Piosenka dnia

Wszystko o ulubionych wokalistach, zespołach i piosenkach. Tu dzielimy się swoimi zainteresowaniami muzycznymi.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Hazaja

Post autor: Hazaja »

Metalliki sÂ?ucham jak musz?? wkurzy?? braciszka ;p (czyli og??lnie rzadko) ale Sad but true mi si?? podoba - szczeg??lnie wersja z orkiestrÂ?.

Mam nadzieje, Â?e nie zadÂ?gacie mnie za przerwanie ciÂ?gu "Metallica";p

Ja proponuje Sweet Mullet ( po Eboli m??j ulubiony zesp??Â? z Tajlandii) - Palung Saeng

Gobur

Post autor: Gobur »

Ja wychowaÂ?em si?? na Metalice i podobnych, potem byÂ? Manowar i Iced Earth. Ale dziÂ? proponuje coÂ? czego sÂ?ucham jak mam chandr?? (i podobno doÂ?uj?? caÂ?Â? okolic??)
The Doors - the End

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

No dobra Â?eby nie byÂ?o Â?e tylko Metallike daje to zkusze was na coÂ? takiego.
Piosenka tego zespoÂ?u wprowadza nmnie w nastr??j niszczyciela. OczywiÂ?cie m??j ,,kochany'' brat jej nie znosi (buahahaha :evil: )
Drowning Pool - Sinner

:mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

Moi drodzy zanim wstawicie swojÂ? piosenk?? :TRZEBA OCENI?? POPRZEDNIÂ? .
Postarajcie si?? zapami??ta?? .

Midnight11

Post autor: Midnight11 »

piosenka caÂ?kiem fajna, cho?? ostatnio preferuj?? spokojniejsze rytmy. u mnie nie brat byÂ?by problemem, a mama... ale ona i tak ma maÂ?o do gadania w kwestii muzyki, kt??rej sÂ?ucham. podobaÂ? mi si?? teledysk - 3. minuta jest Â?wietna xD

u mnie w gÂ?oÂ?nikach przez ostatni miesiÂ?c goÂ?ci klasyka rocka, wi??c zapodam Wam:
Animals - House of the rising sun

oleczka

Post autor: oleczka »

Uwielbiam jÂ? :mrgreen: sÂ?ucham jej zawsze w wakacje (najÂ?mieszniejsze jest to ,Â?e pierwszy raz usÂ?yszaÂ?am jÂ? granÂ? na gitarze przez koleg??)

a moja propozycja na dziÂ? to: Shamrock - OpowieÂ???

Awatar użytkownika
sybel

Post autor: sybel »

Kalafina - Red Moon
"Wielu spo?ród ?yj?cych zas?uguje na ?mier?. A nie jeden z tych, którzy umieraj?, zas?uguje na ?ycie."

oleczka

Bardzo lubi?? AzjatyckÂ? muzyk??, wi??c oczywiste jest Â?e i ta piosenka przypadÂ?a mi do gustu :mrgreen:

Stefano Terrazzino & Patti - Candy

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

Red moon Â?rednio mi sie podoba, bardziej gustuje w szybszym t??pie.

Ateraz moja piosenka. Podoba mi sie bo ma dobry rytm i szybko zapada w pami??ci.
Unsun- Whispers

:mrgreen:

Ostatnio dowiedziaÂ?am sie Â?e ta dziewczyna co Â?piewa jest z Polski:)

Awatar użytkownika
Ronni
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Ronni »

Fajna piosenka ma fajny mroczny klimat.

Ja zaproponuj?? wam coÂ? zupeÂ?nie innego- starÂ? przerobionÂ? piosenk??, kt??ra juÂ? staÂ?a si?? plaÂ?owym przebojem lata. :-D

Yolanda Be Cool & DCUP - We No Speak Americano
W niebie jest dobry klimat, ale w piekle lepsze towarzystwo...

Awatar użytkownika
Mila

Post autor: Mila »

Hmm... SÂ?yszaÂ?am jÂ? kilka razy. DoÂ??? ciekawa.

Ostatnio wpadÂ?o mi w ucho kilka piosenek, ale myÂ?l??, Â?e ta podoba mi si?? najbardziej. ;)

B.o.B - Airplanes ft. Hayley Williams of Paramore

oleczka

Nie przepadam za tego rodzaju muzykÂ?.... ale piosenka nawet nawet....

Rihanna - Te Amo

Anthien

Post autor: Anthien »

Metalica to klasyka i chociaÂ? nie sÂ?ucham jej zbyt cz??sto, to wiele jej utwor??w lubi??.
Muzyki azjatyckiej nie znam (moÂ?e z wyjÂ?tkiem kilku piosenek), ale polecony utw??r podoba mi si?? :mrgreen:
Rihanna "Te Amo" znam z powodu siostry, kt??ra sÂ?ucha Vivy albo podobnych program??w.

JeÂ?li chodzi o Rihann?? to polecam piosenk?? "Hard" (ze szczeg??lnÂ? uwagÂ? na minut?? 2:30) ChciaÂ?abym mie?? takÂ? bro?? dalekiego zasi??gu :-P

Warren G & Sissel - Prince Igor

Po prostu podoba mi si??.

Irena Jarocka - Kawiarenki

Mam sentyment do tej piosenki.

Awatar użytkownika
Ronni

Post autor: Ronni »

Hej Irena Jarocka to takÂ?e klasyka :-) lubi?? tego czasami posÂ?ucha??.

Moja propozycja b??dzie bardziej wakacyjna, albo moÂ?e powakacyjna- poniewaÂ? znajÂ?c Â?ycie duÂ?o dziewczyn b??dzie tak sobie Â?piewaÂ?o po wakacjach :-P :mrgreen:

Black Eyed Peas - Missing You
W niebie jest dobry klimat, ale w piekle lepsze towarzystwo...

Midnight11

Post autor: Midnight11 »

nie moje klimaty xP cho?? Black Eyed Peas co jakiÂ? czas wypuszcza piosenk??, kt??ra mi si?? podoba.

ode mnie dzisiaj:

The Mamas & The Papas - California Dreamin'

tak na popraw?? humor??w przy dzisiejszej pogodzie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”