Polskie wydanie Bone Crossed

Czwarta książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Znak kości"</b> nakładem Fabryki Słów w sierpniu 2011 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Polskie wydanie Bone Crossed

Post autor: Czarownica »

Anne dziÂ? napisaÂ?a:
Dzisiaj przeczytaÂ?am na facebooku, Â?e kolejny tom moÂ?liwe, Â?e wyjdzie na wiosn??, ale sami wiecie jak to jest.
Nawet, jeÂ?li si?? op??Â?niÂ?, to i tak jest wspaniaÂ?a wiadomoÂ???. To znaczy, Â?e jednak snujÂ? jakieÂ? plany i mamy szans?? dosta?? ksiÂ?Â?k?? w nasze niecierpliwe Â?apska. Mam nadziej??, Â?e nie odejdÂ? od okÂ?adek Santosa, w ko??cu teraz ksiÂ?Â?ki wydali naprawd?? Â?adnie i pomysÂ?owo. A moÂ?e

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

Pewnie si?? bojÂ? co zrobimy jak znowu tak dÂ?ugo b??dziemy czeka??. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Loleczka

Post autor: Loleczka »

tusia13pl pisze:Pewnie si?? bojÂ? co zrobimy jak znowu tak dÂ?ugo b??dziemy czeka??. :mrgreen:
TeÂ? tak sÂ?dz??. BojÂ? si??, ze im domy spalimy :lol:

Niech ta ksiÂ?Â?ka wyjdzie, mog?? poczeka?? :-D Tylko Sas znowu si?? b??dzie czepiaÂ?a tÂ?umaczenia. :-D
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

Gobur

Post autor: Gobur »

Sas si?? nie czepia, tylko przeprowadza konstruktywnÂ? krytyk??. BÂ???dy trzeba pi??tnowa??, aby zostaÂ?y poprawione.

Awatar użytkownika
Czarownica

A jak Wam si?? podoba taka okÂ?adka
http://sallyb.globalteacher.org.au/file ... rossed.jpg

Przyznaj??, Â?e wol?? d.Santosa. UwaÂ?am, Â?e jego okÂ?adka do BC jest chyba jednÂ? z najÂ?adniejszych z caÂ?ej serii.

Awatar użytkownika
Sagi

Post autor: Sagi »

Nie mog?? si?? przyczepi?? do niczego konkretnego ale jakaÂ? nudnawa ta okÂ?adka. Projekt Santosa jest o wiele lepszy, Â?ywszy i bardziej przyciÂ?ga uwag??.

Awatar użytkownika
Mila
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Mila »

Moim zdaniem okÂ?adka Santosa jest Â?adniejsza. Taka Â?ywsza. Bo tÂ? co pokazaÂ?a dorota7677 jest taka ponura. Nie do ko??ca pasuje mi do tej ksiÂ?Â?ki.

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

Jest zbyt ponura. Kojarzy mi si?? z AnitÂ? Blake :-P. Santosa duÂ?o bardziej mi si?? podoba.

Anthien

Post autor: Anthien »

Nie no, przyzwyczailiśmy się do Santosa i tak ma zostać. Nie mogą już zmieniać okładek. A ta prezentowana przez Dorotę jest zbyt ponura, ciemna, smutna i jakaś taka dziwnie nie pasująca do tej serii :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2011, 22:01 przez Anthien, łącznie zmieniany 1 raz.

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

Santosa jest Â?adniejsza , ale ta teÂ? m si?? podoba. PrzecieÂ? w tej cz??Â?ci byÂ?o w wi??kszoÂ?ci o wampirach, a wi??c ta okÂ?adka wprowadza w taki cichy niepokojÂ?cy nast??j, o jakim sie czytaÂ?o.

Zgadzam sie FS nie powinni zmienia?? , znowu, okÂ?adek

Awatar użytkownika
Czarownica

Ale to wcale nie jest okÂ?adka FS.Po prostu chciaÂ?am Â?ebyÂ?my zobaczyli teÂ? inne - nie polskie. MyÂ?l??, Â?e Fabryka zostanie juÂ? przy okÂ?adkach Santosa - swojÂ? drogÂ? ciekawe jaki kolorek na tyt&#8364;Â? dadzÂ? tym razem?

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Na Fabrycznym facebooku byÂ?o juÂ? pytanie co do okÂ?adki BC. Odpowiedzieli, Â?e zdecydowanie wolÂ? okÂ?adk?? Santosa i to ona powinna pojawi?? si?? w polskim wydaniu ksiÂ?Â?ki.
Poza tym jak wczeÂ?niej pisali chcÂ? aby okÂ?adki pasowaÂ?y do siebie wi??c raczej byÂ?abym spokojna co do niej.

Ta niemiecka nie jest zÂ?a jak na niemieckie standardy. Wierzcie mi oni potrafiÂ? r??wnieÂ? nieÂ?le partoli?? okÂ?adki. Sp??jrzcie np na te kt??re zrobili do serii o Czarnych Kamieniach... to sÂ? dopiero maszkary. A ta do BC jest przynajmniej miÂ?a dla oka chociaÂ? jak dla mnie troch?? za ponura.
Nothing is true. Everything is permitted.

kuszumai

Post autor: kuszumai »

Na niemieckich okÂ?adkach widzimy wsp??Â?czesnÂ? Helg?? na zmian?? z HermenegildÂ?.

Co do ruskiej wersji Mercedes to na razie si?? nie zanosi.

Najlepiej niech zostawiÂ? Santosa. I mniej si?? natrudzÂ? i wi??cej zarobiÂ? - ich okÂ?adki jakoÂ? mniej zwracajÂ? uwag??.

Awatar użytkownika
Sophie

Post autor: Sophie »

Ta okÂ?adka, kt??rÂ? pokazaÂ?a Dorotka, jest stanowczo za ponura, ale poza tym zÂ?a nie jest.
A co do wydania to moÂ?e i uda im si?? zdÂ?Â?y?? do wiosny, ale wÂ?tpi??. Wiem, pesymistka ze mnie...
Oh yes Daddy is home and he ain't happy. :twisted:

@lma

Post autor: @lma »

Najlepsza okÂ?adka Santosa :-)
ZresztÂ? tej cz??Â?ci szczeg??lnie nie mog?? si?? doczeka??, bo jest po prostu pi??kna (o okÂ?adk?? si?? mi rozchodzi).

P.S. Masakra, ja wciÂ?Â? nie kupiÂ?am IK :-/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bone Crossed”