Sztuka niszczenia i naprawiania pendrivów xD

Coś dla komputerowców i fanów gier, nie tylko na PC,
ale i konsole. Wszelkie tematy z dziedziny multimediów.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Anthien

Post autor: Anthien »

Oj, oleczka przebiÂ?aÂ? tym konfesjonaÂ?em wszystkich :-P
To si?? starsze osoby (czyt. babcie) musiaÂ?y zdziwi??... Nie woÂ?aÂ?y egzorcysty? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

oleczka

Post autor: oleczka »

CaÂ?e szcz??Â?cie Â?e w koÂ?ciele byÂ?y jeszcze tylko dwie osoby( w miar?? mÂ?ode). Jak to odpadÂ?o to zrobiÂ? si?? huk, ja odskoczyÂ?am i z minÂ? cierpi??tnika wypaliÂ?am "ups!" a on Â?e nic si?? nie staÂ?o.... ludzie (chyba) myÂ?leli Â?e im ksi??dza zabiÂ?am....
PS. pokuta normalna... to chyba dlatego Â?e przez ten maÂ?y "wypadek" ksiÂ?dz miaÂ? bardzo dobry humor....

pyczunia

Post autor: pyczunia »

oleczka pisze: ja odskoczyÂ?am i z minÂ? cierpi??tnika wypaliÂ?am "ups!"
Te "ups" rozÂ?oÂ?yÂ?o mnie na Â?opatki.
oleczka pisze:ksiÂ?dz miaÂ? bardzo dobry humor....
Nie dziwi?? si?? mu sama chyba bym wybuchÂ?a Â?miechem. I masz caÂ?kiem w porzadku ksi??dza, nie kaÂ?dy byÂ?by wyrozumiaÂ?y i poprostu si?? uÂ?miechnÂ?Â?, w ko??cu zniszczyÂ?aÂ? mienie koÂ?cielne ;-)

Lamia

Post autor: Lamia »

Wida?? Twoje grzechy byÂ?y tak wielkie, Â?e ich ci??Â?aru nawet konfesjonaÂ? nie uni??sÂ?... :lol:

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Mamy szatana na forum kt??ry rozwala konfesjonaÂ?y w koÂ?cioÂ?ach... :mrgreen:
Laska musiaÂ?aÂ? mocno nagrzeszy??... :mrgreen:
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
Andiomene

Post autor: Andiomene »

No ja to mam szcz??Â?cie. WÂ?aÂ?nie sobie zalaÂ?am laptopa. A przedwczoraj sko??czyÂ?am pisa?? prac?? maturalnÂ?. I tyle byÂ?o mojego szcz??Â?cia. Teraz to chyba b??d?? si?? modli?? do lapka Â?eby si?? jeszcze wÂ?Â?czyÂ?.

oleczka

Post autor: oleczka »

Witamy w klubie
JeÂ?li modlitwy zawiodÂ?, wstawi?? si?? za Ciebie tam na dole :mrgreen:

Lily

Post autor: Lily »

Andiomene pisze:No ja to mam szcz??Â?cie. WÂ?aÂ?nie sobie zalaÂ?am laptopa. A przedwczoraj sko??czyÂ?am pisa?? prac?? maturalnÂ?.
i nie miaÂ?aÂ? nigdzie Â?adnej kopi? :shock:
Andiomene pisze:Teraz to chyba b??d?? si?? modli?? do lapka Â?eby si?? jeszcze wÂ?Â?czyÂ?.
Wiesz, zawsze moÂ?na (jak juÂ? modlitwy zawiodÂ?) odda?? laptopa do mÂ?drych ludzi i ci naprawiÂ? :mrgreen: Wiesz do jakiegoÂ? takiego specjalnego punktu, chociaÂ? z zalaniem to ci??Â?ka sprawa ale moÂ?e chociaÂ? dane odzyskajÂ? :P

Awatar użytkownika
Andiomene

Post autor: Andiomene »

Nie zdÂ?Â?yÂ?am zrobi?? kopii:( brat miaÂ? mi odda?? pendrive w ten weekend i myÂ?laÂ?am, Â?e raczej nic si?? nie stanie. I o ile si?? pomyliÂ?am. A co do mÂ?drych ludzi co by mogli odzyska?? dane, to juÂ? zacz??Â?am robi?? list?? znajomych, kt??rzy mogliby pom??c.
Najbardziej mnie dobija Â?e to juÂ? drugi komputer jaki rozwaliÂ?am w przeciÂ?gu 1,5 roku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Multimedia”