[serial] Grey's Anatomy - Chirurdzy

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

anay

Post autor: anay »

Ja jako? nie przepadam za tym serialem. Obejrza?am kilka odcinków i... nic, zero zachwytu Mo?e zwi?zane jest to z tym ?e po wielkim sukcesie "Ostrego dy?uru" na rynku telewizyjnych seriali pojawi?o si? zbyt du?o tasiemców opisuj?cych losy lekarzy.

Ale_sandra

Post autor: Ale_sandra »

Ja wr?cz odwrotnie. Serial uwielbiam. Jest lepszy ni? "Ostry dy?ur". a mo?e to taki wspó?czesny "Ostry Dy?ur"?
Szkoda tylko ?e Burke odchodzi.
Moje ulubione pastacie: Dr Miranda Bailey oczywi?cie, dawno ?adna posta? mi tak nie podpasowa?a. No i Cristina Yang

Awatar użytkownika
Ilir
Admin Techniczny

Post autor: Ilir »

OdÂ?wieÂ??? nieco ten wÂ?tek i zapytam si??: Kto z Was oglÂ?daÂ? 18. odcinek 7. sezonu Chirurg??w?

Powiem szczerze, Â?e jestem pod wielkim wraÂ?eniem tego odcinka i to chyba najlepszy odcinek ze wszystkich do tej pory nakr??conych. Tw??rcy, jak i sami aktorzy na prawd?? starajÂ? si?? i trzeba pogratulowa?? im talentu. Czekam na wasze zdanie.

Ps. Zaznaczajmy co ciekawsze wypowiedzi dotyczÂ?ce treÂ?ci odcinka w spojlery, to dla tych, kt??rzy jeszcze nie oglÂ?dali.
Jesteśmy tylko maleńkimi pyłkami, tańczącymi do rytmu natury...

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

Kurcze zacz??Â?am oglÂ?da?? 7 sezon i przerwaÂ?am. Teraz zastanawiam si?? czy nie nadrobi??.
Faktycznie w tym serialu trafiajÂ? si?? odcinki kt??re zapadajÂ? w pami???? i zazwyczaj sÂ? to takie na kt??rych pÂ?acz?? :-/

Midnight11

Post autor: Midnight11 »

wÂ?aÂ?nie obejrzaÂ?am najnowszy odcinek. nie powala, co (moim zdaniem) rzadko si?? zdarza w przypadku "Chirurg??w". ostatnio zacz??Â?am oglÂ?da?? odcinki od pierwszego sezonu i troch?? si?? wybiÂ?am z teraÂ?niejszych wydarze?? ;] tak w og??le, to zbliÂ?a si?? koniec 7. sezonu. wie ktoÂ? moÂ?e czy planowany jest nast??pny??

Awatar użytkownika
Ilir
Admin Techniczny

Post autor: Ilir »

Wydaje mi si??, Â?e jest, i to w takim samym czasie co zawsze, czyli na jesie?? pojawiÂ? si?? nowe odcinki. Problem jest z Zdesperowanymi Gospodyniami, bo aktorki chcÂ? wi??cej kasy, a producenci....
Jesteśmy tylko maleńkimi pyłkami, tańczącymi do rytmu natury...

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

22 wrześnie dwugodzinna premiera 8 sezonu Grey's Anatomy.
W sieci pojawiło się już promo.
Do obejrzenia tu Grey's Anatomy - Promo sezonu 8
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale”