Prezenty

Dyskusje o zainteresowaniach, hobby, rozmaite gry i zabawy. Wszystko to, co nas kręci ;)

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

Kometa, a co to za ksiÂ?Â?ka, kt??ra leÂ?y na innych - czerwone okÂ?adki, drugie zdj??cie od doÂ?u. nie mog?? przeczyta?? tytuÂ?u. ZdradÂ? tajemnic??. Czy to coÂ? dobrego. A jeszcze - gratuluj?? MikoÂ?aja.

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

Portret Doriana Graya - ma czerwony grzbiet cho?? sama okÂ?adka trzyma si?? w tonacji niebieskiej. Podobno rewelacja (moja koleÂ?anka z pracy mi poleciÂ?a, a jej wierz??, juÂ? wczeÂ?niej poleciÂ?a mi kilka innych dobrych ksiÂ?Â?ek), ale przyznam ze wstydem, Â?e Â?adnej jeszcze nawet nie zacz??Â?am. Troch?? brak czasu, a troch?? sama nie wiem od czego zaczÂ???. CoÂ? polecacie, od czego zaczÂ????
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

Ja bym zacz??Â?a od "Malowanego czÂ?owieka". Bardzo mi si?? ta ksiÂ?Â?ka podobaÂ?a. A "Portretu Doriana Graya" teÂ? nie czytaÂ?am, chociaÂ? mniej wi??cej wiem o czym jest. TeÂ? sÂ?yszaÂ?am opinie, Â?e to dobra ksiÂ?Â?ka. Autor w ko??cu doÂ??? znany :-)

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Też polecam Ci zacząć od Malowanego człowieka. Tam każdy wątek jest doprecyzowany. Trylogia Sapkowskiego dobra (mam) ale rozczarowują niedokończone wątki tak jak w Achaji. Zazrdoszczę Ci Malowanego człowieka.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, 20:31 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

Ola pisze:WyglÂ?da to tak, jakby zrobiÂ? nalot na ksi??garnie jakÂ?Â?
Bo widzisz, napisaÂ?am dÂ?ugi list do MikoÂ?aja! Ale i tak sama byÂ?am w szoku. Cho?? list?? pokaÂ?nÂ? wystosowaÂ?am, to jednak i tak nie spodziewaÂ?am si?? takiego odzewu :P Nieoficjalnie wiem, Â?e kiedy moi rodzice stali w kolejce do kasy w empiku, Â?eby w imieniu MikoÂ?aja zakupi?? powyÂ?szy zestaw, m??j rodziciel z ci??Â?kim westchnieniem zajrzaÂ? w mojÂ? list?? i rzekÂ? do mojej rodzicielki:
"Â?eby kupi?? te wszystkie ksiÂ?Â?ki musiaÂ?bym samoch??d sprzeda?? i jeszcze by byÂ?o maÂ?o!"
Ola pisze:Nic tylko pozazdroÂ?ci??!
hlukaszuk pisze:. Zazrdoszcz????Ci Malowanego czÂ?owieka.
ZazdroÂ???cie, zazdroÂ???cie! xD
Ola pisze:Zegarka dobrze nie wida?? przy tych ksiÂ?Â?kach, ale jeÂ?eli wyglÂ?da tak jak wydaje mi si??, Â?e wyglÂ?da to jest bardzo fajny
Jest super, jestem w nim totalnie zakochana.

Jest podobny do tego ---> http://restyle.iai-shop.com/product-pol ... mpunk.html tylko Â?e Â?adniejszy xD bo w srebrnej kolorystyce i ma ciemnoniebieskie wskaz??wki. Ale niestety ma arabskie a nie rzymskie cyferki, ale juÂ? si?? przyzwyczaiÂ?am. I tez mi si?? podobajÂ? :P

A obecnie zachorowaÂ?am na ten: http://restyle.iai-shop.com/product-pol ... REBRO.html jest zajebiaszczy xD
dorota7677 pisze:Ja bym zacz??Â?a od "Malowanego czÂ?owieka".
hlukaszuk pisze:TeÂ? polecam Ci zaczÂ??? od Malowanego czÂ?owieka.
Skoro tak radzicie... chociaÂ? ja bardziej myÂ?laÂ?am nad Igrzyskami Â?mierci...
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Kat70

Post autor: Kat70 »

Nie znam Malowanego czÂ?owieka , gdyÂ? obecnie czytam tylko literatur?? paranormalnÂ?, ale Igrzyska Â?mierci to mega trylogia. Naszykuj sobie tylko paczk?? chusteczek i pocieszyciela na boku.

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

A ja Malowanego czÂ?owieka zostawiÂ?abym na sam koniec. SÂ? to rewelacyjne ksiÂ?Â?ki i moim zdaniem najlepsze z tego co dostaÂ?aÂ?. Niestety do Wojen Â?wiata Wynurzonego nie mog?? si?? przekona??. PrzeczytaÂ?am i chociaÂ? nie jest to zÂ?a lektura to jednak draÂ?niÂ?y mnie schematy jakie zawarte sÂ? w tych trzech ksiÂ?Â?kach.
Ja bym zacz??Â?a od Igrzysk Â?mierci. KsiÂ?Â?ki sÂ? rewelacyjne i czyta si?? je z zapartym tchem zadajÂ?c sobie ciÂ?gle pytanie "co b??dzie dalej". Niestety szybko si?? je czyta i po trzecim tomie odczuwaÂ?am takÂ? jakÂ?Â? pustk??. ByÂ?am usatysfakcjonowana ale jednak Â?aÂ?owaÂ?am, Â?e juÂ? si?? sko??czyÂ?o.
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

Ja pod choink?? musiaÂ?am sprezentowa?? sobie sama ksiÂ?Â?k?? "KosogÂ?os". U mnie MikoÂ?aj nie uwaÂ?a ksiÂ?Â?ki za prezent :-( Wi??c sama sobie jestem MikoÂ?ajem.
Zazdroszcz?? Ci Kometa gdybym ja dostaÂ?a tyle ksiÂ?Â?ek pod choink?? to byÂ?a bym zachwycona. Szczeg??lnie, Â?e masz tam tytuÂ?y kt??rych nigdy nie czytaÂ?am.

Awatar użytkownika
TrudeDie

Post autor: TrudeDie »

Jezu, gdybym wiedziaÂ?a gdzie mieszkacie, to chyba bym wam naloty na mieszkania porobiÂ?a! Â?eby moja rodzinka byÂ?a taka kochana i ksiÂ?Â?ki kupowaÂ?a zamiast tych bzdet??w, kt??rych nawet odda?? nie moÂ?na... lub zamieni??.
"Musz? odebra?. Jestem lekarzem, a kiedy kto? dzwoni do mnie trzy razy, to znaczy co? w stylu: 'Odbierz ten cholerny telefon, zanim kto? umrze'." - Dr Gregory House

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”