Piosenka dnia

Wszystko o ulubionych wokalistach, zespołach i piosenkach. Tu dzielimy się swoimi zainteresowaniami muzycznymi.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Wybacz pyczunia, ale musz?? to napisa??. Twoje propozycje sÂ? jak dla mojego ucha tragiczne. Jeszcze The Beatles znios?? ale reszta ... w og??le mi si?? nie podoba. Troch?? nie moje klimaty.
Dodam, Â?e zdarza mi si?? sÂ?ucha?? czasami czegoÂ? innego niÂ? rock, metal i im podobne.

Muse - Time is Running Out

Niesamowite znowu Muse u mnie goÂ?ci :mrgreen:
Jak ja ich uwielbiam :mrgreen:
Nothing is true. Everything is permitted.

pyczunia

Post autor: pyczunia »

hehe nie gniewam si?? :mrgreen:
jak to m??wiÂ? "o gustach si?? nie dyskutuje" EDIT: napisze jeszcze Â?e wczeÂ?niej nie dawaÂ?am takich propozycji wÂ?aÂ?nie dlatego Â?e raczej nikt tu tego nie sÂ?ucha ;-) a teraz mnie tak naszÂ?o

Ja jeszcze jakies 4 lata temu jak usÂ?yszaÂ?am tylko hasÂ?o metal to si?? krzywiÂ?am i m??wiÂ?am Â?e nie wiem jak tego moÂ?na sÂ?ucha??, Â?e nigdy si?? do tego nie zmusze a tym bardziej nie polubie. Ha wpadÂ?am w "zÂ?e" :mrgreen: (oczywiÂ?cie joke) towarzystwo i mi si?? odmieniÂ?o. Teraz sÂ?ucham praktycznie kaÂ?dego stylu tylko nie wszyscy wykonawcy mi si?? podobajÂ? :-P

akurat twoja propozycja mi przypadÂ?a, jest taka troche mroczna i w wokalu jest... hm no to coÂ? co przyciÂ?ga do nich :mrgreen:

a ja jako Â?e nie wykorzystaÂ?am caÂ?ej puli piosenek na dziÂ? to wrzucam jeszcze jednÂ? (nie wiem moÂ?e juÂ? byÂ?a proponowana, ale co tam) ;-)

The Offspring - You're Gonna Go Far, Kid

Awatar użytkownika
Oksa
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Oksa »

Owszem byÂ?a przeze mnie, wi??c bez sÂ?uchania napisz??, Â?e jest Â?wietna, dobrze nastraja i w og??le jakoÂ? tak pozytywnie mi si?? po niej myÂ?li :-P

A jak juÂ? jesteÂ?my przy The Offspring, to dwie z moich ulubionych (cho?? jest ich duÂ?o):

Special Delivery

Bad Habit

obydwie sÂ? o swego rodzaju furiatach Â?yciowych (jak inaczej nazwa?? faceta sÂ?uchajÂ?cego gÂ?os??w kaÂ?Â?cych mu kogoÂ? wysadzi?? :roll: ), zaÂ? Bad Habit ukazuje tego z rodzaju ciÂ?nieniowc??w za kierownicÂ? :mrgreen:

Fajne fajne ;-)
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Asiak2206

Post autor: Asiak2206 »

Lubi?? piosenki The Offspring, ale moja ulubiona to wczeÂ?niej wspomniana You're Gonna Go Far, Kid. ;) Fakt trzeba im to przyzna?? teksty majÂ? oryginalne. :mrgreen:

Ode mnie dzisiaj: Eminem - Not afraid. Ma coÂ? w sobie :)

Awatar użytkownika
Ronni
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Ronni »

Asiak2206 pisze:Ma coÂ? w sobie :)
"CoÂ?" to maÂ?o powiedziane. Ta piosenka jest po prostu Â?wietna i chwyta za serce.
Ja natomiast dla wyr??wnania klimatu dam coÂ? bardziej rozrywkowego. Mam do tej piosenki sentyment:P
Robert M & Dirty Rush - Super Bomb
W niebie jest dobry klimat, ale w piekle lepsze towarzystwo...

Awatar użytkownika
Oksa

Â?wietny kawaÂ?ek, od pierwszych sekund ma si?? ochot?? wyjÂ??? na parkiet i zatraci?? si?? w ta??cu. Ale jeszcze bardziej kojarzy mi si?? z wakacjami, ogniskiem i kiwaniem si?? z piwem w jednej dÂ?oni i kieÂ?basÂ? w drugiej przy wÂ?aÂ?nie takiej muzyczce ;-)

Ja dzisiaj polecam troch?? bardziej nostalgicznie Edyt?? Geppert - Czy pami??tasz jak to byÂ?o. UrzekajÂ? mnie w tej piosence sÂ?owa i to jak Â?wietnie oddajÂ? mÂ?odoÂ??? i spojrzenie w tym czasie na Â?wiat. I do tego pi??kny gÂ?os Edyty...

