Plotki - co dalej...

Piąta książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Zrodzony ze srebra"</b> nakładem Fabryki Słów w lipcu 2012 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Gobur

Plotki - co dalej...

Post autor: Gobur »

Ktoś wie co ma by?? w tym tomie? Wszystko co znalazÂ?em to fragment wywiadu gdzie pani Briggs m??wi Â?e w akcje majÂ? by?? zamieszane wiedÂ?my i fey. A moÂ?e wy coÂ? wiecie wi??cej?
Ostatnio zmieniony 15 sie 2011, 16:50 przez Gobur, łącznie zmieniany 1 raz.

Alex

Re:

Post autor: Alex »

Jak juÂ? wszyscy fani wiedzÂ?, mamy dostepne dwie okÂ?adki majÂ?cej si?? ukaza?? 30 marca 2010, "Silver Borne"
Obrazek

oraz opis, by wszytko byÂ?o na jednym miejscu:
Being a mechanic is hard work. Mercy Thompson, for instance, just spent the last couple of months trying to evade the murderous queen of the local vampire seethe, and now the leader of the werewolf pack - who's maybe-more-than-just-a-friend - has asked for her help. A book of fae secrets has come to light and they're all about to find out how implacable - and dangerous - the fae can be. OK, so maybe her troubles have nothing to do with the job. But she sure could use a holiday ... (taken from fantasticfiction.co.uk)

jak na razie nie jest niestety dost??pny Â?aden fragment "Silver Borne", ale zwaÂ?ajÂ?c Â?e premiera jest pod koniec marca- trzeba jeszcze troch?? poczeka??.
Załączniki
jeż i jeżynka1.jpg
IMG_1996.jpg

Gobur

informacji jest juÂ? duÂ?o wi??cej, ale nie da si?? ich ujawni?? bez spoiler??w z 3 i 4 cz??Â?ci. Co mog?? bezpiecznie powiedzie?? to to Â?e w spraw?? b??dzie zamieszana wiedÂ?ma, oraz Â?e pojawi si?? ludzka cz??Â??? rodziny Mercy

Rubi
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Rubi »

Jak ja kocham spoilery :mrgreen: Gobur m??gÂ?byÂ? troch?? ujawni?? wi??cej.Prosz??. A kto nie b??dzie chciaÂ? po prostu spoiler??w nie przeczyta<zaczynam zachowywa?? si?? jak wampir> potrzebuj?? ale to na prawd?? potrzebuj?? spoiler??w.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Rubi, łącznie zmieniany 3 razy.

Alex

Post autor: Alex »

Zako??czenie czwartej cz??Â?ci sprawia Â?e chce WI??CEJ^^ a spojlery gÂ?upia rzecz, bo czÂ?owiek si?? nastawia i chce i chce.. a i tak czeka?? musi ;]

po co si?? rozemocjonowywa?? niepotrzebnie?^^

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

AAAle si?? b??dzie dziaÂ?o, no prosz?? Adam ma poprosi?? Marsilis?? o pomoc ? niemoÂ?liwe XD
I ciekawe jak Bran zareaguje na zagrozenie ze strony Nieludzi :D

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

HaHaHa!
Bardzo Â?mieszne :-P
Takie dr??czenie to jest karalne ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

:lol: Co mi zrobisz jak mnie zÂ?apiesz :-P

p.s. Ale Â?e z tego opisu moÂ?na wnioskowa??, Â?e Mercy na wakacje pojedzie ??

Gobur

ja o wakacjach nic nie wiem, ale z tego co Pati pisaÂ?a na swoim forum to wynika Â?e raczej do niej zwali sie rodzinka z okazji tadam... i wspominaÂ?a teÂ? Â?e dla sama to b??dzie przykra i szcz??Â?liwa cz??Â???

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Aaaaaaaaaaaaaa no to juz Kapuje !!

te wakacje, coÂ? mi tak dziwnie tam w opisie wyglÂ?daÂ?y wÂ?asnie :D

Awatar użytkownika
Seand96
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Seand96 »

To ja na ten temat nie zaglÂ?dam, bo tylko ludzi dr??czycie... To nie fair!!! :lol:

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

No po to jesteÂ?my :D

Ja teÂ? wÂ?aÂ?nie przeglÂ?dn??Â?am forum Pati... nooooooooooo !!
ale sie zapowiada... cho?? juÂ? mi Samuela szkoda :(

Awatar użytkownika
Seand96
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Seand96 »

Sas jak juÂ? musisz opowiada?? co b??dzie dalej to powiedz dokÂ?adnie, a nie rzucasz hasÂ?ami i ludzie muszÂ? gÂ???wkowa?? i si?? domyÂ?la?? o co moÂ?e chodzi?? :-/

A tak to ludziom tylko gula roÂ?nie ;-)

@lma

Post autor: @lma »

Ja lubi?? spoilery :D Ale po przeczytaniu zwykle Â?aÂ?uj??, Â?e tak lubi?? spoilery... Taa, wiem, dziwna jestem 8-)

Mam takie pytanie. Czy ktoÂ? si?? orientuje ile jeszcze cz??Â?ci chce Patka spÂ?odzi???

Gobur

Z tego co pisaÂ?a Pati na forum, ma kontrakt z wydawnictwem na 6 tom??w, ale nie wiadomo czy nie b??dzie wi??cej. Co do Alpha i Omega, to w zapowiedzi jest 3 tom w przyszÂ?ym roku

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silver Borne”