Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stare zgłoszenia nieobecności fioletowych
Autor Wiadomość
pyczunia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-09, 00:48   

To ja takÂ?e wpisz?? si??, wybywam na razie na ok 2 tygodnie, ale to moÂ?e si?? zmieni??, lecz tylko na wi??cej ;-)
Tak wi??c Â?egnajcie 8-)

Rubi 
Weteran

Wysłany: 2010-07-11, 01:11   

Rekonwalescencja trwa?? b??dzie jeszcze leekko liczÂ?c 1,5 miesiÂ?ca.A jak mam komuÂ? dyktowa?? co ma pisa?? szlag mnie trafia z miejsca. Mog?? by?? bezbarwna :lol: na razie. P??Â?niej wr??c?? :-D do dyskusji bo tak caÂ?kiem nie straciÂ?am kontaktu z forum.

GroÂ?by , proÂ?by i inne tego typu ;-) :lol: sÂ?a?? na maila bo kurcz?? on jeden jest samoobsÂ?ugowy.

Zmykam bo lec?? na Â?redniowieczne kola tortur tu czytaj rehabilitacj?? :lol: . :lol:

Selene 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-07-12, 09:25   

Uprzejmie informuj??, Â?e nie b??dzie mnie przez tydzie?? z racji tego, Â?e wybieram si?? na biwak. B??d?? nieobecna od dzisiaj do 18.07. Jak wr??c?? nadrobi?? zalegÂ?oÂ?ci w pisaniu post??w :-P

Loleczka 
Weteran
dziecko losu

Wysłany: 2010-07-12, 10:56   

Ja teÂ? od razu napisz??, Â?e nie b??dzie mnie od 24.07 do 07.08. P??Â?niej mog?? jeszcze gdzieÂ? wyjecha??, ale to nie jest pewne.

oleczka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-13, 12:46   

nie b??dzie mnie jeszcze kilka dni (jak mi si?? uda b??d?? wpada??)....jestem chora :-(

Rubi 
Weteran

Wysłany: 2010-07-17, 00:52   

Melduje :lol: Â?e problem z pisaniem post??w si?? rozwiÂ?zaÂ?, tak wi??c jakby cosik bym zaniedbywaÂ?a to prosz?? wiesza?? mnie w zagroÂ?onych . Okres ochronny na depresatus leniwcatus si?? zako??czyÂ? :lol: :lol:

Smile_ 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-07-18, 11:40   

A mnie znowu nie b??dzie :-| Nie b??dzie nie przez tydzie?? od dzisiaj i jeszcze przez przedostatni tydzie?? sierpnia. Pow??d jest chyba oczywisty: wakacje! :mrgreen:

"We are such stuff as dreams are made on. "

Seand96 
Starszy Asystent Balsamisty

Wysłany: 2010-07-20, 21:52   

Zapewne niekt??rzy sami zauwaÂ?yli, Â?e nie za cz??sto jestem juÂ? na forum, gdyÂ? to jest uwarunkowane ograniczonÂ? iloÂ?ciÂ? czasu oraz ograniczonym dost??pem do internetu. Tak wi??c puki co b??d?? si?? b. maÂ?o udziela?? w Â?yciu forum. Jednak mam b. silnÂ? nadziej?? Â?e to si?? juÂ? wkr??tce zmieni. Pozdrawiam Justyna :->

Lamia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-22, 17:20   

PojawiÂ?a si?? nagÂ?a koniecznoÂ??? wyjazdu w interesach. Mam zamiar powr??ci?? za tydzie??, ale moÂ?e coÂ? si?? zmieni?? i przedÂ?oÂ?y??.

Lily
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-28, 21:23   

Sorry, Â?e znikÂ?am z forum tak bez uprzedzenia. :oops: Ale w wakacje niby mam wi??cej czasu ale zawsze jakoÂ? tak wychodzi, Â?e na forach bywam rzadziej :-/ mam nadzieje, Â?e wyjdzie mi teraz regularne pojawianie si?? na forum :-D

oleczka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-29, 19:08   

Obecnie mam remont wi??c b??d?? wpada?? sporadycznie... napisz?? (p??ki pami??tam)i Â?e wyjeÂ?dÂ?am 1-11 sierpnia :mrgreen:

Selene 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2010-08-07, 14:25   

Mnie znowu nie b??dzie na forum przez jakiÂ? tydzie??. Nareszcie jad?? nad morze ;) WyjeÂ?dÂ?am jutro, wi??c pewnie 15.08 juÂ? b??d?? z powrotem.

pyczunia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-10, 17:15   

patrzÂ?c na moje dotychczasowe nieobecnoÂ?ci z przykroÂ?ciÂ? musz?? stwierdzi?? Â?e pociÂ?gnie si?? to jeszcze przynajmniej z miesiÂ?c, wi??c b??d?? zaglÂ?da?? "w kratk??"

Dalhiaa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-11, 11:05   

Od piatku do wtorku (13-17 sierpie??) mnie nie b??dzie. Jad?? na SÂ?owacje, a co tam robi?? b??de nie wiem ;-)

Panthera 
Starszy Asystent Balsamisty
Kotołak

Wysłany: 2010-08-11, 12:04   

TeÂ? znikam nad morze, acz troch?? inne. Nie ma ot jak dÂ?uggggggggggi weekend do przeczytania :) MoÂ?e wezm?? ze sobÂ? "Hunting Grounds" to wreszcie b??d?? prawie na bieÂ?Â?co :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi