Plotki - co dalej...

Piąta książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Zrodzony ze srebra"</b> nakładem Fabryki Słów w lipcu 2012 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

dozi

Post autor: dozi »

I tak za szybko nie przeczytam tej ksiÂ?Â?ki no chyba, Â?e wydadzÂ? szybciej w j??zyku francuskim niÂ? polskim to bym przeczytaÂ?a bo angielskiego niestety nie znam :-( ale to i tak nie to samo co oryginaÂ?...

Gobur

Post autor: Gobur »

Z oficjalnych wiadomoÂ?ci, 30 grudnia Pati ostatecznie sko??czyÂ?a pisanie "Silver Borne". MiaÂ?a miesi??czny poÂ?lizg bo w ostatniej chwili zdecydowaÂ?a si?? zmieni?? caÂ?e zako??czenie, ponad 100 stron.

Luna

Post autor: Luna »

Ciekawe czy kiedyÂ? ujawni to pierwsze, alternatywne zako??czenie. ByÂ?y juÂ? moÂ?e jakieÂ? przecieki na temat obydwu ko??c??wek, albo motyw??w takiej zmiany?

Gobur

nie, i raczej nie b??dzie, Pati w przeciwie??stwie do Meyer nie udost??pnia tekst??w kt??re odpadÂ?y w trakcie pracy. Na razie tez nie ma jakichkolwiek przeciek??w dotyczÂ?cych zako??czenia - z tego co wiem to nie zna go nawet Mike Briggs :-P

dozi

Post autor: dozi »

Tajemniczo ... :-D to nawet z jednej strony dobrze zaostrza nasze "apetyty" na kolejne tomy ;-)

Anthien

Post autor: Anthien »

To ciekawe co sprawiło, że Patrycja zmieniła zdanie na temat zakończenia tej części? Ale skoro tego nie wie nawet jej mąż, to świadczy o niej, że jest całkowicie niezależna w pisaniu oraz lubi poznęcać się i pomęczyć fanów, ze zniecierpliwieniem oczekujących dalszych przygód Mercy i jej 'ekipy' :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2011, 21:50 przez Anthien, łącznie zmieniany 1 raz.

Gobur

z tego co pisze na forum, to zwykle nie planuje tego co b??dzie za chwile w ksiÂ?Â?ce, tylko pisze na bieÂ?Â?co, z og??lnym pomysÂ?em na caÂ?oÂ???. A tym razem to pisanie zaprowadziÂ?o ja gdzieÂ? gdzie si?? jej nie spodobaÂ?o, wi??c musiaÂ?a si?? cofnÂ??? i zaczÂ??? od nowa

Rubi
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Rubi »

Takie ksiÂ?Â?ki bywajÂ? wartoÂ?ciowsze i lepsze.PiszÂ?c coÂ? autorka wie o co mniej wi??cej jej chodzi jak napisze i przeczyta zastanowi si?? nad tym i wyrzuca znaczy si?? ma zamysÂ? by nie przeholowa?? w kombinowaniu w fabule. By to byÂ?o zgrabne lekkie i nie oddalaÂ?o si?? za daleko w koncepcji.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Rubi, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

MoÂ?e i dobrze, ale ja chciaÂ?abym przeczyta?? obie wersj??. :-P ChociaÂ? zadowoliÂ?abym si?? przeczytaniem w og??le :mrgreen:

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Dobrze, Â?e autorka czyta ponownie swoje teksty i zastanawia si?? jeszcze nad tym co napisaÂ?a. Zawsze po jakiÂ? czasie Â?atwiej znaleÂ??? ewentualne bÂ???dy i niejasnoÂ?ci.
Nothing is true. Everything is permitted.

Lily

Post autor: Lily »

A moÂ?e ona wcale nie zmieniÂ?a zako??czenie :?: moÂ?e powiedziaÂ?a tak tylko, Â?eby zrobi?? szum koÂ?o kolejnej ksiÂ?Â?ki, albo po to by bardziej zach??ci?? fan??w? taki chwyt marketingowy :?: :roll:

Gobur

szumu nie robiÂ?a, a o tym wypaplaÂ? pierwszy jej mÂ?Â?, w ramach narzekania ze przez Â?wi??ta siedzi z nosem w kompie nad czymÂ? co miaÂ?a sko??czy?? wczeÂ?niej, zamiast z nim :-P

Lily

Post autor: Lily »

nigdy nie wiadomo czy wypaplaÂ? czy kazano mu wypapla?? :mrgreen: :-P

Rubi
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Rubi »

Nie wiem jak wy, ale na pewno kupiÂ?abym t?? ksiÂ?Â?k?? po to by dowiedzie si?? jakie losy czekajÂ? caÂ?Â? brygad??. Dla mnie w sumie nie trzeba zach??ty.Ale fakt zawsze jakaÂ? ciekawostka moÂ?e skÂ?oni?? nie znajÂ?cych tematu do przeczytania bÂ?dÂ? sprawdzenia fakt??w, a od zainteresowania cz??sto si?? zaczyna.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Rubi, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Panthera
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Panthera »

Pewnie kazano mu si?? wygada??, albo teÂ? zasugerowano delikatnie buahaha ;) Wicie jak to jest teraz, reklama dÂ?wigniÂ? handlu a jak to rozgrzewa atmosfer?? jak si?? powie, Â?e 100 stron si?? zmieniÂ?o by ksiÂ?Â?ka byÂ?a fajniejsza ;)
&#8220;There is always some madness in love. But there is also always some reason in madness.&#8221;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silver Borne”