[img] - Anne - rysunki

Jeśli ładnie rysujesz, twoją pasją jest pisanie opowiadań czy wierszy, lub realizujesz swoje artystyczne wizje w inny sposób, to miejsce dla ciebie! Wszelka praca twórcza dozwolona, podziel się z nami swoim talentem, a my chętnie zobaczymy i ocenimy wszystko, co zechcesz nam pokazać.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

Rysunki sÂ? cudowne ,podziwiam tw??j talent .
Tym bardziej, Â?e sama jestem pod tym wzgl??dem caÂ?kowitym beztalenciem.

@lma

Post autor: @lma »

No a tak a propo...
Kiedy pojawiÂ? si?? jakieÂ? nowe rysunki? :->

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

No byÂ? wczoraj wilczek bardzo Â?adny. Lepiej powoli a dokÂ?adnie niÂ? hop siup i byle jak :mrgreen:
Nie naciskajmy na autork?? rysunk??w bo si?? zestresuj??, r??ce si?? zacznÂ? trzÂ?Â??? i wi??cej nic nie b??dzie :-P
Szkoda, Â?e ja mam antytalent plastyczny :cry:
Obrazek

@lma

Post autor: @lma »

Wilczek the best. Masz talent, tylko pozazdroÂ?ci??.

Ale wciÂ?Â? mi maÂ?o :-P Ja chc?? jeszcze, jeszcze :mrgreen:

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Â?aaaaaaa....
Ja zawsze chciaÂ?am umie?? rysowa?? ...

Lily

Post autor: Lily »

Â?liczne :mrgreen: czekam na kolejne

oleczka

Post autor: oleczka »

Anne masz ogromny talent :mrgreen:
Wilki sÂ? po prostu..... ( tego nie da si?? opisa?? sÂ?owami)
z niecierpliwoÂ?ciÂ? czekam na nast??pne ...

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

Anne dÂ?ugo by si?? rozpÂ?ywa?? nad twoim talentem, ale to czym mi najbardziej zaimponowaÂ?aÂ? to cieniowanie. KiedyÂ? na przeÂ?omie liceum i gimnazjum byÂ?am zapale??cem rysunku (cho?? z tobÂ? r??wna?? si?? nie mogÂ?am i ja szÂ?am bardziej w komiksowy rysunek), ale nigdy nie udaÂ?o mi si?? opanowa?? cieniowania. Moje szkice byÂ?y proste i pÂ?askie, nie wiedziaÂ?am jak naÂ?oÂ?y?? na nie cienie.

Zastanawia mnie jedna rzecz, moÂ?liwe Â?e juÂ? o tym wspominaÂ?aÂ?, ale ja niestety nie Â?ledz?? tego tematu na bieÂ?Â?co - braÂ?aÂ? jakieÂ? lekcje rysunku czy jesteÂ? samoukiem?
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Nie, nie braÂ?am Â?adnych lekcji, rysowanie samo do mnie przyszÂ?o. ??wiczyÂ?am r??k?? podpatrujÂ?c jak robiÂ? to inni, szukajÂ?c jednoczeÂ?nie tego jak ja bym chciaÂ?a w przyszÂ?oÂ?ci rysowa??.
Dopiero jak poszÂ?am na studia to miaÂ?am pierwsze zaj??cia z rysunku. Perspektyw?? tylko ??wiczyliÂ?my i martwÂ? natur??.
Nothing is true. Everything is permitted.

Gołsia

Post autor: Gołsia »

Martwa natura mnie strasznie nudzi. KiedyÂ? chodziÂ?am na lekcje rysunku i facet przez 3 miesiÂ?ce (bo tylko tyle chodziÂ?am) kazaÂ? mi rysowa?? martwÂ? natur??. PostawiÂ? mi dwa stare garnki i pi???? jabÂ?ek i m??wi : rysuj. Normalnie tak mnie to nudziÂ?o. Lubi?? jÂ? rysowa?? ale bez przesady! Ja miaÂ?am ambicje a jakieÂ? portrety czy krajobrazy. Pewnie chÂ?opak chodzi tam 9 lat i m??wi Â?e w k??Â?ko rysuje martwÂ? natur?? tylko te z iej perspektywy ;p Ja bym dawno zrezygnowaÂ?a. JeÂ?eli chodzi o mnie to uwielbiam rysowa?? portrety ludzi. Wprost ub??stwiam :)

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

GoÂ?sia, wstaw jakieÂ?. ChciaÂ?aby je zobaczy?? ;-)

Gołsia

Post autor: Gołsia »

postaram si?? coÂ? fajnego narysowa?? :-P od razu oÂ?wiadczam Â?e daleko mi do takiego profesjonalizmu jak Anne ;-)

Asiak2206

Post autor: Asiak2206 »

Anne jesteÂ? naprawde niesamowita.
Chyba faktycznie ten wilk zrobiÂ? na mnie najwi??ksze wraÂ?enie.
I zazdroszcz?? talentu, zawsze chciaÂ?am umie?? tak rysowa??, ale oÂ???wek i kartka mnie nie lubiÂ? ;)

Awatar użytkownika
Szept

Post autor: Szept »

O rany. Ojej, aÂ? nie wiem co powiedzie??. M??wi si??, Â?e z talentem trzeba si?? urodzi?? i widz??, Â?e to prawda.
Ten wilk z rysunku wyglÂ?da, jakby miaÂ? zaraz wyskoczy?? z monitora. Hm, stanowczo m??j ulubiony rysunek. Cudo.

AÂ? z ciekawoÂ?ci oÂ?miel?? si?? zapyta?? - duÂ?o czasu zajmuje Ci narysowanie takiego Cuda?

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

ZaleÂ?y czy mam ochot?? na rysowanie czy teÂ? w og??le nie mam na nic ochoty.
Poza tym trudno okreÂ?li?? ile mi to zajmuje poniewaÂ? bywa, Â?e potrafi?? coÂ? tydzie?? albo dÂ?uÂ?ej rysowa?? poniewaÂ? nie lubi?? rysowa?? wszystkiego od razu tylko na raty.
Nothing is true. Everything is permitted.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanwork Zone”