂ? poÂ?ow??, a druga poÂ?owa tak mnie wciÂ?gn??Â?a, Â?e dziÂ? niemal bez przerw jÂ? przeczytaÂ?am.

Ko??c??wka absolutnie mnie rozwaliÂ?a. ZupeÂ?nie si?? tego nie spodziewaÂ?am i strasznie mi jest szkoda Mercy... i ci??Â?ko mi uwierzy??, Â?e akcja naprawd?? si?? tak potoczyÂ?a. Jednak chyba wÂ?aÂ?nie przez t?? ko??c??wk?? i to, Â?e Mercy staÂ?a si?? dla mnie bardziej ludzka (nie jest niezniszczalna i takie pochrzanione rzeczy mogÂ? spotka?? nawet jÂ?) uwaÂ?am t?? cz??Â??? za najlepszÂ?.

Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Wysłany: 2011-01-11, 06:50   

JeÂ?li chodzi pod wzgl??dem akcji, to faktycznie najwi??cej dziaÂ?o si?? pod koniec. Mimo tego ksiÂ?Â?ka nie jest zÂ?a, wprost przeciwnie. Dobrze si?? jÂ? czyta i tylko ktoÂ? kto czytaÂ? nieoficjalne tÂ?umaczenie bÂ?dÂ? oryginaÂ? moÂ?e mie?? jakieÂ? ale.

Mnie podobaÂ? si?? moment kiedy Zee zrzuciÂ? sw??j urok i stwierdziÂ?, Â?e Mercy jest pod jego opiekÂ?. To tak ojcowsko brzmiaÂ?o.

Ciesz?? si??, Â?e wyjaÂ?niÂ?a si?? caÂ?a sprawa z Samuelem i Adamem. Nie spodziewaÂ?am si?? jednak tego kim dla Samuela jest Mercy. To byÂ?o zaskoczeniem. WyglÂ?da na to, Â?e Mercy tworzy swoje stado :-P

red_head
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-11, 12:01   

Wczoraj sko??czyÂ?am czyta??, bardzo zaskakujÂ?ca cz??Â??? i emocjonujÂ?ca ko??c??wka, do samego ko??ca nie spodziewaÂ?am si?? zako??czenia. No i ta sprawa z Samuelem... Troch?? mniej wesoÂ?a ale i mniej przewidywalna niÂ? pierwsza i druga cz??Â??? :)

Trzeba si?? szybko zabra?? za nast??pnÂ? :-P

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2011-01-11, 18:22   

Cytat:
JeÂ?li chodzi pod wzgl??dem akcji, to faktycznie najwi??cej dziaÂ?o si?? pod koniec. Mimo tego ksiÂ?Â?ka nie jest zÂ?a, wprost przeciwnie.
Od ko??c??wki trudno si?? oderwa??. :-P Ale wiele ksiÂ?Â?ek tak ma - Â?e poczÂ?tek spokojny, nie dzieje si?? aÂ? tak wiele (co nie oznacza Â?e si?? nie dzieje nic), a w ko??c??wce jest skumulowane 70% caÂ?ej akcji. Z trzech dotÂ?d wydanych ta cz??Â??? byÂ?a najlepsza ;-)

anay
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-16, 16:55   

Musz?? przyzna??, Â?e do tej cz??Â?ci, nie do ko??ca wiedziaÂ?am z kim chce, aby Marcy si?? zwiÂ?zaÂ?a. Uwielbiam Adama - jest taki seksi, ale Samuel ma w sobie coÂ? tak uroczego, Â?e aÂ? zapiera dech w piersi. Ciekawi mnie z kim ostatecznie si?? zwiÂ?Â?e i czy autorka przedstawi nam jego przyszÂ?Â? partnerk??.

red_head
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-16, 20:46   

Czytaj czwartÂ? cz??Â???, wszystko Ci si?? rozjaÂ?ni ;)

Sasanka 
Weteran
Alpha Pack Member

Wysłany: 2011-01-17, 13:20   

Ja tam bardzo lubi?? 3 cz??Â??? :D
Chyba ma w sobie najwi??cej emocji, niemniej traktuj?? IK oraz BC jako jedna caÂ?oÂ???, coÂ? jak czeÂ??? 1 i 2.

