Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Sny
Autor WiadomoŠ
Gobur
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-01-15, 21:28   

ja ostatnio mia┬?em dziwny sen, wszystko w nim by┬?o niby normalne, rodzina, praca, tylko m??j dom by┬? wielko┬?ci Luwru i w stylu barokowej wersji rodziny Adams??w - co najmniej dziwne tak biega┬? na obiad wielkimi mrocznymi komnatami...

natka8
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-01-16, 17:11   

Z lunatykowaniem to ja te┬? mam problemy. Chocia┬? teraz i tak jest lepiej. Ostatnio nie s┬?ysza┬?am, abym lunatykowa┬?a, a zazwyczaj je┬?li to robi?? to dlatego, ┬?e musz??....
1 sytuacja - by┬?am na zielonej szkole, spa┬?am na ┬???┬?ku pi??trowym. Wi??kszo┬??? dziewczyn ju┬? spa┬?a, po┬?o┬?y┬?am si?? na barierce tak ┬?e zwisa┬?am jedn┬? r??k┬? i nog┬?, przekr??ci┬?am si?? i zlecia┬?am na ziemi??. Narobi┬?am tyle huku, ┬?e wszystkie dziewczyny wsta┬?y ( by┬?o nas wtedy dwana┬?cie w pokoju). A ja po prostu sobie wsta┬?am, wesz┬?am po drabince na g??r?? i posz┬?am dolej spa??, rano nic nie pami??ta┬?am, dziewczyny mnie powiadomi┬?y.
2 ) Nocowa┬?am u babci. Spa┬?am wtedy w jednym pokoju z tat┬?. W nocy wsta┬?am i zacz??┬?am chodzi?? po kraw??dzi ┬???┬?ka,, rozk┬?adaj┬?c r??ce jakbym lecia┬?a samolotem. Rano tata mi opowiedzia┬?, bo nic nie pami??ta┬?am.
3) By┬?am na wsi u mojej cioci. By┬?o ma┬?o miejsca, wi??c spa┬?am w jednym ┬???┬?ku z moj┬? cioci┬? o pi???? lat starsz┬?. Z pokoju by┬?y dwa wyj┬?cia jedno od drugiej strony zastawione sto┬?kiem, aby nie da┬?o si?? drzwi otworzy??. W nocy wsta┬?am, nie zdj??┬?am nawet ko┬?dry, wi??c sz┬?am z ko┬?dr┬? na g┬?owie i zacz??┬?am t┬?uc si?? o tamte zamkni??te drzwi pr??buj┬?c wyj┬???. Ciocia z kt??r┬? spa┬?am zauwa┬?y┬?a znikni??cie ko┬?dry i odprowadzi┬?a mnie do ┬???┬?ka, gdzie znowu zasn??┬?am. Sytuacji nie zapami??ta┬?am.
4) By┬?am u siebie w domu. Wsta┬?am w ┬?rodku nocy, powynosi┬?am wszystkie brudne naczynia do zlewu, brudne ciuchy do kosza na pranie, pouk┬?ada┬?am przedmioty na swoje miejsce. Najwi??ksze zdziwienie prze┬?y┬?am jak si?? obudzi┬?am i zobaczy┬?am posprz┬?tany pok??j. Od mamy si?? dowiedzia┬?am co zrobi┬?am. Gdy us┬?ysza┬?am ha┬?as wrzucania naczy?? do zlewu to si?? obudzi┬?a i patrzy┬?a na to co robi??...
Wi??cej sytuacji nie pami??tam, bo nie by┬?y zauwa┬?one przez osoby drugie, wi??c wi??cej ich by?? mog┬?o lecz nie musia┬?o...
Najbardziej ba┬?am si??, gdy mia┬?am serie sn??w, ┬?e wychodz?? na parapet, rozk┬?adam r??ce, skacz?? i lec??. W tych snach zawsze si?? ba┬?am, bo nie by┬?am pewna czy nie lunatykuje i czy nie robi?? tego w realu, dlatego zazwyczaj w ┬?nie schodzi┬?am z parapetu zamiast buja?? w ob┬?okach...

Alditha
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-01-19, 12:28   

Uch... twˇrcze sny. Mi si? nic nie ?ni albo nie pami?tam ich. Nigdy, przenigdy. Albo wp?yw ma to, ?e tak du?o ?pi?. Dzisiaj po?o?y?am si? o 4.15 a wsta?am o 6.20 :-D

Dalhiaa
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-01-31, 15:28   

Ilir- hmmm ucieche? Chyba tak, takie poczucie beztrosko┬?ci ┬?e wszystko moge zrobi?? , to chyba by┬?o dla mnie zabaw┬?. Tak my┬?l??. Nie czu┬?am sie ani troche winna , ┬?e kogo┬? zabi┬?am.

Ilir 
Admin Techniczny
Nied╝wied╝

Do│▒czy│: 10 Wrz 2009
Sk▒d: Warszawa
Wys│any: 2011-01-31, 22:06   

Dalhiaa, czy w ostatnim czasie zrobi┬?a┬? komu┬? na z┬?o┬??? i mia┬?a┬? z tego satysfakcj???

Dalhiaa
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-02-01, 09:46   

Ja og??lnie jestem wredna - wi??c tak.

natka8
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-02-01, 17:00   

anita_cz napisa│/a:
Mam kolezanke ktora rowniez pamieta dokladnie swoje sny, z najmniejszymi nawet szczegolami. Jakis czas temu opowiadala mi swoj sen a trwalo to jakies 10min.

Moje sny zazwyczaj ci?gn? si? przez kilka nocy. Jednego dnia co? wymy?l? i kontynuuj? przez najbli?sze tygodnie. Ostatnio jak opowiada?am jaki? mˇj sen mamie to sam wst?p trwa? trzy godziny opowiadania.... Musz? ograniczy? czytanie. Za wiele pomys?ˇw mi daje. Wymy?lam tle rˇ?nych historyjek i opowiada?, bezw?adnie. Potrafi? nawet specjalnie patrze? za okno, prˇbuj?c zasn??, aby nie my?le? o niczym chorym i rano si? budz? pami?taj?c, ?e ?ni?o mi si? co? o kosmitach. Prˇbuj? sobie to przypomnie? i przez najbli?szy tydzie? fabu?a jest rozbudowywana... Gdybym jeszcze tylko potrafi?a to spisa? tak jak umiem opowiada?...

red_head
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-02-05, 14:20   

Ja mia┬?am wyj┬?tkowo dziwny i megarealistyczny sen, kt??ry w ca┬?o┬?ci pami??tam ( zapewne zas┬?uga p??┬? butelki ginu...), co mi si?? nigdy nie zdarza:

┬?ni┬?y mi si?? ┬?pi┬?ce pszczo┬?y, kt??re niechc┬?cy obudzi┬?am i wpad┬?am w panik?? (mam alergi?? na jad i prze┬?ycie raz wstrz┬?su mi wystarczy ;-) ), pogryz┬?y mnie w kostki palc??w i w plecy, a po tym jak m??j ch┬?opak si?? z nimi upora┬? za pomoc┬? ┬?nie┬?ki (takiej ze ┬?niegu zza okna) podszed┬? do mnie i na moj┬? pro┬?b??, ┬?eby powyci┬?ga┬? mi ┬?┬?d┬?a z plec??w on z u┬?miechem wbi┬? mi je jeszcze g┬???biej. Na dodatek w czasie jak rozprawia┬? si?? z tym rojem pszcz??┬? zrobi┬? jeszcze zielone pierogi.

By┬?o jeszcze milion szczeg??┬???w, ale jak mia┬?abym je opisa?? to wyszed┬?by z tego niez┬?y tasiemiec ;). Podobno jak ┬?ni┬? si?? pszczo┬?y to dobrze, tylko jak gryz┬? to ju┬? nie za fajnie, ale co do tego ma ┬?nie┬?ka, m??j ch┬?opak i zielone pierogi???

natka8
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-02-10, 19:29   

Zielone :P Nie jad┬?am jeszcze zielonych pierog??w, chyba, ┬?e chodzi Ci o te ze szpinakiem w ┬?rodku... :D

