Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Empik i e-booki
Autor Wiadomość
Blair 
Junior Admin

Wysłany: 2011-03-28, 11:08   

Ja zawsze b?d? sta?a po stronie papieru, ale co zrobi? kiedy ksi??ka jeszcze nie udost?pniona? Wtedy wkracza stary dobry e-book. Audiobooków nawet nie próbuj?, bo wiem, ?e nie przywykn?, to nie jest nawet czytanie :/
Co do chomików, có? .... nie s?ysza?am, jeszcze o ?adnej próbie pozwania do s?du w?a?ciciela chomika, który posiada?by na swoim koncie ksi??ki do ?ci?gni?cia, b?d? tylko zachomikowania.:)

AISA 
Moderator

Wysłany: 2011-03-28, 14:27   

Ja te? nie s?ysza?am,?eby jacy? w?a?ciciele chomików zostali ukarani za nielegalne posiadane pliki lub udost?pnianie ich innym, ale ja mam ostatnio ma?o czasu na ?ledzenie chomikowych nowinek...

Je?li chodzi o e-booki to przekona?am si? do nich. Ostatnio czytam tylko e-booki, strasznie m?cz? nimi wzrok (bo jak dorw? ksi??k? to musz? j? szybko sko?czy?), ale nie mam kiedy i?? do biblioteki. Z reszt? gdybym mia?a i?? do biblioteki i wróci? z niczym, to bym si? bardzo zdenerwowa?a... A wiadomo jak s? zazwyczaj wyposa?one miejskie biblioteki...
Je?li chodzi o audiobooki to jestem zdecydowanie na nie. Jako? ksi??ka czytana do mnie nie przemawia, nie jest to tym samym, co samodzielne czytanie ksi??ek. Jak dla mnie ksi??ki s? czytane tak monotonnie i nie wci?ga mnie to, to tak, jak ksi??ka, któr? czytam ja sama...

Blair 
Junior Admin

Wysłany: 2011-03-28, 22:38   

AISA napisał/a:
Jak dla mnie ksi??ki s? czytane tak monotonnie i nie wci?ga mnie to, to tak, jak ksi??ka, któr? czytam ja sama...

To tak jak ja. Nie potrafi? sobie tego wszystkiego wyobrazi?.
E-booki traktuj? jak promocj?, kiedy ?ci?gn?,a ksi??ka mi si? spodoba, kupuj? j?. Kilka razy ju? si? ?ci??am bior?c do domu jakie? dzie?o, które jednak nie by?o warte zbytniej uwagi.
Kiedy bol? oczka, zmieniam wydajno?? monitora, albo od??czam zasilanie ;)
Bior?c pod uwag? laptopa oczywi?cie, który dzia?a jeszcze bez czynnego dop?ywu pr?du - to tak dla wyja?nienia :-D

Odpowiedz do tematu