[img] - Anne - rysunki

Jeśli ładnie rysujesz, twoją pasją jest pisanie opowiadań czy wierszy, lub realizujesz swoje artystyczne wizje w inny sposób, to miejsce dla ciebie! Wszelka praca twórcza dozwolona, podziel się z nami swoim talentem, a my chętnie zobaczymy i ocenimy wszystko, co zechcesz nam pokazać.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

Chyba ostatni zbytnio Wam pofolgowaÂ?am, bo np. na tej stronie na siedem post??w jest trzy nie zgodne z regulaminem.
MoÂ?ecie bardziej rozwinÂ??? wypowiedzi na temat rysunk??w Anne

Anthien

Post autor: Anthien »

Anne tw??j rysunek jest cudny! Niesamowicie przedstawiÂ?aÂ? posta??. ZupeÂ?nie jakby to byÂ?o zdj??cie. JeÂ?li moÂ?esz to rysuj jak najwi??cej, bo z ch??ciÂ? zobacz?? twoje nast??pne dzieÂ?a ;-) Teraz Santos ma konkurencj??, wi??c jak jego okÂ?adki b??dÂ? za drogie, to TY powinnaÂ? je stworzy?? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

Anne, za przeproszeniem rozpierdala mnie twoje cieniowanie. Ju? wcze?niejsze prace by?y pod tym wzgl?dem powalaj?ce, ale Jared to mistrzostwo ?wiata. Ch?tnie jednak zobaczy?abym te? co? w kolorze w twoim wykonaniu - mog? na to liczy?? Jestem ciekawa czy równie fenomenalnie bawisz si? cieniami przy kolorowych rysunkach.

Tak ci zazdroszcz?! I teraz ju? serio nie masz wyj?cia, je?li kiedy? b?d? mia?a co? wydawa? TY robisz ok?adk? ;)
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

pyczunia

Post autor: pyczunia »

nie mogę wyjść z podziwu a koleżanka aż zaczęła się przyglądać, bo była pewna że to jest zdjęcie. Nic więcej (fachowego) nie napiszę bo po prostu się nie znam, ale naprawdę twoje prace są cudne.
Ostatnio zmieniony 22 sie 2011, 21:07 przez pyczunia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Kolorem bawi? si? na zaj?ciach i s? to prace formatu A2, B2 i nie jestem wstanie ich pokaza? poniewa? nie osiadam dobrego aparatu który uchwyci?by detale pracy. Naskrobi? co? w kolorze ale dopiero po sesji i kiedy zrealizuj? ma?e zamówienie :mrgreen:

Bardzo mnie cieszy, ?e podoba wam si? mój Jared. Troszk? si? nad nim nam?czy?am i nie by?am do ko?ca pewna czy efekt ko?cowy b?dzie zadowalaj?cy.

Tak dla pewno?ci skopiowa?am swojego posta z Mercy :D i doda?am równie? tutaj.
Nothing is true. Everything is permitted.

Neria

Post autor: Neria »

Jared wyglÂ?da jak zdj??cie przerobione na rysunek (w jakimÂ? programie to szÂ?o zrobi??). Twoje rysunki sÂ? obÂ???dne, ale jetem ciekawa jak byÂ? sobie poradziÂ?a z narysowaniem jakiegoÂ? uroczego Irbisa... ;>

Awatar użytkownika
destrakszyn
Destrukcyjna Esencja Wszechświata

Post autor: destrakszyn »

A? mam ochot? powiedzie?: "D?izas, kurwa, ja pierdol?!". :shock:
Jeste? od dzi? moim mistrzem!
B?d? sypa? ci p?atki kwiatów pod nogi, przynosi? wino, otwiera? drzwi, nosi? baga?e, masowa? stopy, rozp?dza? t?umy w galeriach handlowych, zajmowa? miejsce w kolejkach, trzyma? parasol nad twoj? g?ow? i kupowa? o?ówki jakie tylko zechcesz!
Gdy tylko ci? spotkam. I poznam. ;-)
Obrazek

Nothing is true, everything is permitted.

Nic není pravda, vše je dovoleno.