p.s. Witam koleÂ?anke z naszego pi??knego WrocÂ?awia :)

red_head
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-17, 19:42   

Sasanka napisał/a:
Ja tam bardzo lubi?? 3 cz??Â??? :D
Chyba ma w sobie najwi??cej emocji, niemniej traktuj?? IK oraz BC jako jedna caÂ?oÂ???, coÂ? jak czeÂ??? 1 i 2.

p.s. Witam koleÂ?anke z naszego pi??knego WrocÂ?awia :)

no tak, IK ko??czy si?? w taki spos??b, Â?e BC jest tak jakby bezpoÂ?redniÂ? kontynuacjÂ?, chyba nie wytrzymaÂ?abym jakbym musiaÂ?a czeka??, aÂ? Fabryka wyda BC :-P

Li_Ann
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-25, 21:07   

Zbyt powoli akcja rozwijaÂ?a si?? w kilku pierwszych rozdziaÂ?ach. Potem p??dziÂ?a nazbyt szybko. Tempo jednak musi by?? r??wne.CoÂ? mi si?? wydaje Â?e Pati troszeczk?? nie wie jak opisywa?? Nieludzi. Wychodzi jej ze zmiennoksztaÂ?tnymi, wampirami ta ksiÂ?Â?eczka sÂ?absza od pozostaÂ?ych.To tak na wst??pie czysto techniczne uwagi.Watek z Nieludzmi niby interesujÂ?cy ale, tak naprawd?? od ataku na Mercedes i akcji wilkoÂ?ak??w dopiero wtedy moja uwaga zostaÂ?a przykuta na staÂ?e do akcji. Watek Adam Mercy bardzo dobrze zaczÂ?Â? si?? rozwija??. A meczenie gÂ???wnej bohaterki :-> czasem trzeba, ale Â?eby aÂ? tak. I dlaczego w taakim momencie koniec :-( nerwowo si?? wyko??cz?? do nast??pnej ksiÂ?Â?ki.

Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2011-02-25, 21:45   

Li_Ann napisał/a:
I dlaczego w taakim momencie koniec nerwowo si?? wyko??cz?? do nast??pnej ksiÂ?Â?ki.

Masz 25 post??w, moÂ?esz ubiega?? si?? u Tuli o przystÂ?pienie do fioletowej grupy, a wtedy prosta droga do przeczytania kolejnej cz??Â?ci :>

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Li_Ann
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-26, 19:28   

Dzi??kuj?? wezm?? to pod uwag?? :-D . Teraz b??dzie trzeba jakiÂ? esej Tuli podrzuci??, by okaza?? si?? godnym czÂ?onkiem .

Ilir 
Admin Techniczny
Niedźwiedź

Wysłany: 2011-08-28, 00:15   

Nie wiem czy tutaj mam pisać, ale przyznam się Wam do czegoś.
Kometa, tak sama z siebie (zdziwiło mnie to O.o), pożyczyła mi trzecią część naszej ukochanej Briggs, Żelazny pocałunek, i.. powiem szczerze, że bardzo mi się spodobał ten tom. W porównaniu do poprzednich, cechuje się lepszą jakością opisywanych scen, co do akcji, to może trochę dziwacznie było to napisane, ale też nie jakoś odstręczające, choć trochę się zawiodłem, że tak szybko zakończyła główny wątek tego tomu, tak nagle, bez ceregieli...

Jeszcze bardziej polubiłem Mercy, mimo jej irytującego charakteru. Ben też ma u mnie plusy, i to nie jednego.
Spoiler:

Smucę się tym, że Mercy wybrała Adama, a nie Samuela. Myślę, że bardziej pasowała by do syna Marroka (mam nadzieje, że nic nie przekręciłem).

Wrażenia ogólne, co pisałem wyżej, są jak najbardziej pozytywne.

Ps. liczę, że Kometa zechce pożyczyć kolejny tom, o ile posiada w swojej biblioteczce taki ;-)

Kometa: Ma i pożyczy. Choć z reguły nie pożycza... I tak na przyszłość - oznaczaj spoilery ;)

Odpowiedz do tematu