Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedstawiamy się
Autor Wiadomość
Kometa 
Psychodeliczne Ciało Niebieskie
Doppel X

Wysłany: 2009-09-12, 14:07   Przedstawiamy się

Postanowiłam to jakoś usystematyzować, żeby nie zrobił się bałagan. Będziemy się tu wpisywać według poniższego szablonu. Oczywiście nie trzeba wpisywać wszystkich danych, nikt tu nikogo nie zmusza.

Nick: Kometa

Imię: Karolina

Kilka słów o sobie: Jak widać, będę pełnić na tym forum zacną rolę Administratora. I bardzo mi miło powitać wszystkich nowych userów tego forum, choć z niektórymi już się troszkę znam ;)
Ja, jako ja, żadną atrakcją nie jestem. Zwyczajnie jestem z tych moli książkowych, które lubią wpychać swoją pasję innym. Jako osoba bywam dość wybuchowa i często najpierw mówię, a potem myślę, zwykle ma to opłakane skutki. Jestem raczej przyjaźnie nastawiona do ludzi i staram się nie przejawiać uprzedzeń. Gorzej jak mi ktoś zajdzie za skórę. Robię się wtedy opryskliwa :)
Na chwilę obecną się nie uczę, a pracuję. W empiku, jak na mola książkowego przystało. Planuję jednak podjąć dalszą edukację, bo jak do tej pory mam za sobą jedynie liceum ogólnokształcące. Z drugiej strony nie śpieszy mi się, bo ciągle nie wiem co naprawdę bym chciała w życiu robić.

Zainteresowania: Bardzo różne i jest ich bardzo wiele. Głównie książki oczywiście, uwielbiam fantastykę i kryminały, ale nie pogardzę dobrym obyczajem :) Do moich ulubionych autorów należy zaliczyć Chmielewską, Palahniuka, oczywiście Briggs oraz Ćwieka i Ziemiańskiego. Cenię też poczciwego Sapkowskiego jak chyba każdy fan gatunku :)
Jestem też jednym z tych świrów szalejących na punkcie japońskiego komiksu i animacji czyli mangi i anime, choć z wiekiem mi chyba trochę przeszło. Zaczytuję się głównie w dziełach Kaori Yuki (Angel Sanctuary; ubóstwiam kobietę!). Do moich ulubionych tytułów innych mangaków należy zaliczyć Nanę, Paradise Kiss, Battle Angel Alita oraz Death Note.
Muzyki słucham różnej, choć najbliższy memu sercu jest rock oraz muzyka alternatywna. Do moich ulubionych wykonawców należy zaliczyć Placebo, Three Days Grace, The Prodigy, Marilyn Manson oraz Mindless Self Indulgence. Z polskich cenię Hey, Republikę, Oddział Zamknięty, T.Love oraz Kult z Kazikiem.
Kiedyś dużo rysowałam, na dzień dzisiejszy zapał mój opadł i to bardzo nisko, ale myślę, że jeszcze trochę zmysłu plastycznego mam. Za to wciąż lubię pisać, niestety głównie do szuflady.

To chyba tyle o mnie, teraz kolej na Was : )

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Tula 
Weteran
Noaida

Wysłany: 2009-09-12, 15:23   

Nick: Tula

Imi??: Anna

O sobie:Co prawda nie lubi?? pisa?? o sobie,ale co tam :P W tej chwili zajmuj?? si?? mojÂ? c??reczkÂ? wi??c siedz?? w domu.Zabijam czas spacerami,czytaniem ksiÂ?Â?ek i siedzeniem na necie Wink
Jestem osoba raczej cierpliwÂ? i ci??Â?ko wyprowadzi?? mnie z r??wnowagi,jeÂ?li jednak do tego dojdzie robi?? si?? nie miÂ?a i zawzi??ta.Po za tym potrafi?? zachowa?? zimnÂ? krew w wielu ci??Â?kich sytuacjach a stres dziaÂ?a na mnie mobilizujÂ?co :-D

Zainteresowania:OczywiÂ?cie czytanie ksiÂ?Â?ek,lubi?? sÂ?ucha?? muzyki,nie mam jakiejÂ? ulubionej.Uwielbiam zajmowa?? si?? zwierz??tami,kiedyÂ? chciaÂ?am zosta?? weterynarzem.Lubie teÂ? gimnastyk??,jazd?? na rowerze,sporty tylko nie te druÂ?ynowe bo kiepsko w nich si?? sprawdzam.