Je┬?li wierzy?? tym co m??wi┬? o snach tego typu to trzeba je interpretowa?? na odwr??t. Skoro tw??j ch┬?opak wbija┬? Ci te ┬?┬?d┬?a wi??cej, to mo┬?e chodzi?? o to, ┬?e nigdy Ci?? nie zdradzi, ale ka┬?dy "specjalista" ma inn┬? opinie codo interpretacji ich :P

Interpretacja wg. pewnej znanej mi osoby.
Tw??j ch┬?opak ma przed tob┬? pewn┬? tajemnic??, kt??ra wyjdzie przypadkiem i b??dzie to dla Ciebie du┬?ym szokiem.

Nie sugeruj si?? tym jednak,bo m??wi??, ka┬?da osoba inaczej interpretuje :P

red_head
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-02-10, 20:09   

wg www.sennik.biz:

pszczo┬?a to dobry symbol, osa – z┬?y
widzie??: sukces i zysk
ujrze?? j┬? na du┬?ych, czerwonych kwiatach: pocz┬?tek szcz??┬?liwych czas??w, w kt??rych wszystko si?? udaje
by?? przez ni┬? u┬?┬?dlonym: znajomo┬???, kt??ra pozostawi pi??kne wspomnienia.

no teraz troch?? si?? cykam, bo je┬?li to prawda to ju┬? niewiele pob??d?? w tym zwi┬?zku :-/

ale jak mi kto┬? wyja┬?ni co znacz┬? zielone pierogi, to konia z rz??dem dam :-P

natka8
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-02-10, 21:32   

red_head napisa│/a:

ale jak mi kto┬? wyja┬?ni co znacz┬? zielone pierogi, to konia z rz??dem dam :-P

Ty tak nie obiecuj, bo kto┬? zaraz co┬? wymy┬?li o tych pierogach :-P

red_head
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-02-11, 11:08   

prosz?? bardzo, nawet po rycersku, czekam na t┬?umaczenie zielonych pierog??w :-P

TrudeDie 
Wielbiciel CiemnoÂci
Zmy?lona

Do│▒czy│a: 29 Sty 2011
Sk▒d: Z umys?u
Wys│any: 2011-02-11, 19:49   

ok, zielone pierogi mnie zastrzeli┬?y ;p
Ja wczoraj mia┬?am taki por┬?bany sen:

Pojecha┬?am do przyjaci??┬?ki autobusem i nam??wi┬?am j┬?, ┬?eby┬?my pojecha┬?y do mnie(mieszkam 11km dalej). Posz┬?y┬?my na PKS, wsiad┬?y┬?my do autobusu, kupi┬?y┬?my bilety i zasiad┬?y┬?my obok siebie na siedzeniu. By┬?am strasznie zm??czona, wi??c opar┬?am g┬?ow?? o szyb?? i zamkn??┬?am oczy. Kiedy je otworzy┬?am by┬?am kilkadziesi┬?t kilometr??w dalej, a G. obok mnie nie by┬?o. Id?? do kierowcy i pytam:
- Gdzie jeste┬?my?
A on m??wi, ┬?e przed jak┬?┬? tam miejscowo┬?ci┬?, kt??ra w og??le nie istnieje. No, ale ja nie by┬?am tego ┬?wiadoma.
Wystraszy┬?am si??: przecie┬? ja nie mam biletu! A jak wejdzie kanar?
Na najbli┬?szym przystanku, kt??ry by┬? chyba nieprzepisowo na rondo wysiad┬?am. Rozgl┬?dam si??.
Do cholery, sk┬?d rondo na pustyni? Obracam si??, obracam a za moimi plecami zaczynaj┬? pojawia?? si?? budynki. W odcieniach r??┬?u.(WTF?)
Pomy┬?la┬?am, ┬?e musz?? zadzwoni?? po moj┬? mam??, bo nie mam jak wr??ci?? do domu, a kom??rki nie wzi??┬?am. Id?? wi??c do najbli┬?szego sklepu, bo mo┬?e maj┬? telefon.
Przechodz?? ju┬? przez ulic?? i wrzeszcz??, piszcz?? i zwiewam, bo ulic┬? z zawrotn┬? pr??dko┬?ci┬? nadje┬?d┬?a moja matula z "weso┬?┬? ferajn┬?"(moj┬? rodzin┬?. Wygl┬?dali jak jakie┬? ┬?wiry na haju) na tyle naszego Voyager'a, kt??ry si?? klekocze itp itd, bo ma ponad 20 lat... A to auto tak dziwnie skaka┬?o i falowa┬?o...
Mniejsza. Rodzina to rodzina, wi??c pr??buj?? j┬? zatrzyma??. Macham r??koma, skacz?? i krzycz??, ┬?eby si?? zatrzymali, a otrzymuj?? tylko zbywaj┬?ce machni??cie r??k┬? od mojej matki. No ludzie!
Zrezygnowana w┬?a┬??? w ko??cu do tego r??┬?owego sklepu. Id?? do lady i przypadkiem patrz?? w alejk?? a tam w jakim┬? dziwnym koszu, kt??ry te┬? wygl┬?da┬? jakby by┬? na haju, grzebie moja familia. Podchodz?? bli┬?ej, a tam: matula zak┬?ada tatkowi gacie na g┬?ow??, siostra jako┬? tak dziwnie rusza cia┬?em, jakby mia┬?a hula-hopa, a go nie ma, dwa doros┬?e bernardyny grzebi┬? w tym koszu, a kuzynek trzyletni kradnie r??┬?owe okulary. Brakowa┬?o tylko, ┬?eby pojawi┬? si?? brat z kotem, ale na szcz??┬?cie te dwie istoty s┬? normalne.
Oczy mnie bola┬?y od tego jaskrawego r??┬?u, srebrnych detali, bieli i jasnych kolor??w na przedmiotach. A w ┬?rodku ja - ciemna blondynka w glanach i fajnej sukience.
I si?? obudzi┬?am.

