Empik i e-booki

Czytałeś ostatnio ciekawą książkę bądź komiks? A może ciekawy artykuł w gazecie? Podziel się tym z nami. Rozpocznij dyskusję na temat ulubionych dzieł literackich i nie tylko.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Blair
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Blair »

Ja zawsze b?d? sta?a po stronie papieru, ale co zrobi? kiedy ksi??ka jeszcze nie udost?pniona? Wtedy wkracza stary dobry e-book. Audiobooków nawet nie próbuj?, bo wiem, ?e nie przywykn?, to nie jest nawet czytanie :/
Co do chomików, có? .... nie s?ysza?am, jeszcze o ?adnej próbie pozwania do s?du w?a?ciciela chomika, który posiada?by na swoim koncie ksi??ki do ?ci?gni?cia, b?d? tylko zachomikowania.:)
Ostatnio zmieniony 29 mar 2011, 18:44 przez Blair, łącznie zmieniany 1 raz.
One prerson's craziness is another person's reality
- Tim Burton

Awatar użytkownika
AISA
Żarłoczny Ghul

Post autor: AISA »

Ja te? nie s?ysza?am,?eby jacy? w?a?ciciele chomików zostali ukarani za nielegalne posiadane pliki lub udost?pnianie ich innym, ale ja mam ostatnio ma?o czasu na ?ledzenie chomikowych nowinek...

Je?li chodzi o e-booki to przekona?am si? do nich. Ostatnio czytam tylko e-booki, strasznie m?cz? nimi wzrok (bo jak dorw? ksi??k? to musz? j? szybko sko?czy?), ale nie mam kiedy i?? do biblioteki. Z reszt? gdybym mia?a i?? do biblioteki i wróci? z niczym, to bym si? bardzo zdenerwowa?a... A wiadomo jak s? zazwyczaj wyposa?one miejskie biblioteki...
Je?li chodzi o audiobooki to jestem zdecydowanie na nie. Jako? ksi??ka czytana do mnie nie przemawia, nie jest to tym samym, co samodzielne czytanie ksi??ek. Jak dla mnie ksi??ki s? czytane tak monotonnie i nie wci?ga mnie to, to tak, jak ksi??ka, któr? czytam ja sama...

Awatar użytkownika
Blair
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Blair »

AISA pisze:Jak dla mnie ksi??ki s? czytane tak monotonnie i nie wci?ga mnie to, to tak, jak ksi??ka, któr? czytam ja sama...
To tak jak ja. Nie potrafi? sobie tego wszystkiego wyobrazi?.
E-booki traktuj? jak promocj?, kiedy ?ci?gn?,a ksi??ka mi si? spodoba, kupuj? j?. Kilka razy ju? si? ?ci??am bior?c do domu jakie? dzie?o, które jednak nie by?o warte zbytniej uwagi.
Kiedy bol? oczka, zmieniam wydajno?? monitora, albo od??czam zasilanie ;)
Bior?c pod uwag? laptopa oczywi?cie, który dzia?a jeszcze bez czynnego dop?ywu pr?du - to tak dla wyja?nienia :-D
One prerson's craziness is another person's reality
- Tim Burton

ODPOWIEDZ

Wróć do „Literatura”