Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WereWolf
2011-08-15, 19:42
[img] - Kometa - Rysunkowo :P
Autor Wiadomość
Anthien
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-14, 18:19   

Rysujesz bardzo ?adnie i nie mam zarzutów poniewa? sama nie rysuj? i niewiele si? znam. Kate podoba mi si? i wyobra?am j? sobie w takim stroju jak szykuje si? do bitwy z drugiej cz??ci... Ot takie skojarzenie.
Rysuj, rysuj dalej! :mrgreen:

Czarownica 
Gawron

Wysłany: 2010-09-14, 18:50   

NiezÂ?e, mi kostka nie przeszkadza, ale troch?? przeszkadza nos - tak jÂ? sobie wyobraÂ?asz?
A moÂ?e jeszcze Adama i Sama byÂ? narysowaÂ?a - nie Â?artuj??, naprawd?? Ci?? namawiam.

Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2010-09-14, 19:34   

dorota7677 napisał/a:
tak jÂ? sobie wyobraÂ?asz?

Nie :) M??wi??, w zaÂ?oÂ?eniu to miaÂ?a by?? Kate, ale rysunek nie pokryÂ? si?? z moim wyobraÂ?eniem gÂ???wnie przez twarz. Tak wiem coÂ? mam z tymi nosami...

dorota7677 napisał/a:
A moÂ?e jeszcze Adama i Sama byÂ? narysowaÂ?a

Nie to Â?ebym nie chciaÂ?a, ale mam jeden zasadniczy problem jeÂ?li chodzi o rysowanie m??Â?czyzn... wychodzÂ? mi dziwnie wychudzeni i zniewieÂ?ciali >.> Obawiam si?? ze to przy maczo-m??skich wilkoÂ?akach nie przejdzie... nie wiem czy w og??le ktoÂ? z was zauwaÂ?yÂ? ale wczeÂ?niej tylko na dw??ch rysunkach byli faceci. Jednego wÂ?aÂ?ciwie nie wida?? a drugi... no c??Â?, tak jak m??wiÂ?am - jak panienka...

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Czarownica 
Gawron

Wysłany: 2010-09-14, 20:02   

No c??Â?, szkoda. A juÂ? miaÂ?am nadziej?? na rysunki pan??w - i to takie kt??re mi si?? spodobajÂ?. Bo te z komiks??w - no c??Â?, dobre sÂ? do komiks??w.

Madzikprincess
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-19, 15:59   

Rysunek z pami??tnika jest moim zdaniem najlepszy;), Sama kiedyÂ? rysowaÂ?am bzdury "mango-podobne" ale teraz staram si?? przestawi?? na normalne proporcje. Pokolorowana Alita prezentuje si?? przyzwoicie, ale o wiele lepiej wychodzÂ? ci rysunki w oÂ???wku.
Heh, widz?? Â?e nie tylko dla mnie faceci to sÂ?aby punkt;D

natka8
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-29, 19:26   

Ty przynajmniej umiesz rysowa? :-D Twoje prace s? genialne :)... O sobie to nawet nie b?d? mówi?a, bo "rysunki" które tworz?, zazwyczaj s? beznadziejne.... Rysuj, rysuj dalej. Mo?e w przysz?o?ci narysujesz jak?? ok?adk? do ksi??ki :-D

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2010-09-30, 15:03   

Niez?e rysunki. Naprawd? niez?e. Ten ostatni chyba najbardziej mi si? podoba. Ale rysuj dalej. Takie ma?e pytanie, tylko mang? rysujesz?

Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2010-09-30, 16:34   

Sophie napisał/a:
tylko mang? rysujesz?

Tak. Na mandze uczy?am si? rysowa? i maniera mi niestety zosta?a. Nie potrafi? narysowa? ?adnego portretu ani w ogóle nic realistycznego. Tylko komiksowe bzdury.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2010-09-30, 17:20   

Kometa napisał/a:
Nie potrafi? narysowa? ?adnego portretu ani w ogóle nic realistycznego. Tylko komiksowe bzdury.

te? zaczyna?am od mangi i te? my?la?am, ?e nie potrafi? realistycznie rysowa?, ale si? okaza?o, ?e mog? wyj?? poza mang?. Wiesz, mo?e warto spróbowa? si? nauczy?. Znajd? jak?? stron? z tutorialami i sprawd? jak ci pójdzie, mog? ci jedn? dobr? poleci?. Mo?e ci si? spodoba rysowanie realistyczne 8-)

Pearl
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-21, 15:44   

Fajny styl ;-) teÂ? troch?? rysuje ale nie mog?? opanowa?? takiego mangowego stylu :mrgreen: Powiem ci Â?e teÂ? mam maÂ?y problem z rysowaniem m??Â?czyzn ale ostatnio si?? przeÂ?amaÂ?am :-> Zawzi??Â?am si?? i przez kilka godzin szkicowaÂ?am portret Johnnego Deppa i mi si?? nawet udaÂ?o :-P Niestety jestem bardzo samokrytyczna i rzadko podobajÂ? mi si?? moje rysunki, gdyÂ? ciÂ?gle widz?? w nich jakieÂ? ubytki, niedociÂ?gni??cia .

hlukaszuk 
Nadworny Smok

Wysłany: 2010-10-22, 07:03   

Mam nadzieję, że mnie nie ukamienujecie. Owszem rysunki są fajne ale przeciętne, jak mawiał kiedyś znany malarz na kółku plastycznym. A ja mu na to: rysuję dla przyjemności a nie na zarobek. A on odpowiadał; Całe szczęście bo nie miała byś co jeść. Kiedy patrzę na Twoje rysunki Kometko to jak bym widziała siebie i mojego nauczyciela, który miał swoje lata bo kiedyś uczył moją mamę.

red_head
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-06, 15:35   

Po prawdzie to lepiej rysowa?? dla przyjemnoÂ?ci niÂ? z koniecznoÂ?ci, po 2 latach studi??w profilaktycznie id?? sobie rzygnÂ??? przed kaÂ?dymi zaj??ciami z rysunku czy malarstwa ;-)

Rysuj, p??ki sprawia Ci to frajde, ja teraz za tym bardzo t??skni?? :-/

TrudeDie 
Wielbiciel Ciemności
Zmy?lona

Wysłany: 2011-01-29, 20:46   

Piszesz, Â?e niekt??re z tych obrazk??w majÂ? powiÂ?zania z jakimÂ? dzieÂ?em literackim, a Â?e rysunki ciekawe i og??Â?em fajne, to si?? zastanawiam czy nie ma tu nigdzie owych/ego opowiada??/nia. Z ch??ciÂ? bym poczytaÂ?a ;).
I jeszcze: Te rysunki majÂ? po siedem lat? I p??Â?niej juÂ? nie pr??bowaÂ?aÂ? nic robi?? w kierunku plastyki? JeÂ?li tak, to szkoda, bo to jest talent.

Odpowiedz do tematu