Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WereWolf
2011-08-15, 19:42
[img] - Mela - Bazgroły
Autor Wiadomość
Sagi 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-08-11, 08:46   

Kurcze to nie sprawiedliwe czemu ja nie mam takiego talentu. Naprawd?? Â?wietny rysunek :!: MoÂ?e faktycznie ramie wyglÂ?da troch?? dziwnie ale i tak nie jedna osoba chciaÂ?a by rysowa?? jak Ty. Czekam na wi??cej :-)

Pearl
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-21, 15:49   

Â?wietne.. ChciaÂ?abym dojÂ??? do takiej wprawy. MoÂ?liwe Â?e sÂ? jakieÂ? niedociÂ?gni??cia ale og??lnie jest super. Mi nigdy nie chcÂ? wyjÂ??? takie Â?adne wÂ?osy.. :-/ a o dÂ?oniach to nawet nie wspomn??..

hlukaszuk 
Nadworny Smok

Wysłany: 2010-10-22, 06:50   

Cóż można powiedzieć? .. i zatyka. Świetna kreska oraz gra światła i cienia. Ja kiedy jeszcze rysowałam potrafiłam użyć tylko ostrej. Tak jak ty nigdy bym nie narysowała. Jestem ciekawa. Czy obraz powstał z głowy czy to portret?

Dalhiaa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-14, 13:49   

Podziwiam ludzi , kt??rzy tak rysujÂ?, a wielbie ludzi kt??rzy potrafiÂ? rysowa?? dÂ?onie! Ostatnio mama poleciÂ?a mi przerysowa?? jakiÂ? tam obrazek i nawet mi wyszedÂ?, a co lepsze zadowoliÂ? mnie,co nie jest Â?atwe. Ale ilekro?? koÂ?o niego przechodz?? i widz?? reke tej pani to biorÂ? mnie jakieÂ? spazmy i chce si?? ukatrupi??. Dla mnie ktoÂ? kto umie rysowa?? dÂ?onie jest po prostu moim guru i mistrzem. Gratuluje! :mrgreen:

I doÂ?Â?czam sie do zapytania , rysowaÂ?as to z gÂ?owy czy przerysowywaÂ?aÂ? z czegos??

AISA 
Moderator

Wysłany: 2010-11-14, 19:49   

Ja teÂ? podziwiam ludzi, kt??ry tak pi??knie rysujÂ?! Tylko denerwuje mnie w nich to, Â?e si?? nie doceniajÂ? i nazywajÂ? swoje prace bazgroÂ?ami...

A ja jak juÂ? ktoÂ? tak ch??tnie maluje i bardzo mu to Â?adnie wychodzi to mnie si?? od razu wÂ?Â?cza nagranie: chc?? wi??cej! chc?? wi??cej, chc?? wi??cej...

Sophie 
Moderator
Mały Tyran

Wysłany: 2010-11-14, 22:36   

Mela, jak Ty cudnie rysujesz!
TeÂ? bym chciaÂ?a posÂ?ugiwa?? si?? cieniowaniem z takim skutkiem. Te r??ce sÂ? boskie. Podziwiam ;-)

TrudeDie 
Wielbiciel Ciemności
Zmy?lona

Wysłany: 2011-01-29, 20:29   

ObejrzaÂ?am tw??j szkic i jedyne co mog?? z siebie wydusi?? to: WOW! Masz talent, naprawd??:) KiedyÂ? teÂ? coÂ? tam rysowaÂ?am, ale przepisaÂ?am si?? z plastyki na muzyk?? i moje umiej??tnoÂ?ci z tegoÂ? przedmiotu momentalnie zanikÂ?y. A byÂ?am pod tym wzgl??dem trzecia w klasie... Dobra, nie zadr??czam was swojÂ? historiÂ?.
Ludzie wyÂ?ej majÂ? racj?? co do tych dÂ?oni: cudne! I tak jak reszt?? forumowej spoÂ?ecznoÂ?ci, mnie teÂ? od teraz b??dzie dr??czy?? pytanie: malowaÂ?aÂ? to z gÂ?owy czy miaÂ?aÂ? modelk???

Odpowiedz do tematu