Plotki - co dalej...

Piąta książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Zrodzony ze srebra"</b> nakładem Fabryki Słów w lipcu 2012 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Blair pisze:Ja mam tak samo tyle, że jak zaczynam książkę od razu czytam ostatnią stronę? .

Lubię spoilery na forum, nawet małe streszczenia o czym będzie książka i jak się skończy, ale nigdy, przenigdy nie czytam ostatniej strony. Co innego usłyszeć z ust innej osoby takie wiadomości a co innego czytać książkę ciągiem, przeżywać przygody bohaterów, płakać i śmiać się razem z nimi.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, 20:09 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto wie, może Śmierć sypia z pluszowym misiem? Nigdy w życiu.

Awatar użytkownika
Blair
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Blair »

Dlatego staram si?? juÂ? tego nie robi?? ;P
Z resztÂ? i tak ,jak si?? przeczyta ostatni wÂ?tek to nie wiadomo o co chodzi XD
One prerson's craziness is another person's reality
- Tim Burton

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

TeÂ? czasami mam taki odruch, Â?e patrze na ostatnie stroni .. i nic w sumie nie rozumiem. Spoilery - tak ,tak bardzo ch??tnie, ale niewiele mi w sumie to daje.

Awatar użytkownika
Blair

Post autor: Blair »

Najbardziej w piÂ?tym tomie jestem ciekawa czy Mercy zamieszka z Adamem i czy w ko??cu b??dÂ? normalnÂ? parÂ?. Jej napady paniki leciutko mnie juÂ? irytujÂ?, ale jestem cierpliwa, moÂ?e w piÂ?tce nie b??dzie ich tak duÂ?o.
OczywiÂ?cie pozostaje jeszcze ten "Zrodzony ze srebra".
A co wy najbardziej chcielibyÂ?cie w tym tomie ?(ZakÂ?adajÂ?c, Â?e nie czytaliÂ?cie)
One prerson's craziness is another person's reality
- Tim Burton

Awatar użytkownika
Oksa

Post autor: Oksa »

Na facebooku Fabryki padły takie oto wielce obiecujące słowa: "Kolejna powieść Briggs o Mercedes (roboczy tytuł "Zrodzony ze srebra") już się tłumaczy, premiera będzie w połowie roku."

No więc ludziska - czekamy ;-)
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Neria

Post autor: Neria »

W połowie roku?! Nie powiem, szaleją. Sądziłam, że wyjdzie najszybciej w przyszłym. Choć po tym co czytałam, to Silver Borne jakoś tak nie pasowało mi do "Zrodzony ze srebra",[spoiler] bo ta laska Samuela zrobiła ten artefakt i on się jakoś tak nazywał [/spoiler] i coś tego nie pamiętam i namieszałam :)

Kometa: ZABIJĘ za spoilery!!!
Ale toć to temat do Silver Borne, myślałam że spoilerów tu nie muszę robić D: Sorry D:

Oksa: do pisania postów ze spoilerami jest oddzielny temat.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Neria, łącznie zmieniany 3 razy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silver Borne”