Śmieszne filmiki

Dyskusje o zainteresowaniach, hobby, rozmaite gry i zabawy. Wszystko to, co nas kręci ;)

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

http://www.milanos.pl/vid-32559-Kompila ... odyyy.html

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2011-03-20, 00:51 ]
UsmiaÂ?am si?? z dialogu :lol:

pyczunia

Post autor: pyczunia »

Bity wpadają w ucho:

Ostatnio zmieniony 22 sie 2011, 18:27 przez pyczunia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Oksa
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Oksa »

Nie śmieszny filmik, ale po prostu cudowny.
The Mountain - Terje Sorgjerd
Ostatnio zmieniony 09 sie 2011, 16:36 przez Oksa, łącznie zmieniany 1 raz.
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

atlanta

Post autor: atlanta »

Oksa filmik wprost bajeczny. Pi??kna ta nasza Ziemia :-)

Awatar użytkownika
Oksa

A to proszę jeszcze na większy zachwyt :)
Ostatnio zmieniony 09 sie 2011, 16:36 przez Oksa, łącznie zmieniany 1 raz.
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Och... żeby oglądać takie widoki wystarczy opuścić aglomerację (oczywiście z wyjątkiem egzotycznych krain). Wbrew pozorom to nie zachody słońca są najpiękniejsze a wschody. W dwóch porach: wiosna i jesień, kiedy jadę do pracy, mam okazje je obserwować.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, 20:27 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 2 razy.
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

Awatar użytkownika
Oksa

Jak sobie przypomnę niebo nocą na mazurach będąc na odludziu... coś pięknego. Tam kiedy była mocna burza to błyskało się z każdej strony naszego domu, bo żadne budynki ani drzewa nie zasłaniały nieba. Choć boję się burz, to muszę przyznać, że wyglądało to niesamowicie :-)
Ostatnio zmieniony 09 sie 2011, 16:35 przez Oksa, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Pioruny na wodzie przeżyłam tylko raz, na spływie kajakowym. Od rana spiekota, płyniemy wolno, po południu zaczyna grzmieć a potem oberwanie chmury. Jakoś wytaraskaliśmy się z tych kajaków przy pierwszym dziurawym czymś na brzegu, że niby przeczekamy. Nawałnica minęła szybko jak przyszła ale deszczy siompił nadal. Wsiadamy bo trzeba dopłynąć na czas, mimo lekkiego deszczu. Jak płyniesz, nawet jak pada nie jest zimno. Nie zdążyliśmy wsiąść jak zaraz znowu trzeba było wysiadać lądując kajakiem gdzie popadnie. Następny odcinek jaki przepłynęliśmy był dłuższy ale nagle za zakrętem zaczęły się wyłaniać znaki (takie jak drogowe) z narysowanym na nim piorunem i jakimiś liczbami. I pioruny naprawdę zaczęły walić. Mieliśmy strasznego pietra. W końcu wyszliśmy na brzeg. Napadało tyle, że na brzegu niby na trawie nie było kałuży ale jak się na niej stanęło to lekko się zapadało w podgrzanej wodzie (boskie uczucie). I tak przeczekaliśmy największe pioruny. Potem niestety i tak musieliśmy płynąć na punkt zborny. Nie boję się piorunów. Ale wtedy na wodzie naprawdę miałam niezłego pietra a te znaki do dziś nie wiem co znaczą "wylęgarnia piorunów".
Ostatnio zmieniony 23 sie 2011, 18:42 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

Gobur

Post autor: Gobur »

burza najlepiej wyglÂ?da kiedy si?? jest ponad niÂ?, w wysokich g??rach albo w samolocie, wtedy, szczeg??lnie w nocy widok jest niesamowity. Pami??tam raz leciaÂ?em w nocy nad Â?rodkowym zachodem US i leciaÂ?em nad burzÂ?. Kontrola prawie siÂ?Â? mnie Â?ciÂ?gaÂ?a na ziemi??, widok byÂ? taki Â?e nie chciaÂ?em wraca??.

filmik taki sobie, ale mozna zobaczy?? coÂ? z tego:

Awatar użytkownika
Oksa

Nie jest to filmik, ale tak mnie ten obrazek rozwalił, że nie daruję, muszę wstawić :mrgreen:

No wypisz, wymaluj... hmm dosłownie wymaluj :lol:

Obrazek

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Ja sie z tego popłakałam, serio.
No zawsze wiedziałam, że Momoa w tej roli kogoś mi przypomina XD

Awatar użytkownika
Oksa

Coś od wiedźmy na poprawę humoru - nie wyobrażam sobie, żeby się nie sprawdziło :mrgreen:

Awatar użytkownika
kara663
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: kara663 »

Jakieś pół roku temu natrafiłam na filmik, który mnie do tej pory rozśmiesza. Jakoś nie pomyślałam o tym by go tu wrzucić, ale chociaż jest już "przeterminowany" chyba nie zaszkodzi ;-) Może ktoś juz to oglądał, a może nie. To zwiastun festiwalu filmowego kina polskiego w Australii. Otoż powszechne jest, że nasze filmy są nudne, czemu więc nie zrobić z tego reklamy? :-P

- Wyglądasz, jakby palił ci się dom – zaobserwowała Rene.
- Po prostu myślę o tym, że kiedy Wszechświat decyduje dać ci w zęby, to nigdy nie
poprzestaje na tym – kopie cię jeszcze kilka razy w żebra i zrzuca ci błoto na głowę.
- Jeżeli masz szczęście to jest to błoto.

Awatar użytkownika
Oksa

Buahahahah zajebiste to było :-D

A ja od siebie bardzo polecam polską stronę z filmikami prześwietnego brzuchomówcy i komika Jeffa Dunhama http://www.jeffdunham.pl/

Walter rules 8-)

Awatar użytkownika
Sophie

Post autor: Sophie »

Ludzie! Ludzie! Ale mi się podoba ten filmik. W pierwszej chwili nie zrozumiałam o co chodzi, ale chwilę potem już się śmiałam. http://sendables.jibjab.com/view/X9PqqDeUq8flEtLb
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”