@lma
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-12, 17:24   

Nick: @lma

Imi??: Ania

O sobie: Ci??Â?ko tak o sobie pisa??... Ale myÂ?l??, Â?e jestem sympatycznÂ?, miÂ?Â? i optymistycznÂ? dziewczynÂ? a do tego niezwykle skromnÂ?... bla bla bla... Bywam teÂ? niemiÂ?a, zwÂ?aszcza jak coÂ? idzie nie po mojej myÂ?li i wybuchowa.
Obecnie studiuj?? na Uniwersytecie Opolskim na Wydziale Ekonomicznym - Ekonomi??. Jestem juÂ? na ostatnim roku. Pisz?? prac?? magisterskÂ?, a moÂ?e raczej staram si?? pisa??...

Zainteresowania: Turystyka :) Swojego czasu chciaÂ?am studiowa?? turystyk??, ale coÂ? nie wyszÂ?o. KsiÂ?Â?ki fantastyczne, romans, horror, kryminaÂ? - og??lnie wszystkie ksiÂ?Â?ki o ciekawej fabule.

Ilir 
Admin Techniczny
Niedźwiedź

Wysłany: 2009-09-12, 19:20   

Nick: Ir'il a tak na prawd?? Michael Il'ir

Imi??: MichaÂ?, moÂ?na Misiek

O mnie: W kilku sÂ?owach? MyÂ?l??, Â?e ksiÂ?Â?ki by nie starczyÂ?o na mnie. A czemu? Jak kaÂ?dy czÂ?owiek, potrafi?? by?? tak zmienny... No ale napisz?? o faktach. Upierdliwy, wolno myÂ?l??, zrz??dliwy, marudz??, zÂ?oÂ?liwy, czasem niepotrzebnie panikuje, 'olewator'... No tak. Nie umiem pisa?? o sobie. Czemu? Trudno by?? obiektywnym. Ja tej zdolnoÂ?ci nie posiadam.

Zainteresowania:
KsiÂ?Â?ki, od pewnego czasu tylko ksiÂ?Â?ki. A zaczÂ?Â?em od Sagi o Ludziach Lodu, Margit Sandemo, i po 47 tomach zaczÂ?Â?em czyta?? ksiÂ?Â?ki fantastyczne. Pomaga mi troch?? Kometa :-P Jestem z zawodu fotografem tak wi??c jest to teÂ? moim zainteresowaniem. Muzyka wszelkiego rodzaju, waÂ?ne by wpadaÂ?a w ucho (oczywiÂ?cie 'disco z pola' odpada). Troch?? informatyki, troch?? filmu.

s.mapet 
Weteran
Pecik :)

Wysłany: 2009-09-13, 08:14   

Nick: s.mapet

Imi??: Ola

O sobie: C??Â? mogÂ?abym rzec. Kometa uczyniÂ?a mnie drugim administratorem tego forum. Wi??kszoÂ??? os??b zapewne b??dzie mogÂ?a mnie kojarzy?? z innego forum, gdzie jestem dost??pna pod tym samym nickiem. Jestem niezwykle emocjonalna, wi??c najpierw robi??, a potem zasadniczo myÂ?le. Obecnie ucz?? si?? w VI LO w Kielcach, skazujÂ?c si?? tym samym na wygnanie z domu. Zdarza mi si?? wybra?? ksiÂ?Â?k??, zamiast spotkania z ludÂ?mi, a jak juÂ? coÂ? to tylko w starym, sprawdzonym gronie, gdzie mamy peÂ?nÂ? dyskrecj??. Zwykle staram si?? by?? miÂ?a i pomocna, ale jak coÂ? wkurzy lub zirytuje potrafi?? by?? bardzo nieprzyjemna. W przyszÂ?oÂ?ci planuje zosta?? psychologiem.

