Sztuka niszczenia i naprawiania pendrivów xD

Coś dla komputerowców i fanów gier, nie tylko na PC,
ale i konsole. Wszelkie tematy z dziedziny multimediów.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

No to niestety moi drodzy, troche si?? poÂ?pieszyÂ?am.
Alex nie przysÂ?aÂ?a tÂ?umaczenia a ja straciÂ?am wi??kszoÂ??? 9 - wi??c gdzieÂ? po drodze moga si?? zrobi?? przestoje :(

Gobur

Post autor: Gobur »

ech... moÂ?e nie psuje mi si?? tak duÂ?o rzeczy ale fora mnie nie lubiÂ?... Na wszystkich na kt??rych byliÂ?my zawsze byÂ?y ze mnÂ? problemy, to nie miaÂ?em dost??pu, to coÂ? mi si?? nie wyÂ?wietlaÂ?o... A teraz zaÂ?atwiÂ?em caÂ?y temat :-(

Ps. Jutro powinienem sko??czy?? reszt?? tego co wysÂ?aÂ?em, to moÂ?e podeÂ?lesz mi co ci brakuje? Musz?? si?? czymÂ? zajÂ??? bo mi motywacja gdzieÂ? ucieka...

@lma

Post autor: @lma »

A tam, zaraz Twoja wina Â?e temat zniknÂ?Â? ;-)

Po prostu mamy nawiedzone forum. ZresztÂ? poprzednie teÂ? byÂ?o "dziwne", takie, Â?e avatary si?? same zmieniaÂ?y :-) Pami??tacie?
Ostatnio zmieniony 20 gru 2009, 08:56 przez @lma, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

Mi teÂ? si?? zepsuÂ? :shock: . I teraz rozumiem powiedzenie: "Nie chwal dnia przed zachodem sÂ?o??ca". Nawet nic z nim nie zrobiÂ?am. Nie chciaÂ? si?? najpierw otworzy??, po 10 min m??czenia si?? tata jakoÂ? to zrobiÂ? i chciaÂ?am przenieÂ??? ksiÂ?Â?k?? z normalnego komputera na laptopa i nawet si?? wÂ?Â?czyÂ?a, ale jakieÂ? chi??skie znaczki czy coÂ? mi si?? pokazaÂ?y, a na innym poszÂ?y. Nie mam szcz??Â?cia. MoÂ?e jak mu dam spos??b na kilka dni to dojdzie do siebie ;-)

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

@lma pisze:A tam, zaraz Twoja wina Â?e temat, Â?e temat zniknÂ?Â? ;-)

Po prostu mamy nawiedzone forum. ZresztÂ? poprzednie teÂ? byÂ?o "dziwne", takie, Â?e avatary si?? same zmieniaÂ?y :-) Pami??tacie?
Ba ,mi zmieniÂ? si?? avatar nawet dwa razy .
Co do tego forum ,to mam tak ,Â?e napisz?? posta chc?? go wysÂ?a?? i w tym momencie wywala mnie z forum .Szlag mnie wtedy trafia.

Awatar użytkownika
Tirrathee

Post autor: Tirrathee »

Ja z pendrive'ami nie mam kÂ?opotu. JeÂ?li jakiÂ? zgubi??, w najbliÂ?szym konkursie szkolnym niemal na sto procent otrzymam kolejny. Poza tym w swojej karierze psuÂ?am wiele rzeczy, ale, jak si?? okazaÂ?o, Siemens mnie pokonaÂ? ^^
Ostatnio (nie mam poj??cia jak) mojÂ? cudownÂ?-niezastÂ?pionÂ?-uniwersalnÂ?-oryginalnÂ?-superhiper-Noki?? udaÂ?o mi si?? zablokowa?? (z niemaÂ?Â? pomocÂ? nieobeznanej z technologiÂ? mamy) i musiaÂ?am przeprosi?? si?? z modelem, kt??ry pod choink?? dostaÂ?am chyba z szeÂ??? czy siedem lat temu. Jego najwi??kszym bajerem jest kolorowy wyÂ?wietlacz i absolutna nieÂ?miertelnoÂ???: dla rozrywki kilku moich inteligentnych koleg??w graÂ?o nim w nog?? (sko??czyÂ? z lekkim zadrapaniem na wyÂ?wietlaczu, ale nawet si?? nie wyÂ?Â?czyÂ?!), leÂ?aÂ? dwa dni w Â?niegu (i si?? tylko rozÂ?adowaÂ?), spadaÂ? z wysokoÂ?ci czterech metr??w na beton (rozsypujÂ?c klawisze), zaÂ?ywaÂ? kÂ?pieli (niezbyt) leczniczych w zupie warzywnej i po odejÂ?ciu na emerytur?? bardzo skutecznie (po usuni??ciu niebezpiecznych element??w, czyli wszystkiego wÂ?aÂ?ciwie) zabawiaÂ? mÂ?odszÂ? generacj??. A teraz powr??ciÂ? w glorii i chwale i zn??w wiernie mi sÂ?uÂ?y... co nie zmienia faktu, Â?e jest po prostu cegÂ?ofonem. :-)
Just because you say it in English it doesn't become more cool. :P

Belit

Post autor: Belit »

