Zwierzaki

Dyskusje o zainteresowaniach, hobby, rozmaite gry i zabawy. Wszystko to, co nas kręci ;)

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Rubi
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Rubi »

Flawi to m??j drugi kot , miaÂ?am teÂ? takiego dachowca Bonifacego ostro bijÂ?cego si?? po Â?mietnikach 6 lat ze mnÂ? wytrzymaÂ? i pewnego dnia do domu juÂ? nie wr??ciÂ?.
A za Â?adnÂ? buzi?? sÂ?odkiego kociaczka 1,5 roku temu daÂ?am chyba 600zÂ? (drogi byÂ? ale jest pi??knisi :mrgreen: )
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2010, 21:21 przez Rubi, łącznie zmieniany 3 razy.

Dia

Post autor: Dia »

Faktycznie drogi, ale myÂ?l?? Â?e jest wart swojej ceny, tak pi??knego kotka chyba jeszcze nie widziaÂ?am:) Zazdroszcz?? Ci... :-D

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

Dia pisze:
Tula pisze:No c??Â? chomik zdechÂ? .Najprawdopodobniej najadÂ? si?? trutki na gryzonie .Szkoda bo byÂ? fajny .W ostatnia niedziel?? zostaÂ? skremowany w piecu :-D ,przez zemnie oczywiÂ?cie .
Szkoda zwierzaczka... i... Tula troch?? mnie przeraÂ?asz :mrgreen:
Dia jakiÂ? czas temu skremowaÂ?am w piecu martwego szczeniaka ,kiedyÂ? stosowaÂ?am zwykÂ?e zakopywanie ,ale to jest szybsze i nie musz?? si?? juÂ? zastanawia?? czy przypadkiem juÂ? czegoÂ? nie zakopaÂ?am w tym miejscu .To dlatego Â?e zawsze jak miaÂ?am nowego kota to coÂ? go trafiaÂ?o lub samoch??d rozjechaÂ? ,wi??c trzeba byÂ?o zdrapa?? z asfaltu i do doÂ?ka .

Wiecie co mi ostatnio szczeniaki przyniosÂ?y na schody pod drzwi ... poÂ?ow?? prosiaka .No i musiaÂ?am si?? tÂ? ich zdobyczÂ? zajÂ??? .

Dia

Post autor: Dia »

Nasuwa mi si?? pytanie: SkÂ?d one wzi??Â?y tego prosiaka? i chyba nawet waÂ?niejsze: Gdzie si?? podziaÂ?a druga poÂ?owa?

AÂ? si?? boj?? pyta?? w jaki spos??b si?? tÂ? zdobyczÂ? zaj??Â?aÂ?? :) TrafiÂ?a do pieca?

Sama miaÂ?am kilka przyg??d z Â?upami mojego pieska, ale prosiaka nie przebij??. KiedyÂ? biegaÂ?am za nim (psem nie prosiakiem) i usiÂ?owaÂ?am zabra?? mu kreta kt??rego upolowaÂ?. Innym razem widziaÂ?am jak zjadaÂ? goÂ???bia i tylko mu skrzydÂ?a po obu stronach pyska wystawaÂ?y...

Awatar użytkownika
Smile_

Post autor: Smile_ »

Tula pisze: Wiecie co mi ostatnio szczeniaki przyniosÂ?y na schody pod drzwi ... poÂ?ow?? prosiaka .No i musiaÂ?am si?? tÂ? ich zdobyczÂ? zajÂ??? .
Jezu Chryste... A nie pytaÂ?aÂ? sÂ?siad??w, czy przypadkiem prosiaka nie hodowali? Ale chociaÂ? czy nie zaopatrzyli si?? w martwego zwierzaka na jakieÂ? Â?wi??ta? Ciekawa jestem, czy potem ktoÂ? Â?winki nie szukaÂ?. M??j pies ma nieco bardziej obrzydliwe skÂ?onnoÂ?ci, tarza si?? we wszystkim co Â?mierdzÂ?ce. :-? BÂ?oto, bagna, nawet czasem odchody *uÂ?e* Wstr??tne to-to jak diabli, a ja paskudy mojej za nic nie potrafi?? takich akcji oduczy??. AÂ? si?? boj??, Â?e rodzice w ko??cu powiedzÂ?, albo my - albo zwierzak. Ja teraz nie mam szans si?? psiakiem opiekowa??... :-(
"Je?li jest co?, co nie jest wykonalne
trzeba znale?? kogo? kto o tym nie wie i to zrobi."

"We are such stuff as dreams are made on. "

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

Smile_ pisze:M??j pies ma nieco bardziej obrzydliwe skÂ?onnoÂ?ci, tarza si?? we wszystkim co Â?mierdzÂ?ce. BÂ?oto, bagna, nawet czasem odchody *uÂ?e* Wstr??tne to-to jak diabli, a ja paskudy mojej za nic nie potrafi?? takich akcji oduczy??.
To instynkt. Pies tak szykuje si?? do polowania - usiÂ?uje zmieni?? sw??j zapach na nie-psi Â?eby nie alarmowa?? potencjalnej ofiary, wi??c tarza si?? we wszystkim co pachnie skrajnie inaczej, ostro i intensywnie. Z instynktem raczej nie wygrasz wi??c lepiej nastaw si?? na cz??ste kÂ?piele ;)
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

Instynkt instynktem, a wygoda wygoda. Moja sunia wie, Â?e jak za bardzo Â?mierdzi to musi iÂ??? pod prysznic i przestaÂ?a si?? tarza??. Al ona jest juÂ? dosy?? stara - 9 lat., a druga bierze z niej przykÂ?ad.