Zaintersowania:
- ksiÂ?Â?ki (Intruz, Saga M.T., Kwiat Wschodu, Duma i Uprzedzenie, Pokuta)
- muzyka (Chris Cornell, Coldplay, Hey, Alicia Keys, T.Love, Myslovitz, Ayo)
- fotografia (gÂ???wnie makro)
- pisanie (ff, ale i wytwory mojej chorej wyobraÂ?ni)
- psychologia
- film (Duma i Uprzedzenie, Pokuta, Tomb Rider, Maria Antonina, Lektor)
i duÂ?o tego jeszcze jest

Gobur
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-15, 08:38   

Nick: Gobur

Imi??: MikoÂ?aj

Kilka sÂ???w o sobie: Wi??c co mog?? powiedzie?? o sobie, dzieci??stwo sp??dziÂ?em na wÂ???czeniu si?? po caÂ?ym Â?wiecie, szkoÂ?y ko??czyÂ?em w Polsce, studia w USA (bo polski lekarz w szkole lotniczej stwierdziÂ? Â?e si?? nie nadaj?? na pilota :lol: ), mieszkam w stanach juÂ? 14 lat z przerwami, latam na Â?migÂ?owcach w USMC i zwiedzam dziury kt??rych nie odwiedzaÂ?em w dzieci??stwie... Poza tym od 6 lat Â?onaty, 4 dzieci i tak dalej... :D

Zainteresowania: Wiele r??Â?norakich, najwaÂ?niejsze to szybowce, jazda konna i fantastyka w dowolnej formie, jestem z tych co nie usiedzÂ? dÂ?ugo w jednym miejscu, ku przeraÂ?eniu mojej rodziny... :twisted:

Lily
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-16, 22:43   

Wiem, Â?e nie po kolei to robi?? (najpierw pisze posty potem si?? przedstawiam) ale dopiero teraz zauwaÂ?yÂ?am ten temat :oops:
Nick: Lily
Imi??: Dagmara
Rocznik: 92
Lokalizacja Pozna??
Kilka sÂ???w o sobie: oj to b??dzie ci??Â?ko :-? aktualnie m??cz?? si?? w drugiej klasie w LO i .....nie wiem co jeszcze, strasznie ci??Â?ko jest pisa?? o sobie :-|
Zainteresowania ksiÂ?Â?ki, przede wszystkim fantasy, taniec

:mrgreen: no to by byÂ?o na tyle ;-) aleÂ? si?? rozpisaÂ?am <lol>

WereWolf 
Moderator
...rodem z piekła...

Wysłany: 2009-10-27, 22:34   

Nick: WereWolf
Imi?? : Ewelina
Rocznik : 1986
Kilka sÂ???w o sobie : Nobody is perfect. My name is nobody
Zainteresowania: KsiÂ?Â?ki, muzyka, fotografia.

Lily
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-28, 16:23   

Zirael05 napisał/a:
moÂ?e ktoÂ? zarzuci jakimiÂ? fajnymi tytuÂ?ami :?: :->

http://mercythompson.cba.pl/viewforum.php?f=17 albo http://mercythompson.cba.pl/viewforum.php?f=23 :mrgreen:

Paramox22
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 22:02   

Nick: Paramox22
Imi??: Aleksandra
Kilka sÂ???w o sobie: Szalona ze mnie os??bka, optymistka.
Zainteresowania: KsiÂ?Â?ki (ulubione: "Wojny Â?wiata Wynurzonego", "Wampiry z Morganville", "Seria o Sookie") film, muzyka ;-)

tusia13pl 
Weteran

Wysłany: 2009-12-01, 12:10   

Nick: tusia13pl
Imi??: Marta
Kilka sÂ???w o sobie: Jestem jaka jestem czyli peÂ?na sprzecznoÂ?ci, jak to kobieta.
Zainteresowania: filmy i ksiÂ?Â?ki (oba w kaÂ?dych iloÂ?ciach :mrgreen: ) ostatnio juÂ? niestety maÂ?o obu :-( . PrzeczytaÂ?am i obejrzaÂ?am juÂ? wi??kszoÂ??? tego co mnie interesuj??. Szukam wi??cej :-)

Anne 
Junior Admin
Cesarzowa zła :D

Wysłany: 2009-12-01, 15:45   

Nick: Anne

Imi??: Aneta

Kilka sÂ???w o sobie: Studiuje architektur?? kt??ra mnie juÂ? nudzi i mam ochot?? ja rzuci?? i zajÂ??? si?? rysowaniem mojego komiksu. Jestem osoba kt??ra lubi stawia?? na swoim i uwielbia mie?? racj??. Poza tym nie przepadam z ludÂ?mi przez co mam nieliczne grono znajomych. Jestem marzycielem i samotnikiem.

