[img] - Kometa - Avatary i banery

Jeśli ładnie rysujesz, twoją pasją jest pisanie opowiadań czy wierszy, lub realizujesz swoje artystyczne wizje w inny sposób, to miejsce dla ciebie! Wszelka praca twórcza dozwolona, podziel się z nami swoim talentem, a my chętnie zobaczymy i ocenimy wszystko, co zechcesz nam pokazać.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

[img] - Kometa - Avatary i banery

Post autor: Kometa »

Popełniłam kilka avatarów i banerków. Chcę się pochwalić i podzielić. Jednak obowiązuje kilka zasad.

Osoba, która chce którąś z poniższych grafik wpisuje się do tego tematu i wyraźnie pisze który bierze (najlepiej jakby wkleiła obrazek). Daje to Wam do użytku własnego, zatem nigdzie tego nie publikujecie (chodzi mi o strony www) i nikomu nie oddajecie. ''Nosicie'' je tylko Wy. Jeśli planujecie się w nie ''wystroić'' na innych forach, było by mi bardzo miło gdyby w Waszym podpisie pojawił się odnośnik do tego forum ;-)

Najpierw pokażę co zrobiłam dla Tuli. Taki zestawik, avatar + banner z komiksową Mercy. Niestety wygląda to dobrze tylko na tym forum, względnie na jakimś o podobnej (jasnej) kolorystyce. Jeśli komuś się podoba i chciałby to niestety musi sobie uzgadniać z Tulą czy ewentualnie odstąpi ;-)

Obrazek

Obrazek

Kolejny zestaw, tym razem z komiksowym Stefanem. Obecnie ja go noszę, ale chętnie odstąpię. Mogę też wpisać jakikolwiek inny tekst. Niestety tutaj, podobnie jak z powyższym, wygląda to dobrze tylko na tym forum.

Obrazek

Obrazek

Kilka avków z Mercy. Tu tylko jeden jest zrobiony pod to forum. Resztę można bez przeszkód używać na innych ;-)

Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

I banerki. Podobnie jak w przypadku avów jeden wygląda dobrze tylko tu. Reszta dowolnie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na każdy z powyższych mogę nanieść inny napis ;-) Pewnie co jakiś czas będę w tym temacie załączać coś nowego. Póki co nie robię niczego na zamówienie, ale możliwe, że zmienię zdanie :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 18 sie 2011, 09:23 przez Kometa, łącznie zmieniany 3 razy.
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Awatar użytkownika
s.mapet

Post autor: s.mapet »

a ja sobie drufi bannerek zaklepe, a co ;D
Kometa a dla mnie tez coÂ? Â?adnego byÂ? zrobiÂ?a?

Kometa: A pisaÂ?am, Â?e nie robie na zam??wienie xD Zobacz??. Na razie mam problem z programem, nie mog?? wstawi?? napisow, a musz?? nam zrobic banerki reklamowe :-(

nie no spoko rozumiem ;P
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez s.mapet, łącznie zmieniany 2 razy.

@lma

Post autor: @lma »

Mi si?? podoba avek z pierwszÂ? Mercy. Mog??, mog????? :lol:

Awatar użytkownika
Ilir
Admin Techniczny

Post autor: Ilir »

A ja napisz??, Â?e dobre produkcje :-D

Kometa: A ja napisz??, Â?e znowu nabijasz xD UwaÂ?aj, bo ogÂ?osz?? sezon polowa?? na NiedÂ?wiedzie :-P
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Ilir, łącznie zmieniany 1 raz.
Jesteśmy tylko maleńkimi pyłkami, tańczącymi do rytmu natury...

Awatar użytkownika
Kometa

ZrobiÂ?am kilka av??w... WyszÂ?y mi dziwnie. To wszystko przez to, Â?e uparÂ?am si?? zrobi?? coÂ? z naszych rodzimych okÂ?adek z Mercy. Mam wraÂ?enie, Â?e efekt jest nieco upiorny, ale oce??cie sami.

[center]Zew Ksi??Â?yca:

Obrazek Obrazek

Wi??zy Krwi:

Obrazek Obrazek

EDIT: I taka totalna wariacja z Zewu. Wiem, z Mercy ma to juÂ? niewiele wsp??lnego, ale... no tak jakoÂ?.

Obrazek Obrazek[/center]

To są właśnie rzeczy

Gobur

Post autor: Gobur »

Awatarek z jednej z okÂ?adek do Werewolfa:

Obrazek

Gołsia

Post autor: Gołsia »

bardzo mi si?? podoba avek z Mercy... ten trzeci ;-)

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

Strasznie Â?adne.
Ej podasz mi jakim programem to robisz? MoÂ?na si?? z takim czymÂ? pobawi??...

Awatar użytkownika
Kometa

Corel Photo-paint 9. Na tym pracuj??. SÂ? zdaje si?? nowsze wersje, ale mi ta kt??rÂ? mam w zupeÂ?noÂ?ci wystarcza ;)

To są właśnie rzeczy

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

Mhm , dzi??ki :)

Tula:Dalhiaa Â?eby mi to byÂ? ostatni raz jak piszesz tak skandalicznie kr??tkiego posta

O przepraszam :oops:
Dzi??kuj?? Ci , Kometo , Â?e udzieliÂ?aÂ? mi tej informacjii o programie dotyczÂ?cym robienia banner??w. MyÂ?l?? Â?e b??de mogÂ?a go Â?ciÂ?gnÂ?c i pobawi?? si?? w robienie banner??w i avatar??w

(Czy tak moÂ?e by???)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Dalhiaa, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
TrudeDie

Post autor: TrudeDie »

A mnie si?? najbardziej podobajÂ? te avki: drugi, trzeci i czwarty z Mercy, zestaw dla Tuli i te bannerki wszystkie na ko??cu. Znaczy z tych co pierwsze dodaÂ?aÂ?. A te kolejne - masz racj??, troch?? upiorne:) Ale Â?adne. Uh, jaka szkoda, Â?e nie mam cierpliwoÂ?ci do program??w graficznych... :))
"Musz? odebra?. Jestem lekarzem, a kiedy kto? dzwoni do mnie trzy razy, to znaczy co? w stylu: 'Odbierz ten cholerny telefon, zanim kto? umrze'." - Dr Gregory House

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanwork Zone”