Wymarzony choinkowy prezent dla kobiety 8-)

Dyskusje o zainteresowaniach, hobby, rozmaite gry i zabawy. Wszystko to, co nas kręci ;)

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
kara663
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: kara663 »

Moja przyjaciółka, lat sporo temu, kupiła mi Eragona na urodziny, wtedy jeszcze nie przejawiałam jakiegokolwiek zainteresowania książkami. Można by powiedzieć, że zasiała ziarenko i tak to się potoczyło do dzisiaj :-D
- Wyglądasz, jakby palił ci się dom – zaobserwowała Rene.
- Po prostu myślę o tym, że kiedy Wszechświat decyduje dać ci w zęby, to nigdy nie
poprzestaje na tym – kopie cię jeszcze kilka razy w żebra i zrzuca ci błoto na głowę.
- Jeżeli masz szczęście to jest to błoto.

Midnight11

Post autor: Midnight11 »

mi nie potrzeba nic oryginalnego i błyskotliwego. książka, ewentualnie coś praktycznego, czego będę używała, a nie tylko zaśmieci mi pokój i zajmie miejsce na półce. na te święta miałam dostać depilator, z którego zrezygnowałam na rzecz trylogii Tolkiena :)

Kat70

Post autor: Kat70 »

Majster chłopie, czy ty nie wiesz że każda kobieta lubi od czasu do czasu stać się niegrzeczną dziewczynką.Ruszaj więc do sex-shopu po jakieś fajne gadżety. No chyba że twoja partnerka nie lubi się bawić. Wtedy masz przechlapane.

Awatar użytkownika
Majster
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Majster »

Kat70 pisze:...czy ty nie wiesz że każda kobieta lubi od czasu do czasu stać się niegrzeczną dziewczynką.Ruszaj więc do sex-shopu po jakieś fajne gadżety
eeeeeee :oops:, to chyba jednak nie pod choinkę... , to chyba trochę nie w klimacie tych świąt.
Ale już na walentynki pomysł jak znalazł ;-)

Awatar użytkownika
Oksa
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Oksa »

Taa tym bardziej, jeśli w domu są dzieci ;-) Ale taki prezent podarowany po Wigilii, wieczorem... :mrgreen:
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Kat70

Post autor: Kat70 »

Majster pisze:eeeeeee :oops:, to chyba jednak nie pod choinkę... , to chyba trochę nie w klimacie tych świąt.
Ale już na walentynki pomysł jak znalazł ;-)
Jak to nie pod choinkę? Wystarczy odpowiednio zapakować lub do czekolady włożyć karteczkę z informacją o późniejszym odbiorze głównego prezentu. Ja tak właśnie dostawałam zarówno na Mikołaja, jak i pod choinkę. Oczywiście pod tą choinkę w domowym zaciszu, a nie u rodziców lub teściów. Dzieci natomiast zawsze bardziej interesują się swoimi prezentami niż tym co dostało któreś z rodziców.

Awatar użytkownika
Majster

A oto finał tej opowieści: żona z kobiecą przenikliwością zauważyła moje rozterki z prezentem choinkowym i wzięła sprawę w swoje ręce. Podstępnie wyciągnęła mnie na zakupy i "zupełnie przypadkowo" pozachwycała się nad pewną torebką. Torebka, a w zasadzie torbiszcze, w życiu by nie zwróciła samodzielnie mojej uwagi, no chyba, że z racji solidnego klucza zawieszonego na jednej z rączek mógłbym się wprawić w zdumienie nad pokręconą inwencją projektantów. Ale oczywiście choinkowy prezent wzbudził zachwyt żeńskiej części rodziny a nieco później koleżanek ;-)

Awatar użytkownika
kara663
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: kara663 »

Przed żoną nic nie ukryjesz :-P Dobrze, że prezent się podobał (chociaż wybrany po małej sugestii) a teraz jesteś dodatkowo wzbogacony o rady na prezenty na przyszłe okazje :twisted: Powodzenia w przyszłości i niech moc będzie z tobą, bo niezbadane są kobiece zachcianki ;-)
- Wyglądasz, jakby palił ci się dom – zaobserwowała Rene.
- Po prostu myślę o tym, że kiedy Wszechświat decyduje dać ci w zęby, to nigdy nie
poprzestaje na tym – kopie cię jeszcze kilka razy w żebra i zrzuca ci błoto na głowę.
- Jeżeli masz szczęście to jest to błoto.