Druga propozycja to r??wnieÂ? Edyta Geppert oraz Kroke - Meshuge.
Ta piosenka ma w sobie taki ogie?? i Â?ar emocji, Â?e po prostu nie moÂ?na obok niej przejÂ??? oboj??tnie :-)

The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

ewunia75

Post autor: ewunia75 »

No to ja z innego gatunku caÂ?kiem ;-)
najpierw napisze dlaczego:pomogla mi sie zmobilizowac do dzialania caly dzien latalam po urzedach i walczylam o swoje,udalo sie nie odpuscilam :lol:

Sabaton - Primo Victoria

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

Och nie jestem jedynÂ? fankÂ? metalu tutaj :mrgreen:
Hurrah!
No dobra ... wi??c ten utw??r jest genialny chociaÂ? troche dÂ?ugi. Jest inspirujÂ?cy, moÂ?na tak sie wyrazi??
Metallica - Fade to black

A oto link:

A jeÂ?li chcielibyÂ?cie tÂ?umaczenie to znajdiecie to tu:
http://www.tekstowo.pl/piosenka,metalli ... black.html

Gobur

Post autor: Gobur »

heh, tutaj to ci??Â?ko znaleÂ??? kogoÂ? kto nie lubi :-P

I ode mnie: Iced Earth Gettysburg 3 - High Water Mark

ewunia75

Post autor: ewunia75 »

Dalhiaa pisze:Och nie jestem jedynÂ? fankÂ? metalu tutaj :mrgreen:
Hurrah!
No dobra ... wi??c ten utw??r jest genialny chociaÂ? troche dÂ?ugi. Jest inspirujÂ?cy, moÂ?na tak sie wyrazi??
Metallica - Fade to black
calkiem zapomnialam ze to Metallica ma najcudniejsze ballady :-( ,wlasnie dzieki tobie odpalam youtube :-D bede sobie forumka czytac i sluchac cudnych kawalkow

Dalhiaa

oczywiÂ?cie Â?e Metallica wymiata:) Gobur to co podaÂ?eÂ? teÂ? caÂ?kiem niezÂ?e

Awatar użytkownika
Oksa

W zwiÂ?zku z tym, Â?e nowe zasady nakazujÂ? najpierw ocen?? poprzedniej propozycji, a dopiero podanie swojej wÂ?asnej pozwol?? sobie na przywr??cenie porzÂ?dku :-P

Sabaton - Primo Victoria: to jest super, Â?wietny, pi??kny, wzruszajÂ?cy kawaÂ?ek, a z zespoÂ?em zaznajomiÂ?am sie dzi??ki mojemu mÂ?odszemu bratu. A dokÂ?adnie poprzez piosenk?? Sabaton - 40-1. Polecam

Metallica - Fade to black: Â?wietna ballada, jeszcze nie miaÂ?am przyjemnoÂ?ci sÂ?uchac jej wczeÂ?niej (a jest to przyjemnoÂ???, oj tak), chociaÂ? lubi?? wolniejsze kawaÂ?ki tego zespoÂ?u baaardzo. ChociaÂ? doÂ??? smutna ta piosenka jest...

Iced Earth Gettysburg 3 - High Water Mark: kurde, naprawd?? fajny kawaÂ?ek, ma w sobie moc, ale teÂ? takÂ? lekkoÂ??? sÂ?yszalnÂ? czasem w wokalu lub muzyce, brzmi to dziwnie ale nie wiem jak inaczej to ujÂ??? :)

Moja propozycja to ballada, dzi??ki kt??rej poznaÂ?am ten zesp??Â? i jak dla mnie nieÂ?miertelna piosenka. Wprowadza mnie w spokojny, nostalgiczny nastr??j... mam zamiar puszcza?? jÂ? dziecku, kiedy b??d?? w ciÂ?Â?y :lol:
Metallica - nothing else matters

Awatar użytkownika
Ronni
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Ronni »

Hej kawaÂ?ek Nothing else matters jest nieÂ?miertelny to juÂ? klasyka:P, zresztÂ? jak caÂ?a Metalica.

Skoro juÂ? jesteÂ?my w klimacie tej grupy to co powiedzie na
Metallica - Whiskey In The Jar
W niebie jest dobry klimat, ale w piekle lepsze towarzystwo...

Awatar użytkownika
Czarownica

Piosenka dnia

Post autor: Czarownica »

Bardzo lubi?? Whiskey w dzbanie Metaliki, ale dla por??wnania proponuj?? dwie inne wersje - oryginalnÂ? ludowa i zespoÂ?u kt??ry jako pierwszy t?? piosenke wylansowaÂ?
http://wiktor.redlog.pl/2010/03/06/whis ... -piosence/

Dalhiaa

no dobra , Whieskey in the jar- caÂ?kiem spoko. Do posÂ?uchania.
Utw??r ten byÂ? pierwszym ,kt??ry mi pokazaÂ?a kumpela i pierwszym dzi??ki kt??remu zaczeÂ?am sÂ?ycha?? Metalliki.
Metallica- The Unforgiven I :mrgreen: :mrgreen:

Kocham tÂ? piosenke!
A co do nothing else matters- teÂ? Â?wietan. Wprowadza mnie w taki bÂ?ogi nastr??j..
A i jeszcze bardzo lubie
Metallica - Sad but true

Daje kopa i da sie Â?y?? :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”