CegÂ?ofom - aÂ? si??gn??Â?am do szuflady. Pami??tacie takie modele z wysuwanÂ? antenkÂ? wielkoÂ?ci bardzo znacznej? WÂ?aÂ?nie coÂ? takiego mieszka w ostatniej p??Â?ce mojego biurka. Z tym to czÂ?owiek czuÂ? si?? bezpiecznie. MoÂ?na byÂ?o w ciemniej uliczce przy ataku chuligan??w przyfasoli?? jak cegÂ?Â? albo antenk?? wsadzi?? w oko. Szpanowa?? teÂ? byÂ?o Â?atwiej - jak si?? wygrzebaÂ?o takie cudo z plecaka wszyscy widzieli ,Â?e "ma si?? to coÂ?" :D

Awatar użytkownika
Tirrathee

Post autor: Tirrathee »

Termin "cegÂ?ofon" jest wÂ?aÂ?ciwie zapoÂ?yczony od podobnego cacka. NaleÂ?aÂ?o toto do mojej mamy aÂ? do roku pa??skiego 2005, wysokoÂ?ci miaÂ?o 14 cm, szerokoÂ?ci jakieÂ? 3.5 - 4, gÂ???bokoÂ?ci 1 do 1.5, a do tego dochodziÂ?a kultowa antenka u g??ry :) M??j aktualny sprz??t jest znacznie mniejszy, ale i tak wypycha kiesze?? dÂ?ins??w jak... cegÂ?a. Nim teÂ? moÂ?na zabi??, cho?? nie miaÂ?am na szcz??Â?cie okazji sprawdza?? tej funkcji. I odpuka??!
Just because you say it in English it doesn't become more cool. :P

Gobur

Post autor: Gobur »

ech dzieciaki, moja pierwsza kom??rka waÂ?yÂ?a 8 funt??w, byÂ?a wielkoÂ?ci biurowego telefonu i podobnie wyglÂ?daÂ?a (z sÂ?uchawkÂ? na kabelku)... gdzieÂ? jeszcze si?? w domu paÂ???ta, jeÂ?li kt??raÂ? z moich pociech nie rozebraÂ?a jej na cz??Â?ci. Mam teÂ? sÂ?uÂ?bowy telefon satelitarny kt??ry co prawda juÂ? ma mniejsze wymiary i wag??, ale nie wiele. Wi??c nie ma co narzeka?? na telefon kt??ry mieÂ?ci si?? do kieszeni :-P

natka8

Post autor: natka8 »

Ja tam na telefon nie narzekam, ale mam chorego PenDriva... Mog?? coÂ? na nim zapisa??, ale Â?eby coÂ? z niego skasowa??... Na poczÂ?tku m??czyÂ?am si?? p??Â? dnia, aby cokolwiek z niego usunÂ???... Obecnie jeÂ?li chc?? go wyczyÂ?ci?? to musz?? go formatowa?? :/

oleczka

Post autor: oleczka »

WÂ?aÂ?nie zabiÂ?am swoja MP3 (nie wiem jak to zrobiÂ?am), po prostu nie dziaÂ?a i powiedzieli mi Â?e nie da si?? jej naprawi??.....
Ja to mam umiej??tnoÂ?ci :-/

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Witamy w klubie :-/

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

A bo jesteÂ?cie niedobre dla swoich urzÂ?dze?? flash to si?? to tak ko??czy. Trzeba by?? miÂ?ym i grzecznym, nie zwraca?? uwagi na dziwne zachowania i zachcianki urzÂ?dzonek to wtedy moÂ?na spodziewa?? si?? dÂ?ugiej wsp??Â?pracy :-P :mrgreen:
Obrazek

Anthien

Post autor: Anthien »

Tak trzeba by?? dla nich miÂ?ym i grzecznym, ale niestety nie zawsze to dziaÂ?a. Czasem urzÂ?dzenia majÂ? swoje Â?ycie i cho??byÂ? nie wiem jak si?? staraÂ?, to nie zawsze wsp??Â?praca trwa dÂ?ugo :mrgreen:
Ale kiedyÂ? pewien znajomy informatyk powiedziaÂ? mi, Â?e urzÂ?dzenia elektronicznego (a m??wiÂ? to odnoÂ?nie komputera) nie moÂ?na zepsu??, moÂ?na go tylko nieodwracalnie zawiesi??. A to, podobno, jest r??Â?nica :-P

pyczunia

Post autor: pyczunia »

a zauwaÂ?yliÂ?cie Â?e urzÂ?dzenia typu komputer i flesh r??wnieÂ?, dziaÂ?ajÂ? bez zarzutu jak si?? uÂ?ywa je to bzdurek: poplotkowanie ze znajomymi, przeniesienie gierki na inny komputer albo ktoÂ? ci nagraÂ? muze na noÂ?nik, ale jak juÂ? masz zrobi?? coÂ? konkretnego np do szkoÂ?y, pracy a zwÂ?aszcza jak to ma by?? "na wczoraj" to jak si?? zachowujÂ? nasze kochane urzÂ?dzonka? hm nawalajÂ? :-/

no i to sie nazywa zÂ?oÂ?liwoÂ??? rzeczy martwych :-P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Multimedia”