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

Neria pisze:Jared wyglÂ?da jak zdj??cie przerobione na rysunek (w jakimÂ? programie to szÂ?o zrobi??).
M??j program posiada takÂ? opcj?? i ja co to m??wi??, TO NA PEWNO TAK NIE WYGLÂ?DA. Â?adna maszyna nie odda tego co czÂ?owiekowi w duszy gra, a Anne zrobiÂ?a coÂ? pi??knego, z wyczuciem i klimatem. Komputer przy niej ma sufit tam gdzie ona podÂ?og??.
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

Osz... :shock: z daleka wyglÂ?da jak autentyczne zdj??cie ...
Pi??knie Anne!! To cieniowanie jest boskie... Nie mam zabardzo co jeszce pisa??. Jestem zachwycona- chciaÂ?abym tak rysowa??. Ile nad tym siedziaÂ?aÂ??

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Trudno jest mi napisa?? ile siedziaÂ?am nad tym Jaredem. Nie mam w zwyczaju siedzenia nad jedna pracÂ? od rana do wieczora tylko robiÂ?c np. coÂ? innego w mi??dzyczasie rysuj??. Zaj??Â?o mi to okoÂ?o tygodnia poniewaÂ? kiedy rysowaÂ?am jednoczeÂ?nie uczyÂ?am si?? na zaliczenia i robiÂ?am projekty.
Tak wi??c nie jestem w stanie napisa?? konkretnie ile godzin nad ta pracÂ? siedziaÂ?am.

atlanta

Post autor: atlanta »

Anne twoje prace sÂ? Â?wietne. Jestem zachwycona. A Jared taki realistyczny. Te wÂ?osy i nieogolona szcz??ka :-) Co najtrudniej namalowa?? jeÂ?li chodzi o posta??? Na mnie najwi??ksze wraÂ?enie zrobiÂ?y wÂ?osy i sierÂ??? wilk??w. ChciaÂ?abym zobaczy?? jak malujesz. MoÂ?e jakiÂ? filmik :-)

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Zbieram się i zbieram żeby coś napisać w tym temacie ale jakoś nie mogę. Słowa nie są w stanie opisać tego rysunku a właściwie portretu. Więc sypnę slogan. Jest świetny. Nie każdy ma dar portretowania. Szkoda, że nie studiujesz zgodnie z predyspozycjami. Praca nie w zawodzie zabija talent. Masz coraz mniej na niego czasu. A ręka nieużywana rdzewieje chodź talent pozostaje. To jest piękne An.
Ostatnio zmieniony 30 sie 2011, 13:39 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Jestem prawie architektem wi??c r??ki uÂ?ywam do rysowania cz??Â?ciej niÂ? bym chciaÂ?a. Nie sÂ? to portrety ale kontakt z rysowaniem mam przez caaaaaaÂ?y czas. Problem w tym, Â?e nigdy nie chciaÂ?am studiowa?? czy pracowa?? w zawodzie kt??ry byÂ?by zwiÂ?zany aÂ? tak z moim hobby. Rysowanie ludzi itd ma by?? dla mnie rozrywkÂ? i przyjemnoÂ?ciÂ? a nie m??czarniÂ? kiedy trzeba robi?? to z przymusu.

Co jest najtrudniejsze w narysowaniu portretu?? Najtrudniejsze jest oddanie charakteru i wyglÂ?du danej osoby. Jeden drobny szczeg??Â? potrafi zaburzy?? efekt ko??cowy przez co posta?? cz??sto nie wyglÂ?da jak powinna. Poza tym wÂ?osy sÂ? dosy?? pracochÂ?onne i trudne do narysowania. Zawsze trzeba uwaÂ?a?? aby ukÂ?adaÂ?y si?? jak najbardziej naturalnie (chyba, Â?e szalejemy i bawimy si?? w rysowanie fantasy gdzie wszystko jest dozwolone). Nie waÂ?ne czy jest to sierÂ??? wilk??w i innych zwierzÂ?t czy ludzkie wÂ?osy na gÂ?owie, r??kach bÂ?dÂ? m??ski zarost to wÂ?osy zawsze sÂ? problematyczne.

atlanta

Post autor: atlanta »

Tak teÂ? myÂ?laÂ?am, Â?e z tym owÂ?osieniem najwi??cej pracy. Ale za to jaki cudny efekt ko??cowy.

Anthien

Post autor: Anthien »

Genialne! Genialne! Po prostu przepi?kne! Niesamowicie przedstawi?a? posta?. Zupe?nie jakby to by?o zdj?cie. Je?li mo?esz to rysuj jak najwi?cej, bo z ch?ci? zobacz? twoje nast?pne dzie?a sztuki. Teraz Santos ma konkurencj?, wi?c jak jego ok?adki b?d? za drogie, to TY powinna? je stworzy? :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanwork Zone”