Awatar użytkownika
Smile_

To ciekawy ten instynkt, nie powiem. Szkoda tylko, Â?e potem instynktownie nie p??jdzie si?? sama umy??. Ale sama si?? na psa zdecydowaÂ?am i mimo niedogodnoÂ?ci nie Â?aÂ?uj??.

Anthien

Post autor: Anthien »

A ja si?? musz?? poÂ?ali?? :-( M??j kot zostaÂ? potrÂ?cony przez samoch??d (chyba), bo dokÂ?adnie nie wiemy, gdyÂ? nie widzieliÂ?my tego, a on sam przyczoÂ?gaÂ? si?? do domu na przednich Â?apkach. ByÂ?am dzisiaj z nim u weterynarza (bo wczorajszÂ? niedziel?? biedaczek przecierpiaÂ?), kt??ry stwierdziÂ?, Â?e kot jest tylko potÂ?uczony i podaÂ? mu leki. Ale on nie potrafi sta?? na tylnych Â?apach i spuchÂ?. Czy mi??liÂ?cie podobnÂ? sytuacj??? I po ilu dniach mniej wi??cej kot dochodziÂ? do siebie?

Awatar użytkownika
Czarownica

Mojego psa teÂ? potrÂ?ciÂ? samoch??d. Na szcz??Â?cie nic mu jej nie poÂ?amaÂ?, ale byÂ?a mocno potÂ?uczona i miaÂ?a zaÂ?oÂ?one szwy na Â?apk??. DoszÂ?a do siebie po jakiÂ? dw??ch tygodniach.

Awatar użytkownika
Smile_

Czy mi??liÂ?cie podobnÂ? sytuacj??? I po ilu dniach mniej wi??cej kot dochodziÂ? do siebie?
Dwa psy mojej babci potrÂ?ciÂ?y samochody, ale na jednego z nich napadÂ?a tir??wka, wi??c biedaczek nie miaÂ? szans, niestety :cry: Drugiego potrÂ?ciÂ? samoch??d osobowy, a piesek sko??czyÂ? ze zÂ?amana Â?apÂ?, ale i tak wszyscy cieszyli si??, Â?e przeÂ?yÂ?. Inna sprawa, Â?e poszliÂ?my z nim do bardzo miÂ?ego i sprawdzonego weterynarza. JeÂ?li kotowi nie przejdzie za par?? dni to moÂ?e wybierz si?? z nim jeszcze gdzieÂ? indziej.

Anthien

Post autor: Anthien »

Smile_ pisze:JeÂ?li kotowi nie przejdzie za par?? dni to moÂ?e wybierz si?? z nim jeszcze gdzieÂ? indziej.
CaÂ?e szcz??Â?cie, kot si?? z tego wylizaÂ?. Jeszcze bolÂ? go Â?ebra, ale Â?yje i normalnie si?? porusza. Uff, pani weterynarz nie pomyliÂ?a si?? w osÂ?dzie :-D

Asiak2206

Post autor: Asiak2206 »

Moje przygody ze zwierz??tami to opowiadania, a opowiadania ;)
Chomiki, Â?winki morskie, papugi, Â???Â?wie, psy, koty, rybki :)
Po kaÂ?dym pÂ?akaÂ?am, teraz rozglÂ?dam si?? za psem, bo niestety Â?ywot ostatniego zako??czyÂ? si?? doÂ??? tajemniczo. Prawdopodobnie mam miÂ?ych sÂ?siad??w.
W kaÂ?dym razie chyba do ps??w mam najwi??kszy sentyment :) KiedyÂ? uwielbiaÂ?am chomiki, gdy jeden zdechÂ? zaraz miaÂ?am nast??pnego i tak 12 razy ;D W ko??cu rodzicie nie pozwolili mi kupi?? nast??pnego, z prostej przyczyny, ja si?? ich baÂ?am, ale byÂ?y takie sÂ?odkie, Â?e zawsze chciaÂ?am nast??pnego :)

Awatar użytkownika
wiedźma z bagna

Post autor: wiedźma z bagna »

Ja mam aktualnie dwa zwierzaki.
Labladora Sunia wabi się Bulba, imię oddaje w pełni jej charakter :-P. Jest 100% labladorem - bo koło labradora to tylko leżała ( w sensie że rodzice bez rodowodu i dziadkowie a o pradziadków nie pytałam). Trafiła do nas, bo bratowa doniosła, że komuś przyszło na świat 12 szczeniaczków i suka nie daje rady wykarmić. Ma aktualnie 7 m-cy, jest wielka i ciężka i muszę się solidnie wziąć za jej wychowanie, bo swoją radość wyraża nieustająco w sposób zgoła hiperaktywny :-)
Kot jest absolutnie wsiowy, z chorobą sierocą, ciumka co popadnie. Dziecko nadało mu imię Miziak, ale Behemot by lepiej pasowało, albo Wampir, czy jakoś tak.
Oba są sakramencko czarne - w końcu muszę dbać o image :-P
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2011, 23:36 przez wiedźma z bagna, łącznie zmieniany 1 raz.
I cóż to zmieni, gdy z młodych gniewnych, wyrosną starzy wk..wieni ???

Awatar użytkownika
Czarownica

WiedÂ?mo, to moÂ?e w wychowaniu psa pomoÂ?e Ci ksiÂ?Â?ka Marley i ja. To chyba w niej autor opisuje perypetia ze swoim labradorem - jeÂ?li nie pomyliÂ?am przypadkiem ras. Nie byÂ?o lekko.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”