Awatar użytkownika
Oksa
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Oksa »

Ha ha a jednak kobieca intuicja zrobiła swoje i uratowała partnera przed utrapieniem zakupów świątecznych ;-)
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

marcelo11

Post autor: marcelo11 »

Kobiety lubią biżuterię, perfumy, bardziej osobiste rzeczy. Wtedy czują się docenione. A tak naprawdę jeśli kochasz i dobrze znasz kobietę, dokładnie będziesz wiedział czego potrzebuje. Może niezbyt pomocna odpowiedz, ale taka jest prawda.
Szukasz prezentu dla niej ?
Sprawdz ręcznie robiona biżuteria

Irant

Re: Wymarzony choinkowy prezent dla kobiety 8-)

Post autor: Irant »

No właśnie sam nie mam obecnie pomysłu na prezent dla mojej żony pod choinkę. Dostała już wszystko co jest możliwe. Poza tym odpadają kosmetyki bo ona sama sobie robi i lepiej abym nie wybierał bo raczej nie trafię.

Zastanawiałam się bardziej nad prezentem niematerialnym. Jak zapatrujecie się na przyklad na lot w tunelu aerodynamicznym?

Wykupiłbym taki karnet dla siebie oraz dla niej :) https://faktywroclaw.pl/20191210257285/ ... na-prezent
Ostatnio zmieniony 26 sty 2020, 11:10 przez Irant, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Majster

Irant pisze:
14 sty 2020, 14:51
............
Zastanawiałam się bardziej nad prezentem niematerialnym. Jak zapatrujecie się na przyklad na lot w tunelu aerodynamicznym?

Wykupiłbym taki karnet dla siebie oraz dla niej :)
No to dla kogo ten prezent, dla niej czy dla ciebie? ;-)
Np w W-awie masz taki spot-fly przy zjeździe z obwodnicy w kierunku Ożarowa, sam myślę o takim prezencie dla syna (no i dla siebie też). Tak mi się przypominają dawniejsze zakupy lego, niby dla dzieciaków, ale przy składaniu tez miałem radochę :oops:

Awatar użytkownika
Ilir
Admin Techniczny

Post autor: Ilir »

Słyszałem, że tego typu prezenty są bardzo atrakcyjne cenowo oraz ciekawe. O ile wybierze się naprawdę coś ciekawego. Bo czy kąpiel w czekoladzie może być ciekawa? :mrgreen:
Jesteśmy tylko maleńkimi pyłkami, tańczącymi do rytmu natury...

Zamals

Post autor: Zamals »

No nie wiem czy jest jakiś uniwersalny prezent. Wszystko tutaj zalezy od kobiety oraz od tego jakie mamy fundusze ;) Inne prezenty daje się przy mniejszych funduszach na prezent, zupełnie inne przy większych :)
Zawsze również dobrze jest podpywać się danej kobiety co chciałaby dostać w prezencie. Dobrze jest obserwować sobie w trakcie roku co jej się podoba ;) I kupic z wyprzedzeniem.

Ze swojej strony polecam zastanowić sie nad podarowaniem dla niej jakiegoś fajnego karnetu na zabiegi spa. https://symfoniapiekna.pl/usuwanie-nacz ... najlepsza/

jonasz14

Post autor: jonasz14 »

Prezenty to jest w ogóle doskonały sprawdzian tego, czy w ogóle słuchamy na co dzień o czym opowiadają nam nasze drugie połówki. ;D Nie powiem, żebym był dobrym słuchaczem. XD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”