Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WereWolf
2011-08-15, 19:41
[txt] - Lamia - Wampirologia stosowana
Autor Wiadomość
Lamia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-29, 21:32   

WereWolf napisał/a:
RozdziaÂ? 2:
Cytat:
ByÂ? niemÂ?odym juÂ? m??Â?czyznom o olbrzymim poczuciu humoru.

:mrgreen:

Lol... Nie wierz??. :shock: (przepraszam za jednolinijkowca, ale nie mam nic wi??cej do dodania)

Panthera 
Starszy Asystent Balsamisty
Kotołak

Wysłany: 2010-05-30, 14:15   

Tak mi dziÂ? wpadÂ?o w Â?apy, jeÂ?li ktoÂ? lubi pisa?? i lubi ??wieka i chce si?? poduczy??:

Belfer

Lamia - kiedyÂ? wpadÂ?am na stron??, kt??regoÂ? z bardziej znanych pisarzy Fantastycznych. Strona byÂ?a angloj??zyczna i mieli tam kurs pisania prowadzony przez owego pana o ile pami??tam dobrze. SÂ?usznie on zauwaÂ?yÂ?, Â?e w ksiÂ?ska powinna nas zainteresowa??, zaintrygowa?? i wciÂ?gnÂ??? od pierwszej strony a nawet baaa akapitu bo na tyle najcz??Â?ciej wydawca ma czas [wi??c pierwsza strona i akapit powinny by?? bardzo przemyÂ?lane].
Ale jeÂ?li wydawce nie zainteresuje si?? od poczÂ?tku, to jeÂ?li ma za duÂ?o czasu to owszem moÂ?e da ksiÂ?Â?ce drugÂ? szanse a moÂ?e nie. Podobnie ejst z czytelnikiem, acz on najcz??Â?ciej czyta rozdziaÂ? czy dwa.
Ja przeczytaÂ?am kawaÂ?ek, kt??ry jest tutaj na forum i gdybym miaÂ?a kupi?? ksiÂ?Â?k??, to pewnie bym odstawiÂ?a. Piszesz, Â?e powinno da?? si?? czas na akcje i Â?e cztery rozdziaÂ?y nic nie znaczÂ?, nie wiem co jest w owych 4 rozdziaÂ?ach ale myÂ?l??, Â?e po tylu stronach juÂ? kaÂ?dy powinien wiedzie?? czy mu si?? coÂ? podoba czy nie [no chyba, Â?e to bardzo kr??tkie rozdziaÂ?y ;)]
.
All in all, ja teÂ? bym ch??tnie zobaczyÂ?a co jest dalej. Mog?? dosta?? chomikowego passworda?

Lamia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-30, 16:29   

Cytat:
:-/ Piszesz, Â?e powinno da?? si?? czas na akcje i Â?e cztery rozdziaÂ?y nic nie znaczÂ?, nie wiem co jest w owych 4 rozdziaÂ?ach ale myÂ?l??, Â?e po tylu stronach juÂ? kaÂ?dy powinien wiedzie?? czy mu si?? coÂ? podoba czy nie [no chyba, Â?e to bardzo kr??tkie rozdziaÂ?y ;)]

Tylko ja pisaÂ?am o moÂ?liwoÂ?ci polubienia bohatera, a nie o akcji.

Oksa 
Gawron

Wysłany: 2010-06-18, 13:22   

Tak sobie pomyÂ?laÂ?am, Â?e moÂ?e wstawisz kilka rozdziaÂ???w wi??cej (jeÂ?li nie masz nic przeciwko), Â?ebyÂ?my mogli zobaczy?? jak akcja rozwija si?? dalej i da?? szans?? bohaterom.

Czarownica 
Gawron

Wysłany: 2010-06-24, 18:14   Wampirologia stosowana

PrzeczytaÂ?am i podoba mi si??. Jak chcesz gdzieÂ? wyda?? to podobno RUNA daje szans?? nowym autorom. A czy publikowaÂ?aÂ? gdzieÂ? jakieÂ? swoje opowiadania - jeÂ?li tak to gdzie, ch??tnie bym przeczytaÂ?a

Lamia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-24, 20:53   

Obiecuj??, Â?e wrzuc?? jeszcze kilka rozdziaÂ???w, Â?eby udowodni??, Â?e moich bohater??w da si?? lubi??. Ale musz?? si?? troch?? ogarnÂ???. PowieÂ??? przechodzi przez intensywnÂ? korekt??, nad kt??rÂ? przestaÂ?am nadÂ?Â?a??.
Na razie wrzuciÂ?am na pociech?? opowiadanie napisane juÂ? jakiÂ? czas temu. PostanowiÂ?am strzeli?? z grubej rury, wi??c trzymajcie si?? mocno foteli i krzeseÂ?.

Ilir 
Admin Techniczny
Niedźwiedź

Wysłany: 2010-07-02, 01:21   

Lamia, czy gdzieÂ? publikujesz jeszcze Swoje popeÂ?nione utwory?

Lamia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-02, 13:31   

Cytat:
Lamia, czy gdzieÂ? publikujesz jeszcze Swoje popeÂ?nione utwory?

Tak. A raczej publikowaÂ?am, bo na razie jestem skupiona na Wampirologii i rzuciÂ?am pisanie opowiada??, kt??rymi si?? kiedyÂ? paraÂ?am. Kilka moich "utwor??w" moÂ?na znaleÂ??? na -> http://www.opowiadania.pl...res&author=5321 . PopeÂ?niÂ?am te opowiadania i miniaturki juÂ? doÂ??? dawno temu, wi??c sÂ? r??Â?nej jakoÂ?ci.

PS. WrzuciÂ?am na chomika kolejne dwa rozdziaÂ?y wampirologii:
http://chomikuj.pl/okrutnyb

Odpowiedz do tematu