Ludzie drodzy!

Bardzo cz??sto ┬?ni mi si?? te┬?, ┬?e trafiam z moim przyjacielem do jakiego┬? e-┬?wiata i musimy siebie odnale┬???, bo z┬?e ludzki zrobione z kulek rodem z reklamy Orange uwi??zi┬?y nas w dw??ch r??┬?nych miejscach do┬??? od siebie oddalonych: mnie w wielkiej szklarni z ┬?adnymi ro┬?linkami i krwio┬?ercz┬? rosiczk┬? i kr??likiem(?) broni┬?cym drzwi, a jego - na statku zrobionym z klock??w LEGO.

Albo ┬?ni mi si??, ┬?e on si?? nachla┬? i usiad┬? na ┬?awce a ja obok niego i go trzymam w pionie, a on nagle opada i le┬?y na tej ┬?awce i nagle spada na pod┬?og?? prze┬?lizguj┬?c si?? przez 5-centymetrow┬? przestrze?? mi??dzy poszczeg??lnymi szczeblami.

Kiedy┬? ┬?ni┬?o mi si?? te┬?, ┬?e by┬?am w jakim┬? dziwnym o┬?rodku z dziwnie wygl┬?daj┬?cymi dzieciakami i by┬?a wojna mi??dzy nami a tymi co si?? opiekowali i my jako dzieci schowali┬?my si?? w jakim┬? zdezelowanym trabancie, potem w autobusie a na ko??cu w kajaku...

Ciekawe co spowodowa┬?o t?? niew┬?tpliw┬? chorob?? umys┬?ow┬?...? ;)

radek3012
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-03-08, 12:35   

Ja mam tak, ?e kiedy przeczytam jak?? zar?bist? ksi??k? to przez ok. 3 noce mam o niej sny, tylko ?e nigdy nic nie mog? zapami?ta? :cry:

natka8
[Usuniŕty]

Wys│any: 2011-03-11, 13:55   

Je?eli chodzi o zapami?tywanie tego co ?ni?am nie?wiadomie to czasami mi si? udaje. Jest wtedy tak, ?e gdy si? budz? to jestem ?wiadoma, ?e co? ?ni? i je?li pole?? jeszcze jakie? pi?? minut to jestem wstanie przynajmniej jak?? cz??? sobie przypomnie?.

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: