Sztuka niszczenia i naprawiania pendrivów xD

Coś dla komputerowców i fanów gier, nie tylko na PC,
ale i konsole. Wszelkie tematy z dziedziny multimediów.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

No to mnie dobiliÂ?cie... nie m??wiÂ?c o tym Â?e po oszacowaniu straty si??gn??Â?y 3/4 rozdziaÂ?u...

To jest nie sprawiedliwe... ja je susze, dmucham, chucham na nie, mam nawet w plecaku specjalnÂ? kieszonk?? tylko na pendrivy ... a dosÂ?ownie krzywo na nie spojrz?? i si?? psujÂ?.

Â?Â?cznie w swojej karierze chyba z 5 juÂ? zaÂ?atwiÂ?am
- jeszcze potrafi?? zrozumie??, Â?e przestajÂ? dziaÂ?a?? jak je nadepn?? czy utopie... ale generalnie ze 2 przestaÂ?y dziaÂ?a?? ot tak sobie :/ i to Kingstony albo inne normalne marki…

Id?? sobie wykopa?? gr??b i zasypa?? si?? na zim?? !!
Wykopcie mnie tak koÂ?o wiosny jak mi przejdzie...wwwrrr...

Awatar użytkownika
Seand96
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Seand96 »

Sasanka spr??buj go poÂ?oÂ?y?? na grzejniku na 1 dzie??, a potem spr??buj jeszcze raz podÂ?Â?czy??... moÂ?e zadziaÂ?a :mrgreen:

Gobur

Post autor: Gobur »

ja bym powiedziaÂ? ze cie gremliny dopadÂ?y... i to te lotnicze, a nie takie uprzejme jak Zee. Podobno jedynÂ? metodÂ? na ich pozbycie si?? jest odstawienie na rok i 3 dni wszelkiej techniki :-P A tak na powaÂ?nie, to faktycznie, spr??buj dokÂ?adnie wyczyÂ?ci?? styki, odÂ?oÂ?y?? na dzie?? do wyschni??cia i uruchomi??. W pendrivie ci??Â?ko jest coÂ? popsu??, puki spi??cia nie zrobisz.

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

Trzeba teÂ? mie?? talent do niszczenia :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

Po pierwsze nie suszy?? tylko pozostawi?? do suszenia ,to podstawa .W przeciwnym wypadku moÂ?e faktycznie nie zadziaÂ?a?? ponownie.

OsobiÂ?cie mam pedantyczne podejÂ?cie do sprz??t??w i rzadko zdarza si?? Â?e coÂ? im si?? przytrafi z mojej winy.Przynajmniej jak na razie :)

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

UwaÂ?aj bo zapeszysz!
Czasem po prostu sprz??ty postanawiajÂ? Â?y?? wÂ?asnym Â?yciem, niekoniecznie zgodnym z zamierzeniami wÂ?aÂ?ciciela ;-)
Obrazek

Anthien

Post autor: Anthien »

Czasami sprz??ty psujÂ? si?? lub zawieszajÂ? w czasie, w najmniej oczekiwanym momencie i akurat, gdy coÂ? waÂ?nego si?? pisze.
To si?? nazywa zÂ?oÂ?liwoÂ??? rzeczy martwych... :-/
Dlatego nauczyÂ?am si?? zapisywa?? pliki w dw??ch miejscach jednoczeÂ?nie. Zawsze jest pewne, Â?e w kt??rymÂ? miejscu plik ocaleje :mrgreen:
ChociaÂ? jeÂ?li chodzi o elektronik?? to lubi si?? ona psu?? parami (wiem to z autopsji), ale nie chc?? kraka??... :-P

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

Moi drodzy nabijacze i offtopowicze xD Podziwiam wasz zapaÂ? w tej dyskusji dlatego teÂ? wydzieliÂ?am wam temat xD Niech Wam dobrze sÂ?uÂ?y i Â?ebym wi??cej nie widziaÂ?a taaakich offtop??w :]
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

