Zabawy na niepogodę

Dyskusje o zainteresowaniach, hobby, rozmaite gry i zabawy. Wszystko to, co nas kręci ;)

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Emilt
Posty: 36
Rejestracja: 29 gru 2020, 12:44

Zabawy na niepogodę

Post autor: Emilt »

Zabawki ever ! Mam dziewczynki w wieku 6,3 i 2 . Co u was jest takim must have jeśli chodzi o zabicie czasu w czasie niepogody mamy kuchnie drewnianą, domek dla lalek , bobasy , wózki , wiadomo najlepiej się sprawdzają zabawy typu sztuczny śnieg, ciastolina, gluty wszelkiego rodzaju eksperymenty. Ale czym można zająć dzieci ewentualnie podczas sprzątania, segregowania ubrań itp, wiadomo że najlepiej by było gdyby robiły to razem ze mną i czasami faktycznie pozwalam ale to jest taki czas m.in. dla mnie kiedy ja się wyciszam i jednak wolę sama

Ejtere
Posty: 48
Rejestracja: 20 sty 2020, 08:59

Re: Zabawy na niepogodę

Post autor: Ejtere »

Wiesz, i tak już macie dużo zabawek z tego co piszesz. A może warto dać po prostu z osobna kartkę i kredki? (Mogą być i farby ale tu już trzeba pilnować i więcej jest do sprzątania) Dzieci muszą uczyć się, że same znajdują sobie zabawę a im mniej rzeczy mają tym lepiej działa im wyobraźnia, kreatywność.

Jesli starsza córka lubi zabawy logiczne moze podsunąć jej do zabawy kostkę rubika? Jak tutaj https://www.kostkirubika.pl/ ? Rozwija wiele umiejetności logicznych w dziecku.

tola
Posty: 17
Rejestracja: 16 gru 2020, 15:58

Re: Zabawy na niepogodę

Post autor: tola »

Kochani, ja swoim dzieciakom (są w podobnym wieku, bo 3 i 6 lat) kupiłam dmuchany basen, który można postawić w domu gdy pogoda nie sprzyja. W ofercie https://basenyogrodowe.pl/ natrafiłam na taki, który był sprzedawany razem z lekkimi, plastikowymi piłeczkami. Zamiast wodą, wypełniam go teraz tymi kulkami i zabawa jest przednia. Cieszę się, że córki dzięki zażywaniu ruchu bez względu na aurę za oknami przestały przesiadywać przed telewizorem.

Olamszarna
Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2021, 22:50

Re: Zabawy na niepogodę

Post autor: Olamszarna »

Ja polecam zabawy typu rzeczy na dana literę, malowanie, rebusy własne. Wiadomo każdy lubi coś innego. Moja mała uwielbia tworzyć labirynty z pułapkami na kartce papieru. Wszystko dobre co porusza wyobraźnię.
https://berich.eu/bitcoin-profit-opinie-scam-oszustwo/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”