Prezent dla babci?

Dyskusje o zainteresowaniach, hobby, rozmaite gry i zabawy. Wszystko to, co nas kręci ;)

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Ravenna

Prezent dla babci?

Post autor: Ravenna »

Zbliżają się 90 urodziny mojej babci. Nie mam totalnie pomysłu na prezent. Może podpowiecie coś kreatywnego?

Awatar użytkownika
Sophie
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Re: Prezent dla babci?

Post autor: Sophie »

Wszystko zależy od babci, jedną ucieszy karnet na masaż stóp, inną abonament w serwisie z audiobookami, a dla jeszcze innej odpowiedni jest bukiet kwiatów i spędzenie wspólnie czasu. :-)
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

Marta89

Post autor: Marta89 »

Pomysłów na prezent dla babci może być cała masa. Ja zauważyłam jedno ze swojego doświadczenia, dla ludzi w podeszłym wieku bardziej liczy się gest niż to ile wydasz na daną rzecz. Bardziej radzę skupić się na przydatności prezentu w życiu codziennym. Wszystko co związane ze zdrowiem będzie świetnym wyborem. Wystarczy zajrzeć przykładowo do domowej apteczki i zobaczyć czego brakuje lub co można zmienić. Zazwyczaj znajdziemy tam termometr rtęciowy jaki można zastąpić o wiele nowszym modelem elektronicznym. Ułatwi to bardzo mocno korzystanie z niego bo zamiast skali jest przejrzysty wyświetlacz na którym jest pokazana temperatura. Jeśli zdecydujesz się na zakup to bierz pod uwagę sprawdzone marki, jak xxxxxxxxxxx . Masz wtedy gwarancję jakości na długie lata.

Ravenna

Post autor: Ravenna »

Marta89 pisze:
24 sie 2020, 20:37
Pomysłów na prezent dla babci może być cała masa. Ja zauważyłam jedno ze swojego doświadczenia, dla ludzi w podeszłym wieku bardziej liczy się gest niż to ile wydasz na daną rzecz. Bardziej radzę skupić się na przydatności prezentu w życiu codziennym. Wszystko co związane ze zdrowiem będzie świetnym wyborem. Wystarczy zajrzeć przykładowo do domowej apteczki i zobaczyć czego brakuje lub co można zmienić. Zazwyczaj znajdziemy tam termometr rtęciowy jaki można zastąpić o wiele nowszym modelem elektronicznym. Ułatwi to bardzo mocno korzystanie z niego bo zamiast skali jest przejrzysty wyświetlacz na którym jest pokazana temperatura. Jeśli zdecydujesz się na zakup to bierz pod uwagę sprawdzone marki, jak xxxxxxxxxxx . Masz wtedy gwarancję jakości na długie lata.
ciekawy pomysł, rzeczywiście rzeczy związane ze zdrowiem są dość wazne w tym wieku

Zamals

Post autor: Zamals »

Pytanie jednak czy babcia nie ma termometru ;) Nie wiem czy jest to taka dobra opcja z uwagi na to, ze jest to takie....bezosobowe.

Moim zdaniem są zupełnie inne o wiele lepsze pomysły jak
dobra książka
zestaw kosmetykow ( kobiety w każdym wieku lubią o siebie dbać)
apaszkę
rękawiczki
ewentualnie jakieś wygodne kapcie do chodzenia po domu aby babci było w nich po prostu wygodnie ;)
https://magazynkobiet.pl/jakie-powinny- ... i-na-zime/

jonasz14

Post autor: jonasz14 »

Ja zwykle kupuję mojej babci książki. Zawsze jak u niej jestem, to podpatruję co czyta, więc znam jej gust. I zawsze udaje mi się trafić z książką dla niej. :)

Ejtere

Post autor: Ejtere »

jonasz14 pisze:
06 lis 2020, 14:01
Ja zwykle kupuję mojej babci książki. Zawsze jak u niej jestem, to podpatruję co czyta, więc znam jej gust. I zawsze udaje mi się trafić z książką dla niej. :)
Sama rownież kupuję dla babci ksiązki. Moja babcia pomimo dość zacnego wieku nadal zachowała sprawność umysłu i nadal czyta (aczkolwiek trochę wolniej bo ze wzrokiem jest gorzej). Myśle, ze właśnie czytanie ksiazek sprawiło, ze nadal jest tak sprytna jak w przeszłości.

Jeśli szukasz ciekawych ksiązek dla starszych osób, polecam zerknać sobie do PZWL, dobra księgarnia medyczna, w której mozna kupić wiele porządnych ksiązek o zdrowiu. Mają tam obecnie na wiele pozycji ksiazkowych dobre promocje. https://pzwl.pl Tutaj masz ich stronę www.

tola

Post autor: tola »

Jeśli babcia lubi czytać to na pewno książka ją ucieszy:) Moja ma ich mnóstwo. tyle że praktycznie co roku książki dostaje więc tym razem kupiłam dla niej serwis kawowy. Sąsiadki będą zazdrościły;)

Karan

Post autor: Karan »

Może jakiś sprzęt gastronomiczny? Babcie lubią gotować to może przyda się jakiś ostry nóż, obieraczka, albo fajne naczynie do zapiekania?

Emilt

Post autor: Emilt »

Ravenna pisze:
29 lip 2020, 08:48
Zbliżają się 90 urodziny mojej babci. Nie mam totalnie pomysłu na prezent. Może podpowiecie coś kreatywnego?
Trudne pytanie, szczególnie, ze babcia moze byc w różnym stanie. Pytanie czy jest to babcia leżąca czy babcia o dobrej kondycji i chodząca.
Polecam
album z obrazami
ciepły koc
ewentualnie kapcie

Dla starszych osób bardzo trudno jest czasami coś podarować.... Zobacz tutja https://styluva.pl/botki-damskie-modna- ... ko-na-zime

Filipson

Post autor: Filipson »

Ciekawym prezentem dla babci mogą okazać się perfumy. Szczególnie dla dojrzałych kobiet. W tym pomóc może lista ze strony https://perfumy-ranking.pl/ gdzie eksperci wybrali najlepsze perfumy.

klusia

Post autor: klusia »

Można też pomyśleć z pomocą w domu, jakimś remontem. Znajomi raz wynajęli swojej babci firmę remontową z Zabrza, bo sama nie mogła się przekonać do takiego wydatku. Ciągle powtarzała, że "od jednej plamy na ścianie jeszcze nikt nie umarł", a było ich o wiele więcej :P

ErykMazur

Post autor: ErykMazur »

W sumie znaleźć można na prawdę wiele różnych ciekawych rozwiązań. Dlatego sprawdź sobie https://www.luxuryproducts.pl/manufactu ... x-401.html i może znajdziesz coś mega dla siebie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”