Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezenty
Autor Wiadomość
Czarownica 
Gawron

Wysłany: 2011-01-03, 20:56   

Kometa, a co to za ksiÂ?Â?ka, kt??ra leÂ?y na innych - czerwone okÂ?adki, drugie zdj??cie od doÂ?u. nie mog?? przeczyta?? tytuÂ?u. ZdradÂ? tajemnic??. Czy to coÂ? dobrego. A jeszcze - gratuluj?? MikoÂ?aja.

Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2011-01-03, 21:02   

Portret Doriana Graya - ma czerwony grzbiet cho?? sama okÂ?adka trzyma si?? w tonacji niebieskiej. Podobno rewelacja (moja koleÂ?anka z pracy mi poleciÂ?a, a jej wierz??, juÂ? wczeÂ?niej poleciÂ?a mi kilka innych dobrych ksiÂ?Â?ek), ale przyznam ze wstydem, Â?e Â?adnej jeszcze nawet nie zacz??Â?am. Troch?? brak czasu, a troch?? sama nie wiem od czego zaczÂ???. CoÂ? polecacie, od czego zaczÂ????

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Czarownica 
Gawron

Wysłany: 2011-01-03, 21:12   

Ja bym zacz??Â?a od "Malowanego czÂ?owieka". Bardzo mi si?? ta ksiÂ?Â?ka podobaÂ?a. A "Portretu Doriana Graya" teÂ? nie czytaÂ?am, chociaÂ? mniej wi??cej wiem o czym jest. TeÂ? sÂ?yszaÂ?am opinie, Â?e to dobra ksiÂ?Â?ka. Autor w ko??cu doÂ??? znany :-)

hlukaszuk 
Nadworny Smok

Wysłany: 2011-01-03, 21:22   

Też polecam Ci zacząć od Malowanego człowieka. Tam każdy wątek jest doprecyzowany. Trylogia Sapkowskiego dobra (mam) ale rozczarowują niedokończone wątki tak jak w Achaji. Zazrdoszczę Ci Malowanego człowieka.

Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2011-01-03, 21:33   

Ola napisał/a:
WyglÂ?da to tak, jakby zrobiÂ? nalot na ksi??garnie jakÂ?Â?

Bo widzisz, napisaÂ?am dÂ?ugi list do MikoÂ?aja! Ale i tak sama byÂ?am w szoku. Cho?? list?? pokaÂ?nÂ? wystosowaÂ?am, to jednak i tak nie spodziewaÂ?am si?? takiego odzewu :P Nieoficjalnie wiem, Â?e kiedy moi rodzice stali w kolejce do kasy w empiku, Â?eby w imieniu MikoÂ?aja zakupi?? powyÂ?szy zestaw, m??j rodziciel z ci??Â?kim westchnieniem zajrzaÂ? w mojÂ? list?? i rzekÂ? do mojej rodzicielki:
"Â?eby kupi?? te wszystkie ksiÂ?Â?ki musiaÂ?bym samoch??d sprzeda?? i jeszcze by byÂ?o maÂ?o!"

Ola napisał/a:
Nic tylko pozazdroÂ?ci??!

hlukaszuk napisał/a:
. Zazrdoszcz????Ci Malowanego czÂ?owieka.

ZazdroÂ???cie, zazdroÂ???cie! xD

Ola napisał/a:
Zegarka dobrze nie wida?? przy tych ksiÂ?Â?kach, ale jeÂ?eli wyglÂ?da tak jak wydaje mi si??, Â?e wyglÂ?da to jest bardzo fajny

Jest super, jestem w nim totalnie zakochana.

Jest podobny do tego ---> http://restyle.iai-shop.c...-steampunk.html tylko Â?e Â?adniejszy xD bo w srebrnej kolorystyce i ma ciemnoniebieskie wskaz??wki. Ale niestety ma arabskie a nie rzymskie cyferki, ale juÂ? si?? przyzwyczaiÂ?am. I tez mi si?? podobajÂ? :P

A obecnie zachorowaÂ?am na ten: http://restyle.iai-shop.c...-15-SREBRO.html jest zajebiaszczy xD

dorota7677 napisał/a:
Ja bym zacz??Â?a od "Malowanego czÂ?owieka".

hlukaszuk napisał/a:
TeÂ? polecam Ci zaczÂ??? od Malowanego czÂ?owieka.

Skoro tak radzicie... chociaÂ? ja bardziej myÂ?laÂ?am nad Igrzyskami Â?mierci...

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Kat70
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-04, 09:26   

Nie znam Malowanego czÂ?owieka , gdyÂ? obecnie czytam tylko literatur?? paranormalnÂ?, ale Igrzyska Â?mierci to mega trylogia. Naszykuj sobie tylko paczk?? chusteczek i pocieszyciela na boku.

Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2011-01-04, 10:21   

A ja Malowanego czÂ?owieka zostawiÂ?abym na sam koniec. SÂ? to rewelacyjne ksiÂ?Â?ki i moim zdaniem najlepsze z tego co dostaÂ?aÂ?. Niestety do Wojen Â?wiata Wynurzonego nie mog?? si?? przekona??. PrzeczytaÂ?am i chociaÂ? nie jest to zÂ?a lektura to jednak draÂ?niÂ?y mnie schematy jakie zawarte sÂ? w tych trzech ksiÂ?Â?kach.
Ja bym zacz??Â?a od Igrzysk Â?mierci. KsiÂ?Â?ki sÂ? rewelacyjne i czyta si?? je z zapartym tchem zadajÂ?c sobie ciÂ?gle pytanie "co b??dzie dalej". Niestety szybko si?? je czyta i po trzecim tomie odczuwaÂ?am takÂ? jakÂ?Â? pustk??. ByÂ?am usatysfakcjonowana ale jednak Â?aÂ?owaÂ?am, Â?e juÂ? si?? sko??czyÂ?o.

Tula 
Weteran
Noaida

Wysłany: 2011-01-04, 10:39   

Ja pod choink?? musiaÂ?am sprezentowa?? sobie sama ksiÂ?Â?k?? "KosogÂ?os". U mnie MikoÂ?aj nie uwaÂ?a ksiÂ?Â?ki za prezent :-( Wi??c sama sobie jestem MikoÂ?ajem.
Zazdroszcz?? Ci Kometa gdybym ja dostaÂ?a tyle ksiÂ?Â?ek pod choink?? to byÂ?a bym zachwycona. Szczeg??lnie, Â?e masz tam tytuÂ?y kt??rych nigdy nie czytaÂ?am.

TrudeDie 
Wielbiciel Ciemności
Zmy?lona

Wysłany: 2011-02-16, 22:19   

Jezu, gdybym wiedziaÂ?a gdzie mieszkacie, to chyba bym wam naloty na mieszkania porobiÂ?a! Â?eby moja rodzinka byÂ?a taka kochana i ksiÂ?Â?ki kupowaÂ?a zamiast tych bzdet??w, kt??rych nawet odda?? nie moÂ?na... lub zamieni??.

Odpowiedz do tematu