Gdzie na weekend we dwoje

Dyskusje o zainteresowaniach, hobby, rozmaite gry i zabawy. Wszystko to, co nas kręci ;)

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Irant

Gdzie na weekend we dwoje

Post autor: Irant »

Chcielibyśmy wybrac sie na weekend do jakiegos fajnego miejsca we dwoje.

Macie jakieś propozycje?

Ejtere

Re: Gdzie na weekend we dwoje

Post autor: Ejtere »

Zerknij sobie blog e wczasy https://www.xxxxxxxxxxxxxy.pl/blog/ - nie wiem czy znacie ale można sobie na niej poczytac o ciekawych mijscach w Polsce na weekend czy na dłuższy wyjazd i dzieki temu można o wiele łatwiej znaleźć jakiś pomysl na wyjazd. Osobiście preferuję góry skaliste. Tatry mają swój niesamowity urok. Byłam tam wiele razy i wiele razy pewnie znowu sie tam wybiorę.
W tym roku jeszcze musimy się dogadać ze znajomymi ale chyba ponownie wybierzemy się tam całą paczką...
Widoki sa tam rzeczywiście takie jak na fotografiach:
Obrazek

Ravenna

Post autor: Ravenna »

Okuninka- jezioro Białe :)

Awatar użytkownika
BePolar

Post autor: BePolar »

Ejtere pisze:
20 sty 2020, 09:00
Zerknij sobie blog e wczasy https://www.xxxxxxxxxxxxx.pl/blog/ - nie wiem czy znacie ale można sobie na niej poczytac o ciekawych mijscach w Polsce na weekend czy na dłuższy wyjazd i dzieki temu można o wiele łatwiej znaleźć jakiś pomysl na wyjazd. Osobiście preferuję góry skaliste. Tatry mają swój niesamowity urok. Byłam tam wiele razy i wiele razy pewnie znowu sie tam wybiorę.
W tym roku jeszcze musimy się dogadać ze znajomymi ale chyba ponownie wybierzemy się tam całą paczką...
Widoki sa tam rzeczywiście takie jak na fotografiach:
Obrazek
Bardzo ładny. Nasz region jest bardzo malowniczy. W tym roku wakacje są trudne. Prawdopodobnie spędzę go w domu, zagram na xxxxxxxxx. Ale ja się nie denerwuję. Może zimą udaj się do ciepłych krajów.

Ravenna

Post autor: Ravenna »

jest mnóstwo takich miejsc w Polsce, o jaki rejon najbardziej ci chodzi

Zamals

Post autor: Zamals »

Sam zrezygnowałem w tym roku z wypadow za granicę. Miałem plany aby gdześ polecieć. Jedank wyszło jak wyszło. Jak wszystko się uspokoi to zorganizujemy taki wyjazd w przyszłym roku. Na pewno nam Korfu czy Rodos nie uciekną :)

W Polsce polecam zaplanować sobie wyjazd do Borow Tucholskich. Znajduje się tam dobre spa w świetnym standardzie. Mianowicie Hotel Hanza. Na miejscu mozna skorzystac z usług zabiegów spa. Świetne miejsce na rodzinny weekend

Poza tym otoczenie jest naprawdę piękne:
Obrazek

jonasz14

Post autor: jonasz14 »

Na jesienny weekend we dwoje najlepsze są dolinki w Tatrach. :) Z moją dziewczyną jeździmy regularnie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”