Sny

Dyskusje o zainteresowaniach, hobby, rozmaite gry i zabawy. Wszystko to, co nas kręci ;)

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Gobur

Post autor: Gobur »

ja ostatnio miaÂ?em dziwny sen, wszystko w nim byÂ?o niby normalne, rodzina, praca, tylko m??j dom byÂ? wielkoÂ?ci Luwru i w stylu barokowej wersji rodziny Adams??w - co najmniej dziwne tak biegaÂ? na obiad wielkimi mrocznymi komnatami...

natka8

Post autor: natka8 »

Z lunatykowaniem to ja teÂ? mam problemy. ChociaÂ? teraz i tak jest lepiej. Ostatnio nie sÂ?yszaÂ?am, abym lunatykowaÂ?a, a zazwyczaj jeÂ?li to robi?? to dlatego, Â?e musz??....
1 sytuacja - byÂ?am na zielonej szkole, spaÂ?am na Â???Â?ku pi??trowym. Wi??kszoÂ??? dziewczyn juÂ? spaÂ?a, poÂ?oÂ?yÂ?am si?? na barierce tak Â?e zwisaÂ?am jednÂ? r??kÂ? i nogÂ?, przekr??ciÂ?am si?? i zleciaÂ?am na ziemi??. NarobiÂ?am tyle huku, Â?e wszystkie dziewczyny wstaÂ?y ( byÂ?o nas wtedy dwanaÂ?cie w pokoju). A ja po prostu sobie wstaÂ?am, weszÂ?am po drabince na g??r?? i poszÂ?am dolej spa??, rano nic nie pami??taÂ?am, dziewczyny mnie powiadomiÂ?y.
2 ) NocowaÂ?am u babci. SpaÂ?am wtedy w jednym pokoju z tatÂ?. W nocy wstaÂ?am i zacz??Â?am chodzi?? po kraw??dzi Â???Â?ka,, rozkÂ?adajÂ?c r??ce jakbym leciaÂ?a samolotem. Rano tata mi opowiedziaÂ?, bo nic nie pami??taÂ?am.
3) ByÂ?am na wsi u mojej cioci. ByÂ?o maÂ?o miejsca, wi??c spaÂ?am w jednym Â???Â?ku z mojÂ? ciociÂ? o pi???? lat starszÂ?. Z pokoju byÂ?y dwa wyjÂ?cia jedno od drugiej strony zastawione stoÂ?kiem, aby nie daÂ?o si?? drzwi otworzy??. W nocy wstaÂ?am, nie zdj??Â?am nawet koÂ?dry, wi??c szÂ?am z koÂ?drÂ? na gÂ?owie i zacz??Â?am tÂ?uc si?? o tamte zamkni??te drzwi pr??bujÂ?c wyjÂ???. Ciocia z kt??rÂ? spaÂ?am zauwaÂ?yÂ?a znikni??cie koÂ?dry i odprowadziÂ?a mnie do Â???Â?ka, gdzie znowu zasn??Â?am. Sytuacji nie zapami??taÂ?am.
4) ByÂ?am u siebie w domu. WstaÂ?am w Â?rodku nocy, powynosiÂ?am wszystkie brudne naczynia do zlewu, brudne ciuchy do kosza na pranie, poukÂ?adaÂ?am przedmioty na swoje miejsce. Najwi??ksze zdziwienie przeÂ?yÂ?am jak si?? obudziÂ?am i zobaczyÂ?am posprzÂ?tany pok??j. Od mamy si?? dowiedziaÂ?am co zrobiÂ?am. Gdy usÂ?yszaÂ?am haÂ?as wrzucania naczy?? do zlewu to si?? obudziÂ?a i patrzyÂ?a na to co robi??...
Wi??cej sytuacji nie pami??tam, bo nie byÂ?y zauwaÂ?one przez osoby drugie, wi??c wi??cej ich by?? mogÂ?o lecz nie musiaÂ?o...
Najbardziej baÂ?am si??, gdy miaÂ?am serie sn??w, Â?e wychodz?? na parapet, rozkÂ?adam r??ce, skacz?? i lec??. W tych snach zawsze si?? baÂ?am, bo nie byÂ?am pewna czy nie lunatykuje i czy nie robi?? tego w realu, dlatego zazwyczaj w Â?nie schodziÂ?am z parapetu zamiast buja?? w obÂ?okach...