MoÂ?e juÂ? wi??cej tak nie narozrabiamy :mrgreen:

Sprz??ty lubiÂ? si?? psu?? w tedy kiedy sÂ? potrzebne :mrgreen:
Zawsze tak jest ...
Nothing is true. Everything is permitted.

oleczka

Post autor: oleczka »

Natomiast kiedy sÂ? nie potrzebne to zawsze dziaÂ?ajÂ? bez zarzutu....
PS.ja mam wraÂ?enie Â?e jednak narozrabiamy :mrgreen:

Gobur

musimy narozrabia?? od czasu do czasu, Â?eby nasza Alfa miaÂ?a na co narzeka??, to tak jak z wÂ?osami Jesse :-D A z technikÂ? juÂ? tak jest ze dziaÂ?a gÂ???wnie wtedy gdy nie jest potrzebna, a nawala kiedy jest kryzys. JeÂ?dÂ??? samochodem juÂ? 18 lat, i tylko raz zÂ?apaÂ?em gum??... kiedy wiozÂ?em koleÂ?ank?? na bardzo waÂ?ny egzamin, bo byÂ?a sp??Â?niona... Na szcz??Â?cie zwykle lotnicze gremliny mnie omijajÂ?, i jeÂ?li juÂ? mam wypadek lotniczy to z wÂ?asnej winy, albo ze wzgl??du na dziaÂ?anie innych. Co nie zmienia tego Â?e par?? razy mnie nieÂ?le nastraszyÂ?y.

oleczka

Post autor: oleczka »

Jak tak dalej p??jdzie to nie wiem czy nasz Alfa nie tylko sko??czy na narzekaniu :mrgreen:
nie cz??sto zdarza mi si?? coÂ? uszkodzi??, ale jeÂ?li to robi?? to zazwyczaj (zdarzajÂ? sie wyjÂ?tki od normy) na amen

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

Ja raz reperowaÂ?am starÂ? kosiark?? na prÂ?d .ByÂ?am przekonana Â?e przeci??Â?am kabel ,wi??c wzi??Â?am si?? za niego .Skr??cam te kable ,izoluje no i tak sobie myÂ?l?? Â?e nieÂ?le mi poszÂ?o .UcieszyÂ?am si?? i wÂ?Â?czyÂ?am kosiark?? a ta dalej nie dziaÂ?a .Co jest myÂ?l?? sobie i wtedy wychodzi siostra z domu i m??wi mi Â?e prÂ?du nie ma i to juÂ? od jakiegoÂ? czasu .
O wstydzie ,reperowaÂ?am dobrÂ? kosiark?? :-?

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Liiipa :(
nie dziaÂ?a dalej :( mimo Â?e na kaloryferze leÂ?aÂ? 2 dni.
Hm…. a moÂ?e mie?? na to wpÂ?yw, Â?e herbatka byÂ?a ze sÂ?usznÂ? iloÂ?ciÂ? prÂ?du ??

U mnie generalnie wyst??puje upoÂ?ledzenie jedynie w kwestii wÂ?aÂ?nie przechowywania danych na r??Â?nych noÂ?nikach.
W Â?yciu nie zapomn?? jak zdeptaÂ?am dyskietk?? z jedyna wersjÂ? ostatniego rozdziaÂ?u magisterki.

Gobur

raczej zbyt intensywne suszenie :-( m??gÂ? si?? przegrza??. prÂ?d w herbacie nie powinien mie?? wpÂ?ywu, a jeÂ?li nawet, to raczej powinien uÂ?atwi?? przeÂ?ycie... Ja z dyskietkami teÂ? miaÂ?em roÂ?ne przejÂ?cia, dlatego waÂ?ne dane zawsze nagrywaÂ?em na 3 sztuki. Ale magisterk?? miaÂ?em juÂ? na pÂ?ycie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Multimedia”