Zainteresowania: Od 10 lat jestem wiernym kibicem siatk??wki. KiedyÂ? sama graÂ?am ale rzuciÂ?am poniewaÂ? postawiÂ?am na coÂ? innego. Uwielbiam czyta?? ksiÂ?Â?ki przewaÂ?nie horrory, fantastyk?? a takÂ?e thrillery medyczne. Moimi ulubionymi autorami sÂ? : Anne Bishop kt??ra zaczarowaÂ?a mnie TrylogiÂ? Czarnych Kamieni, Robin Cook, Michael Palmer, Tess Gerritsen czyli mistrzowie Thrillera medycznego a takÂ?e Brian Lumley kt??ry stworzyÂ? Nekroskopa. OczywiÂ?cie mogÂ?abym wymieni?? jeszcze wielu ale ogranicz?? si?? do tych kilku.
Poza tym w wolnym czasie lubi?? zagra?? sobie w jakÂ?Â? gr?? na PC. Moim faworytem od wielu lat jest Resident Evil kt??ry staÂ? si?? czymÂ? w rodzaju obsesji. Idealne oderwanie od rzeczywistoÂ?ci.
Przez ostatnie 3 lata szlifowaÂ?am si?? r??wnieÂ? w rysunku. Zajmuj?? si?? przewaÂ?nie portretami oraz swoim komiksem kt??ry mam nadziej?? kiedyÂ? zostanie uko??czony.

Rubi 
Weteran

Wysłany: 2009-12-02, 02:09   

AleÂ? ja jestem sp??Â?niona w tym temacie

Nick: Rubi
Imi??: Ewa

O sobie: ??wier?? Koreanka, wychowana w Polsce (stety/niestety). Wielka marzycielka planujÂ?ca wycieczk?? do Japonii i Korei.
Zainteresowania zawodowe matematyka.
Zainteresowania czysto prywatne: ksiÂ?Â?ki wszystkie w kt??rych coÂ? si?? dzieje. Historia i kultura Azji wschodniej. Fotografia. RzeczywistoÂ??? w Korei.

Saga 
Wielbiciel Ciemności

Wysłany: 2009-12-02, 19:46   

Nick: Saga
Imi??: Agnieszka
Wiek rocznik 90
O sobie: studentka, marzycielka, optymistka. Domatorka, ponad wszystko ceniÂ?ca sobie towarzystwo rodziny i przyjaci??Â?.

Raczej bezkonfliktowa, raczej koleÂ?e??ska, do momentu, aÂ? ktoÂ? mi podpadnie, w??wczas wredna i zÂ?oÂ?liwa do granic.

Zainteresowania: Przede wszystkim ksiÂ?Â?ki (fantastyczne, historyczne, romans), znacznÂ? czeÂ??? mojego wolnego czasu sp??dzam albo na wyszukiwaniu albo na czytaniu ksiÂ?Â?ek, a poza tym troch?? rysuje i uwielbiam w??dr??wki po g??rach.

Gołsia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-28, 01:01   

Nick:GoÂ?sia

Imi??:Gosia

Rocznik: 93

Kilka sÂ???w o sobie: Chodz?? do 1 klasy bio-chemu tak wi??c mam duÂ?o nauki. JeÂ?eli chodzi o zainteresowania to oczywiÂ?cie czytanie ksiÂ?Â?ek, rysunek(kocham chociaÂ? moje prace mi si?? nie podobajÂ?) oczywiÂ?cie muzyka
(uwielbiam :mrgreen: ) i sport (piÂ?ka noÂ?na i siatk??wka ). Jestem totalnie roztrzepana , ciÂ?gle wszystkiego zapominam i og??lnie jestem pozytywnie zakr??cona. W ksiÂ?Â?kach gustuje r??Â?nie podobnie jak w muzyce. Lubi?? r??Â?ne style , gatunki zaleÂ?y, co w danej chwili mi si?? podoba. Z ksiÂ?Â?ek nienawidze harlekin??w(tak to si?? pisze??) a z muzyki nie mog?? Â?cierpie?? jazzu. Za to uwielbiam fantastyk??, niekt??re romanse, horrory . Uwielbiam rocka, troch?? popu a nawet zdarza si?? Â?e sÂ?ucham klasyki :-P Tak wi??c jak wida?? jest we mnie troch?? sprzecznoÂ?ci.. wszystko zaleÂ?y od humoru jaki mam w danym czasie :-P

Odpowiedz do tematu