Alditha

Post autor: Alditha »

Uch... twórcze sny. Mi si? nic nie ?ni albo nie pami?tam ich. Nigdy, przenigdy. Albo wp?yw ma to, ?e tak du?o ?pi?. Dzisiaj po?o?y?am si? o 4.15 a wsta?am o 6.20 :-D

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

Ilir- hmmm ucieche? Chyba tak, takie poczucie beztroskoÂ?ci Â?e wszystko moge zrobi?? , to chyba byÂ?o dla mnie zabawÂ?. Tak myÂ?l??. Nie czuÂ?am sie ani troche winna , Â?e kogoÂ? zabiÂ?am.

Awatar użytkownika
Ilir
Admin Techniczny

Post autor: Ilir »

Dalhiaa, czy w ostatnim czasie zrobiÂ?aÂ? komuÂ? na zÂ?oÂ??? i miaÂ?aÂ? z tego satysfakcj???
Jesteśmy tylko maleńkimi pyłkami, tańczącymi do rytmu natury...

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

Ja og??lnie jestem wredna - wi??c tak.

natka8

anita_cz pisze:Mam kolezanke ktora rowniez pamieta dokladnie swoje sny, z najmniejszymi nawet szczegolami. Jakis czas temu opowiadala mi swoj sen a trwalo to jakies 10min.

Moje sny zazwyczaj ci?gn? si? przez kilka nocy. Jednego dnia co? wymy?l? i kontynuuj? przez najbli?sze tygodnie. Ostatnio jak opowiada?am jaki? mój sen mamie to sam wst?p trwa? trzy godziny opowiadania.... Musz? ograniczy? czytanie. Za wiele pomys?ów mi daje. Wymy?lam tle ró?nych historyjek i opowiada?, bezw?adnie. Potrafi? nawet specjalnie patrze? za okno, próbuj?c zasn??, aby nie my?le? o niczym chorym i rano si? budz? pami?taj?c, ?e ?ni?o mi si? co? o kosmitach. Próbuj? sobie to przypomnie? i przez najbli?szy tydzie? fabu?a jest rozbudowywana... Gdybym jeszcze tylko potrafi?a to spisa? tak jak umiem opowiada?...

red_head

Post autor: red_head »

Ja miaÂ?am wyjÂ?tkowo dziwny i megarealistyczny sen, kt??ry w caÂ?oÂ?ci pami??tam ( zapewne zasÂ?uga p??Â? butelki ginu...), co mi si?? nigdy nie zdarza:

Â?niÂ?y mi si?? Â?piÂ?ce pszczoÂ?y, kt??re niechcÂ?cy obudziÂ?am i wpadÂ?am w panik?? (mam alergi?? na jad i przeÂ?ycie raz wstrzÂ?su mi wystarczy ;-) ), pogryzÂ?y mnie w kostki palc??w i w plecy, a po tym jak m??j chÂ?opak si?? z nimi uporaÂ? za pomocÂ? Â?nieÂ?ki (takiej ze Â?niegu zza okna) podszedÂ? do mnie i na mojÂ? proÂ?b??, Â?eby powyciÂ?gaÂ? mi Â?Â?dÂ?a z plec??w on z uÂ?miechem wbiÂ? mi je jeszcze gÂ???biej. Na dodatek w czasie jak rozprawiaÂ? si?? z tym rojem pszcz??Â? zrobiÂ? jeszcze zielone pierogi.

ByÂ?o jeszcze milion szczeg??Â???w, ale jak miaÂ?abym je opisa?? to wyszedÂ?by z tego niezÂ?y tasiemiec ;). Podobno jak Â?niÂ? si?? pszczoÂ?y to dobrze, tylko jak gryzÂ? to juÂ? nie za fajnie, ale co do tego ma Â?nieÂ?ka, m??j chÂ?opak i zielone pierogi???

natka8

Zielone :P Nie jadÂ?am jeszcze zielonych pierog??w, chyba, Â?e chodzi Ci o te ze szpinakiem w Â?rodku... :D

JeÂ?li wierzy?? tym co m??wiÂ? o snach tego typu to trzeba je interpretowa?? na odwr??t. Skoro tw??j chÂ?opak wbijaÂ? Ci te Â?Â?dÂ?a wi??cej, to moÂ?e chodzi?? o to, Â?e nigdy Ci?? nie zdradzi, ale kaÂ?dy "specjalista" ma innÂ? opinie codo interpretacji ich :P

Interpretacja wg. pewnej znanej mi osoby.
Tw??j chÂ?opak ma przed tobÂ? pewnÂ? tajemnic??, kt??ra wyjdzie przypadkiem i b??dzie to dla Ciebie duÂ?ym szokiem.

