Zapowiedź wydawnicza

Szósta książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Piętno rzeki"</b> nakładem Fabryki Słów w lutym 2015 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Zapowiedź wydawnicza

Post autor: Czarownica »

Synopsis

Car mechanic Mercy Thompson has always known there was something different about her, and not just the way she can make a VW engine sit up and beg. Mercy is a shapeshifter, a talent she inherited from her long-gone father. And she's never known any others of her kind. Until now. As Mercy comes to terms with this new information, an evil is stirring in the depths of the Columbia River. Something deadly is coming, facts are thin on the ground and Mercy feels ill at ease. However, her father's people may know more. To have any hope of surviving, Mercy and her mate, the Alpha werewolf Adam, will need all the resources the shifters can offer. Or death will be the least of their worries.

Published
03/02/2011
WedÂ?ug mnie zapowiada si?? ciekawie.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2011, 12:56 przez Czarownica, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Loleczka

Post autor: Loleczka »

Owszem, naprawd?? ciekawe. Ale za nim si?? do tego dobior??, to minie wiele czasu wi??c nie jestem za bardzo szcz??Â?liwa. ChociaÂ? nie powiem, chciaÂ?abym si?? juÂ? za to zabra??, nawet po angielsku.

Wreszcie spotkamy innych zmiennoksztaÂ?tnych i to pochodzÂ?cych z tego samego plemienia co ojciec Mercy.
Nie mog?? si?? juÂ? doczeka?? :-)
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

Rubi
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Rubi »

Kurcze mam niejasne wrazenie ze Pati zrobi rodziciela Mercy kogoÂ? na ksztalt matki Charlesa.
Niby nie to samo ale chyba zaczyna by?? schematycznie.
Mam nadzieje ze sie bardzo pomylilam i przeczucia zawiodly. W sumie zmiennoksztaltni sa bardzo tajemniczy, moze wiele sie wyjasni w calosciowym spojzeniu na Mercy.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Rubi, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
[email protected]ęcona

Post autor: [email protected]ęcona »

MoÂ?e b??dzie jakiÂ? nowy pow??d do tego, Â?e wampiry powybijaÂ?y kojoty, bo szczerze m??wiÂ?c to, Â?e widzÂ? duchy nie wydaje mi si?? wystarczajÂ?ce:)

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Yep !
Mercy spotkaÂ?a tatusia :D

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Sasanka pisze:Yep !
Mercy spotkała tatusia :D
..., który niby nie żyje? To może ma i rodzeństwo (inne kojoty).
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, 20:12 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Raczej nie "niby". Nie Â?yjei tyle , ale zapomniaÂ?aÂ? o pewnej wÂ?aÂ?ciwoÂ?ci Mercy :)

ok. ok. Â?apie aluzje, przetÂ?umacze wam to dzisiaj, ale na ko??c??wke SB zaczekacie do pojutrza? deal?

Awatar użytkownika
Sophie

Post autor: Sophie »

Sasanka pisze:Â?apie aluzje, przetÂ?umacze wam to dzisiaj, ale na ko??c??wke SB zaczekacie do pojutrza? deal?
Nie, nie nie... Wszyscy przeÂ?yjÂ? jak nie przeczytajÂ? tego fragmentu a z SB to nigdy nie wiadomo ;-) hlukaszuk pewnie nie przeczytaÂ?a tego co byÂ?o w linku i stÂ?d to "niby" itd.
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Oczywiście, że nie przeczytałam. Jestem analfabetą. Teraz wiem jak Mercy spotkała tatusia z podpowiedzi. Tylko czemu dopiero teraz. Przecież, nie od dziś ma tą właściwość. Pytanie tylko czego istotnego się dowie.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, 20:13 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.

Anthien

Post autor: Anthien »

No wÂ?aÂ?nie, takÂ?e zastanawiam si?? dlaczego dopiero w 6 cz??Â?ci spotka tatusia, przecieÂ? ona tÂ? zdolnoÂ??? ma od zawsze. No chyba, Â?e nagle b??dzie potrzebowaÂ? pomocy c??rki...

