Polskie wydanie Bone Crossed

Czwarta książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Znak kości"</b> nakładem Fabryki Słów w sierpniu 2011 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Blair
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Blair »

Nie rozumiem o co im chodzi z tymi terminami. Niech dadzÂ? jeden porzÂ?dny, Â?eby ludzie si?? nie pieklili i wydadzÂ? ksiÂ?Â?k?? normalnie. W tym momencie przekÂ?adajÂ? kolejny raz, wszyscy majÂ? ich powyÂ?ej uszu, a tomu i tak nie ma. Jakby tylko byÂ?o moÂ?na zrobi?? z nimi wszystkimi porzÂ?deczek... Tak raz, a dobrze ...
One prerson's craziness is another person's reality
- Tim Burton

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

http://fabrykaslow.com.pl/zapowiedzi.ph ... 4#searchkk

BC pojawiÂ?o si?? w Fabrycznych zapowiedziach. Jestem oczywiÂ?cie sceptycznie nastawiona poniewaÂ? znajÂ?c ich to wszystko moÂ?e si?? jeszcze pozmienia??.
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
Sophie

Post autor: Sophie »

Anne pisze:BC pojawiło się w Fabrycznych zapowiedziach. Jestem oczywiście sceptycznie nastawiona ponieważ znając ich to wszystko może się jeszcze pozmieniać.
Jak na razie trzeba się cieszyć, że cośkolwiek się ruszyło. Jak na razie data wydania to sierpień 2011. Zobaczymy, czy się wyrobią w czasie. Ale jeśli tak to znaczy, że zostały trzy miesiące. :-P
Ostatnio zmieniony 22 sie 2011, 22:52 przez Sophie, łącznie zmieniany 1 raz.
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

ZaÂ?oÂ?e sie , Â?e nie zdÂ?Â?Â?. A w Â?yciu... MyÂ?le , Â?e najwczeÂ?niej we wrzeÂ?niu to wydadzÂ?.

Izyda

Post autor: Izyda »

Troch?? to dziwne tym bardziej Â?e jesli chodzi np o Sookie Stackhouse story to jesteÂ?my juÂ? na bierzÂ?co zostaÂ?a tylko ostatnia cz??Â??? wydana na poczÂ?tku maja wiec jest to zadziwiajÂ?ca szybkoÂ???. MoÂ?e to zaleÂ?y od wydawnictwa.

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

Ja podchodzę już z większym spokojem i dystansem do fabrycznych zapowiedzi, będę cierpliwie czekać i na pewno szybko zleci. Przy poprzedniej części potrafiłam codziennie zaglądać na stronę Fabryki Słów, jakby to miało przyspieszyć wydanie.
Co nie zmienia faktu, że raczej nie wydadzą w zapowiadanym terminie.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2011, 21:11 przez Tula, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
WereWolf

Post autor: WereWolf »

DziÂ? na swoim facebooku Fabryka napisaÂ?a. iÂ? premiera 5 sierpnia. Polski tytuÂ? to "Znak KoÂ?ci"
Obrazek

Awatar użytkownika
Oksa

Post autor: Oksa »

No to Â?adnie, oby nie przeÂ?oÂ?yli. TytuÂ? teÂ? niczego sobie, chociaÂ?... dziwnie mi troch?? brzmi, kiedy wym??wi?? go na gÂ?os :-P
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

No nie jest Â?le... myslalam, ze wyskocza z czymÂ? jeszcze bardziej ... ehem.."oryginalnym".

red_head

Post autor: red_head »

Nie no, caÂ?kiem nieÂ?le wybrn??li z tym tytuÂ?em, a do prostych w tÂ?umaczeniu nie naleÂ?aÂ?- gdybym nie wiedziaÂ?a jak to brzmi w oryginale to nie miaÂ?abym Â?adnych znaczeniowych zastrzeÂ?e?? jeÂ?eli chodzi o tytuÂ? i treÂ???:-)

Wolf
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Wolf »

Dla mnie "SkrzyÂ?owane koÂ?ci" byÂ?yby caÂ?kiem w porzÂ?dku. Za kaÂ?dym razem, gdy to sÂ?ysz?? widz?? oczyma wyobraÂ?ni pirackÂ? bander?? - brakuje tylko czaszki :)

Dalhiaa

Ooo!! To nie tak strasznie dÂ?ugo trzeba czeka??. ''Znak KoÂ?ci'' caÂ?kiem mi sie podoba. Ciekawy.. taki no epicki ;]

Anthien

Post autor: Anthien »

To wspaniała wiadomość, że za krótki czas będziemy mogli przeczytać kolejny tom o Mercy. Podoba mi się tytuł, jest zachęcający do sięgnięcia po lekturę. Przecież mogło być znacznie gorzej :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 27 sie 2011, 18:29 przez Anthien, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
WereWolf

Post autor: WereWolf »

A tak oto b??dzie prezentowaÂ?a si?? okÂ?adka polskiego wydania: http://fabrykaslow.com.pl/imgs_upload/I ... 0kosci.jpg
Na szcz??Â?cie utrzymali jÂ? w konwencji trzech poprzednich z II wydania.
Obrazek

Dalhiaa

Yeyy, caÂ?kiem dobrze im to wyszÂ?o. I jak zwykle wyr??Â?niajÂ?cy sie caÂ?ego tego mroku Â???Â?ty/pomara??czowy napis. To jest po prostu genialne, :-D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bone Crossed”