Nie sugeruj si?? tym jednak,bo m??wi??, kaÂ?da osoba inaczej interpretuje :P
Ostatnio zmieniony 10 lut 2011, 21:31 przez natka8, łącznie zmieniany 1 raz.

red_head

wg www.sennik.biz:

pszczoÂ?a to dobry symbol, osa – zÂ?y
widzie??: sukces i zysk
ujrze?? jÂ? na duÂ?ych, czerwonych kwiatach: poczÂ?tek szcz??Â?liwych czas??w, w kt??rych wszystko si?? udaje
by?? przez niÂ? uÂ?Â?dlonym: znajomoÂ???, kt??ra pozostawi pi??kne wspomnienia.

no teraz troch?? si?? cykam, bo jeÂ?li to prawda to juÂ? niewiele pob??d?? w tym zwiÂ?zku :-/

ale jak mi ktoÂ? wyjaÂ?ni co znaczÂ? zielone pierogi, to konia z rz??dem dam :-P

natka8

red_head pisze: ale jak mi ktoÂ? wyjaÂ?ni co znaczÂ? zielone pierogi, to konia z rz??dem dam :-P
Ty tak nie obiecuj, bo ktoÂ? zaraz coÂ? wymyÂ?li o tych pierogach :-P

red_head

prosz?? bardzo, nawet po rycersku, czekam na tÂ?umaczenie zielonych pierog??w :-P

Awatar użytkownika
TrudeDie

Post autor: TrudeDie »

ok, zielone pierogi mnie zastrzeliÂ?y ;p
Ja wczoraj miaÂ?am taki porÂ?bany sen:

PojechaÂ?am do przyjaci??Â?ki autobusem i nam??wiÂ?am jÂ?, Â?ebyÂ?my pojechaÂ?y do mnie(mieszkam 11km dalej). PoszÂ?yÂ?my na PKS, wsiadÂ?yÂ?my do autobusu, kupiÂ?yÂ?my bilety i zasiadÂ?yÂ?my obok siebie na siedzeniu. ByÂ?am strasznie zm??czona, wi??c oparÂ?am gÂ?ow?? o szyb?? i zamkn??Â?am oczy. Kiedy je otworzyÂ?am byÂ?am kilkadziesiÂ?t kilometr??w dalej, a G. obok mnie nie byÂ?o. Id?? do kierowcy i pytam:
- Gdzie jesteÂ?my?
A on m??wi, Â?e przed jakÂ?Â? tam miejscowoÂ?ciÂ?, kt??ra w og??le nie istnieje. No, ale ja nie byÂ?am tego Â?wiadoma.
WystraszyÂ?am si??: przecieÂ? ja nie mam biletu! A jak wejdzie kanar?
Na najbliÂ?szym przystanku, kt??ry byÂ? chyba nieprzepisowo na rondo wysiadÂ?am. RozglÂ?dam si??.
Do cholery, skÂ?d rondo na pustyni? Obracam si??, obracam a za moimi plecami zaczynajÂ? pojawia?? si?? budynki. W odcieniach r??Â?u.(WTF?)
PomyÂ?laÂ?am, Â?e musz?? zadzwoni?? po mojÂ? mam??, bo nie mam jak wr??ci?? do domu, a kom??rki nie wzi??Â?am. Id?? wi??c do najbliÂ?szego sklepu, bo moÂ?e majÂ? telefon.
Przechodz?? juÂ? przez ulic?? i wrzeszcz??, piszcz?? i zwiewam, bo ulicÂ? z zawrotnÂ? pr??dkoÂ?ciÂ? nadjeÂ?dÂ?a moja matula z "wesoÂ?Â? ferajnÂ?"(mojÂ? rodzinÂ?. WyglÂ?dali jak jakieÂ? Â?wiry na haju) na tyle naszego Voyager'a, kt??ry si?? klekocze itp itd, bo ma ponad 20 lat... A to auto tak dziwnie skakaÂ?o i falowaÂ?o...
Mniejsza. Rodzina to rodzina, wi??c pr??buj?? jÂ? zatrzyma??. Macham r??koma, skacz?? i krzycz??, Â?eby si?? zatrzymali, a otrzymuj?? tylko zbywajÂ?ce machni??cie r??kÂ? od mojej matki. No ludzie!
Zrezygnowana wÂ?aÂ??? w ko??cu do tego r??Â?owego sklepu. Id?? do lady i przypadkiem patrz?? w alejk?? a tam w jakimÂ? dziwnym koszu, kt??ry teÂ? wyglÂ?daÂ? jakby byÂ? na haju, grzebie moja familia. Podchodz?? bliÂ?ej, a tam: matula zakÂ?ada tatkowi gacie na gÂ?ow??, siostra jakoÂ? tak dziwnie rusza ciaÂ?em, jakby miaÂ?a hula-hopa, a go nie ma, dwa dorosÂ?e bernardyny grzebiÂ? w tym koszu, a kuzynek trzyletni kradnie r??Â?owe okulary. BrakowaÂ?o tylko, Â?eby pojawiÂ? si?? brat z kotem, ale na szcz??Â?cie te dwie istoty sÂ? normalne.
Oczy mnie bolaÂ?y od tego jaskrawego r??Â?u, srebrnych detali, bieli i jasnych kolor??w na przedmiotach. A w Â?rodku ja - ciemna blondynka w glanach i fajnej sukience.
I si?? obudziÂ?am.

