Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kometa
2011-08-14, 23:07
Jak trafili?cie na Mercy's Garage?
Autor Wiadomość
Ale_sandra
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-10, 14:43   

A ja dowiedziaÂ?am si?? z linka na forum Kate Daniels. NudziÂ?o mi si?? wi??c stwierdziÂ?am Â?e juÂ? czas zabra?? si?? za ksiÂ?Â?k??:)

atlanta
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-12, 23:10   

Na forum trafiÂ?am za sprawÂ? jakiegoÂ? chomiczka ale nie bardzo wiem kt??rego :roll:

Neria
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-20, 18:24   

Na forum pierwszy raz trafiÂ?am z google wpisujÂ?c po prostu "Mercedes Thompson" , jednak to byÂ?o koÂ?o 9 miesi??cy temu. PrzejrzaÂ?am forum i stwierdziÂ?am Â?e nie mam ochoty si?? rejestrowa??. W poniedziaÂ?ek zacz??Â?y mi si?? ferie, nudziÂ?am si?? przeogromnie wi??c zacz??Â?am czyta??, jak leci, ksiÂ?Â?ki fantasy z chomikuj.pl . ZnalazÂ?am Iron Kissed tÂ?umaczone przez jadi4, ale po przeczytaniu coÂ? mnie m??czyÂ?o i nie mogÂ?am si?? zabra?? za nic innego. Zainteresowana nazwiskiem pani Briggs, zauwaÂ?yÂ?am, Â?e napisaÂ?a r??wnieÂ? "Alpha & Omega". PrzeczytaÂ?am Cry Wolf, a p??Â?niej (nie ma to jak robi?? na opak xD), prequel, tÂ?umaczony przez wasze forum. ZainteresowaÂ?am si??, klikn??Â?am i o to jestem :)

Sasanka 
Weteran
Alpha Pack Member

Wysłany: 2011-01-20, 22:11   

Neria czy moge spyta?? o wrazenia odnoÂ?nie tÂ?umaczenia?
i czy miaÂ?aÂ? jakies spostrzeÂ?enia...
Oraz czy byÂ?a r??znica pomiedzy prequelem a Cry Wolf?

Neria
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-21, 10:29   

Jedyne spostrzeÂ?enia jeÂ?li chodzi o tÂ?umaczenie, to wielkie reklamy co rozdziaÂ?, mimo Â?e byÂ?o ich tylko trzy. Troch?? mi to przeszkadzaÂ?o, po za tym, nie mam Â?adnych obiekcji. JeÂ?li chodzi o r??Â?nic??... ByÂ?a. Ale z Cry Wolf czytaÂ?am z innego Â?r??dÂ?a, podzielone na rozdziaÂ?y i od 10 rozdziaÂ?u tÂ?umaczone przez Â?redniÂ? tÂ?umaczk?? i cz??sto wychodziÂ?o u niej "Kali mie?? Kali pi??".
Po za tym, tÂ?umaczenie (gdyby nie fakt Â?e byÂ?o podpisane), sÂ?dziÂ?abym Â?e jest skopiowane jakoÂ? z oryginalnego (wydanego) tÂ?umaczenia. Bardzo dobrze napisane, i nie znalazÂ?am wi??kszych bÂ???d??w, a mniejsze, o ile byÂ?y, zapomniaÂ?am.

Let_Me_In
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-03, 16:44   

Ja podobnie atlanta zaczeÂ?am czyta?? serie Mercedes Thompson za sprawÂ? chomika, w moim przypadku wiem jakiego(moÂ?e to ten sam?)a co za tym idzie trafiÂ?am na to forum.Przyznam ze wstydem, Â?e forum miaÂ?am na oku juÂ? od dÂ?uÂ?szego czasu lecz dopiero teraz si?? zarejestrowaÂ?am, co przyznaje ku mojemu wielkiemu zaÂ?enowaniu... :oops: :->

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi