Plotki - co dalej...

Piąta książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Zrodzony ze srebra"</b> nakładem Fabryki Słów w lipcu 2012 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Rubi
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Rubi »

WÂ?aÂ?ciwie czasami 2 wersja moÂ?e by?? caÂ?kiem do kitu.Wiem z autopsji ze pierwszy pomysÂ? czasem szalony potrafi by?? lepszÂ? wersjÂ? od ugÂ?adzonych tekÂ?cik??w. A potkni??cia w fabule moÂ?e edytor wyÂ?apa??.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Rubi, łącznie zmieniany 3 razy.

Gobur

Post autor: Gobur »

pierwszy rozdziaÂ? juÂ? jest :-D a wÂ?aÂ?ciwie jego cz??Â??? :-P

http://hurog.com/forum/index.php?PHPSES ... pic=3962.0

i fragment trzeciego;

http://hurog.com/forum/index.php?PHPSES ... pic=3972.0

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

WiedziaÂ?am !!!!!! ha !

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

A moÂ?e mi ktoÂ? wyjaÂ?ni?? bo juÂ? si?? chyba troch?? pogubiÂ?am. Czy wilkoÂ?aki nie umiejÂ? pÂ?ywa?? zar??wno gdy sÂ? ludÂ?mi czy tylko pod postaciÂ? wilka? Bo z tego fragmentu wynika, Â?e Sam poszedÂ? si?? topi?? jako czÂ?owiek. Wi??c jak to jest?
Obrazek

Gobur

teÂ? si?? nad tym zastanawiaÂ?em. Wychodzi Â?e w obu, bo w ludzkiej formie teÂ? sÂ? silniejsze wi??c majÂ? wi??cej mi??Â?ni, w wilczej topiÂ? si?? bardzo, w ludzkiej niby pÂ?ywajÂ?, w ko??cu Paul bodajÂ?e rzuciÂ? si?? do wody ratujÂ?c Adama, ale wymaga to wi??kszego wysiÂ?ku niÂ? u ludzi. A tu o ile dobrze pami??tam jeszcze chciaÂ? wykorzysta?? samoch??d...

Awatar użytkownika
WereWolf

No wÂ?aÂ?nie mnie teÂ? zastanowiÂ?o, Â?e Paul ratowaÂ? Adama nurkujÂ?c po niego a tu Sam idzie si?? topi?? jako czÂ?owiek. Nie wiadomo, albo ja nie pami??tam, pod jakom postacia zrobiÂ? to przybrany ojciec Mercy.
Obrazek

Gobur

nie jest powiedziane wprost w jakiej formie byÂ? ojciec Mercy. MyÂ?l?? Â?e to jest tak Â?e w wilczej formie moÂ?e biega?? po dnie, tak jest ci??Â?ki, a w ludzkiej po prostu m??czy si?? duÂ?o szybciej, co nie oznacza Â?e nie popÂ?ynie, Paul wskoczyÂ? do wody i zaraz z niej wyszedÂ?, ale na opuszczenie tonÂ?cego samochodu mogÂ?o by juÂ? braknÂ??? siÂ?. Szczeg??lnie jeÂ?li tonÂ?cy nie pr??bowaÂ? by si?? ratowa?? od poczÂ?tku, a dopiero kiedy przewaÂ?yÂ? by instynkt.

Kometa: Tak gwoli Â?cisÂ?oÂ?ci, tym kto ratowaÂ? Adama byÂ? Peter, a nie Paul :P Peter jest spoko, a Paul to palant.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2010, 22:18 przez Gobur, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Ah... dopiero teraz jakoÂ? zaskoczyÂ?am, Â?e ta ceremonia o kt??rej piszÂ? to Â?lub SIOSTRY Mercy.
JakoÂ? mi to zupeÂ?nie wypadÂ?o z gÂ?owy :->

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

Dla tych co dadzÂ? rad?? po angielsku mam na chomiku "Silver Borne" http://chomikuj.pl/Tula08

Gobur

ja juÂ? jestem za poÂ?owÂ? :-P MiaÂ?em poczeka?? aÂ? wezm?? do rÂ?k papierowÂ? wersj?? ale nie wytrzymaÂ?em :lol:

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Me too :mrgreen:

Awatar użytkownika
WereWolf

Chyba nastÂ?piÂ? op??Â?nienia w pojawiajÂ?cych si?? rozdziaÂ?ach. :-P
Obrazek

Awatar użytkownika
Oksa

Post autor: Oksa »

Jestem jakoÂ? do tyÂ?o widz??, ludzie juÂ? czytajÂ?, coÂ? jest na chomiku... Cholerna szkoÂ?a i praca, nic tylko je rzuci?? ;-)
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

DorwaÂ?am ebooka i mam wielka radoch??. Niestety dopiero jutro b??d?? mogÂ?a si?? zabra?? za czytanie...
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

No i co ... przeczytaÂ? juÂ? ktoÂ? ??
Bo mam ochot?? poplotkowa??...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silver Borne”