Plotki - co dalej...

Piąta książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Zrodzony ze srebra"</b> nakładem Fabryki Słów w lipcu 2012 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Saga

Post autor: Saga »

@lma pisze:Ja lubi?? spoilery :D Ale po przeczytaniu zwykle Â?aÂ?uj??, Â?e tak lubi?? spoilery... Taa, wiem, dziwna jestem 8-)

Mam to samo, najpierw czytam wszystkie, a potem jestem zÂ?a na siebie, bo czytajÂ?c ksiÂ?Â?k?? domyÂ?lam albo w og??le wiem co i jak. To nie jest fajne.

Ale za to ile radoÂ?ci:P

JeÂ?li cykl zamknie si?? w 6 tomach to juÂ? nie wiele przed nami, po premierze zostanie nam tylko jedna.

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Gobur, maÂ?a poprawka 7 tom??w :) ale nie wyklucza dalszych :)

Awatar użytkownika
Seand96
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Seand96 »

By byÂ?o fajnie gdyby si?? zdecydowaÂ?a na dalsze... tylko si?? obawiam, aby ksiÂ?Â?ka juÂ? p??Â?niej nie byÂ?a zbyt naciÂ?gana.

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

No Â?eby przypadkiem nie wyszÂ?a z tego Moda na Sukces. jak to m??wiÂ? sÂ?owa pewnej piosenki: "Trzeba wiedzie?? kiedy ze sceny zejÂ??? niepokonanym..."
Obrazek

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Wiecie, sÂ? przypadki sag ( jak chocby Pratchett) gdzie im dalej tym lepiej :D
Wszystko zaleÂ?y od kunsztu autora :)

Awatar użytkownika
Seand96

JeÂ?eli autorce nie brakuje puki co wyobraÂ?ni to z ch??ciÂ? si??gn?? po jej dzieÂ?a, szczerze m??wiÂ?c mam nadzieje ze z tego nie zrobi si?? jedna wielka chaÂ?a, bo bym nie chciaÂ?a si?? zniesmaczy?? do Pati :mrgreen:

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

M??wiÂ?c szczerze Pati ma duÂ?e pole do popisu i nie moÂ?na po prostu zepsu?? tej ksiÂ?Â?ki. A jakby co to zabije! :mrgreen:

Awatar użytkownika
Seand96

No to si?? okaÂ?e Â?e to b??dzie zamach jak by co to si?? podÂ?Â?czam xD

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Ta seria ma duÂ?y potencjaÂ? do kontynuacji, jednak nie chciaÂ?abym aby Pati zrobiÂ?a z niej jakiegoÂ? tasiemca gdzie ko??ca nie wida??.
SwojÂ? drogÂ? zawsze autorka moÂ?e tÂ? serie zako??czy?? i pisac innÂ? kt??ra rozgrywa si?? w tym samym Â?wiecie tak samo jak Alpha i Omega.
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

Jakby co dam zna?? :mrgreen: . Nie! Nie ko??czy?? serii o Mercy. Jestem ciekawa jak jej losy si?? uÂ?oÂ?Â? :-P

Awatar użytkownika
Seand96

Ahh ta ciekawoÂ???... przyznaje boje si?? kolejnej mody na sukces, ale musz?? si?? przyzna?? przed samÂ? sobÂ?, Â?e gdyby ta ksiÂ?Â?ka taka si?? zrobiÂ?a to i jak bym jÂ? przeczytaÂ?a zauroczona wczeÂ?niejszymi cz??Â?ciami :->

@lma

Post autor: @lma »

A ja tak szczerze, to mam nadziej??, Â?e ta seria nie b??dzie si?? ciÂ?gnÂ??? z niesko??czonoÂ??? jak np. cykl o Anicie Blake.
Jak to si?? m??wi? "Trzeba wiedzie?? kiedy zejÂ??? ze sceny" :-P

Anthien

Post autor: Anthien »

Książka jest naprawdę wspaniała, ale mam nadzieję, że zakończy się rozwiązaniem wszystkich wątków i dowiemy się co się stanie z głównymi bohaterami.
Nie może się ciągnąć jak jakiś serial brazylijski, bo "co za dużo to nie zdrowo" :-P
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2011, 21:53 przez Anthien, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Seand96

No najlepiej Â?eby si?? zako??czyÂ?a jakimÂ? porzÂ?dnym wÂ?tkiem... i Â?eby ostatnia cz??Â??? rozwiaÂ?a wszystkie wÂ?tpliwoÂ???. Chodzi mi najbardziej o tÂ? tajemnic?? dotyczÂ?cÂ? pobratymc??w Mercy. :mrgreen:

Rubi
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Rubi »

Musi mie?? zako??czenie. MoÂ?na zrobi?? coÂ? takiego Â?e kontynuowa?? losy innych bohater??w wplatajÂ?c gdzieÂ? pomi??dzy wÂ?tki z Mercy. Pomimo kunsztu Pati po jakiÂ? czasie cykl m??gÂ?by si?? sam zjada??. A to spowodowaÂ?oby Â?e irytacja wzrastaÂ?a by z kaÂ?dym hmm dodatkowym tytuÂ?em.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Rubi, łącznie zmieniany 3 razy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silver Borne”