Awatar użytkownika
Panthera
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Panthera »

Briggs o "River Marked":

Wywiad
&#8220;There is always some madness in love. But there is also always some reason in madness.&#8221;

Awatar użytkownika
WereWolf

Post autor: WereWolf »

Niestety, nie m??wi tam nic czego nie byÂ?oby juÂ? wiadomo o tej cz??Â?ci.
A tak naprawd?? 3/4 filmiku to zarys serii. (To dla tych, kt??rzy nie korzystajÂ? z angielskiego ;-) )
Obrazek

Awatar użytkownika
Panthera

Zabawnie si?? dzieje.

PojechaÂ?am dziÂ? do ksi??garni poniewaÂ? przyszyÂ?a moja zam??wiona Faith Hunter. Jako, Â?e i tak musiaÂ?am si?? wybra?? do miasta i ksi??garni, stwierdziÂ?am, Â?e eee tam, tak po jednÂ? ksiÂ?Â?k?? to w og??le nie warto. WylÂ?dowaÂ?am wi??c przy literce A zastanawiajÂ?c si?? czy moÂ?e majÂ? Ilone Andrews tak na przykÂ?ad dla odmiany tom pierwszy a nie ostatni. przywitaÂ?a mnie kupka rozrzuconych ksiÂ?Â?ek, czeÂ??? po prostu leÂ?Â?ca jedna na drugiej. Tak wi??c podniosÂ?am pierwszÂ? lepszÂ? kup?? i zd??biaÂ?am patrzÂ?c na tytuÂ?u. Bo pomi??dzy jednÂ? IlonÂ? a drugÂ? IlonÂ? staÂ?o jak byÂ? River Marked.... przyglÂ?dam si?? podejrzliwie tym wielkim tomiskom, bo te ksiÂ?Â?ki byÂ?y tak p??Â?tora raza wi??ksze niÂ? normalnie wydana Briggs ale nie chce by?? inaczej stoi jak w??Â? Patricia Briggs... River Marked, z okÂ?adkÂ? zaprezentowanÂ? przez kogoÂ? jako alternatywne wydania. W caÂ?ym tym zamieszaniu jÂ? kupiÂ?am... wbrew zapewnieniu, Â?e nie dam tej pani juÂ? ani gorsza... ale kurna zmylili mnie. All in all byÂ?a teÂ? "Magic Bites" :)

Okazuje si??, Â?e gdzieÂ? po drodze Orbit kupiÂ? sobie prawa do owej ksiÂ?Â?ki i sprytnie wydaÂ? jÂ? w innym formacie przed oficjalnÂ? datÂ? wydania ACE'a - 1 marca. Do tego jest to softcover ale nie malutki paperback a nie jak Ace, kt??ry wydaje najpierw duÂ?o droÂ?szy hardcover a dopiero kilka miesi??cy p??Â?niej soft. heh to si?? dzieje, zresztÂ? widziaÂ?am Â?e Orbit przejmowaÂ? teÂ? Ilon?? Andrews... ciekawe ;)

Tak wi??c "River Marked" oficalnie juÂ? jest w ksi??garniach... lol. Skoro nawet u mnie mieli.

z tÂ? okÂ?Â?dkÂ?
&#8220;There is always some madness in love. But there is also always some reason in madness.&#8221;

Gobur

Post autor: Gobur »

do mnie dotarÂ?a wczoraj, ja zam??wiÂ?em standardowy hardcover co by mi na p??Â?ce to Â?adnie si?? prezentowaÂ?o :-D

Awatar użytkownika
Panthera

Moja wersja jest niby wersja UK i sam Orbit twierdziÂ?a na stronie, Â?e wychodzi w Marcu wi??c nie wiem co robiÂ?a juÂ? w lutym na p??Â?ce ;) Magia acz chyba poczeka w kolejce za Hunter i Harris i moÂ?e jeszcze za japo??skimi opowiadaniami wi??c pewnie b??dziesz pierwszym, kt??ry przeczyta ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „River Marked”