Ludzie drodzy!

Bardzo cz??sto Â?ni mi si?? teÂ?, Â?e trafiam z moim przyjacielem do jakiegoÂ? e-Â?wiata i musimy siebie odnaleÂ???, bo zÂ?e ludzki zrobione z kulek rodem z reklamy Orange uwi??ziÂ?y nas w dw??ch r??Â?nych miejscach doÂ??? od siebie oddalonych: mnie w wielkiej szklarni z Â?adnymi roÂ?linkami i krwioÂ?erczÂ? rosiczkÂ? i kr??likiem(?) broniÂ?cym drzwi, a jego - na statku zrobionym z klock??w LEGO.

Albo Â?ni mi si??, Â?e on si?? nachlaÂ? i usiadÂ? na Â?awce a ja obok niego i go trzymam w pionie, a on nagle opada i leÂ?y na tej Â?awce i nagle spada na podÂ?og?? przeÂ?lizgujÂ?c si?? przez 5-centymetrowÂ? przestrze?? mi??dzy poszczeg??lnymi szczeblami.

KiedyÂ? Â?niÂ?o mi si?? teÂ?, Â?e byÂ?am w jakimÂ? dziwnym oÂ?rodku z dziwnie wyglÂ?dajÂ?cymi dzieciakami i byÂ?a wojna mi??dzy nami a tymi co si?? opiekowali i my jako dzieci schowaliÂ?my si?? w jakimÂ? zdezelowanym trabancie, potem w autobusie a na ko??cu w kajaku...

Ciekawe co spowodowaÂ?o t?? niewÂ?tpliwÂ? chorob?? umysÂ?owÂ?...? ;)
"Musz? odebra?. Jestem lekarzem, a kiedy kto? dzwoni do mnie trzy razy, to znaczy co? w stylu: 'Odbierz ten cholerny telefon, zanim kto? umrze'." - Dr Gregory House

radek3012

Post autor: radek3012 »

Ja mam tak, ?e kiedy przeczytam jak?? zar?bist? ksi??k? to przez ok. 3 noce mam o niej sny, tylko ?e nigdy nic nie mog? zapami?ta? :cry:

natka8

Je?eli chodzi o zapami?tywanie tego co ?ni?am nie?wiadomie to czasami mi si? udaje. Jest wtedy tak, ?e gdy si? budz? to jestem ?wiadoma, ?e co? ?ni? i je?li pole?? jeszcze jakie? pi?? minut to jestem wstanie przynajmniej jak?? cz??? sobie przypomnie?.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”