Spoiler Bonne Crossed

Czwarta książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Znak kości"</b> nakładem Fabryki Słów w sierpniu 2011 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

ZakÂ?adam , Â?e "sample chapter" to coÂ? jak rozdziaÂ? pr??bny, albo zapowiedÂ?. Gorzej juÂ? jest z tego tÂ?umaczeniem.

Ann-Marie

Post autor: Ann-Marie »

znowu wampiry! st??skniÂ?am si?? za nimi w Iron Kissed :mrgreen:

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

spoiler bonne crossed

Post autor: Czarownica »

Wampiry, wampiry i jeszcze raz wampiry. A takÂ?e grrrrrroza , wampiry i wilkoÂ?aki. No, ale poniewaÂ? jest piÂ?ta cz??Â??? to znaczy Â?e nasza bohaterka uszÂ?a z Â?yciem.Ja teÂ? czekam na tÂ?umaczenie - niecierpliwie!

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

dorota7677 pisze:Wampiry, wampiry i jeszcze raz wampiry
Taa... nie cierpie wampir??w. Ciekawi mnie :
1. co b??dzie dalej
2. co b??dzie w 5 cz??Â?ci.
(mam nadziej Â?e b??dziecie tÂ?umaczy??!)

Awatar użytkownika
[email protected]ęcona

Post autor: [email protected]ęcona »

Chyba wszyscy jesteÂ?my ciekawi co dalej, ale przy takiej dr??czycielce jak Sasanka nie ma co na za duÂ?o liczy?? :-P . Ja spr??bowaÂ?am znowu tÂ?umaczy?? i jakoÂ? dobrn??Â?am do tego kawaÂ?ka (cud si?? zdarzyÂ?). Szkoda tylko, Â?e nie wszystko wyÂ?apaÂ?am. Mam jednak nadziej?? na kolejny maÂ?y spoiler. :-)

Gobur

Post autor: Gobur »

zasÂ?uÂ? na fiolet to dostaniesz wi??cej niÂ? spoiler :-D

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Jestem świeżo po przeczytaniu Bone Crossed. Wcześniej czytałam, że czwarta część nie trzyma poziomu wcześniejszych części. Hm.. No nie wiem. Chyba nie zupełnie. Po prostu Bone Crossed zawiera dwa główne wątki. Wątek z Marsylią jest, przynajmniej dla mnie, mniej ciekawy od wątku wampira Bestii. Wątek Besti, duchów, drzewca, no i zabójczej laski, która lubi Mercedes jest świetny. Patrząc jednak na ilość stron, wątek jest krótki. Może stąd te skojarzenia czytelników. A propos chodzącego dębu mam nadzieję, że sprawi nie jedną niespodziankę.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, 20:04 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 1 raz.

shira84

Post autor: shira84 »

Hej dziewczyny nie bÂ?dzcie takie ja tu usycham z t??sknoty a w tej spoilerowni to za duÂ?o spoiler??w nie ma..... JESZCZE :lol: nie zasÂ?uÂ?yÂ?am na tlumaczenie, ale mogÂ?abym si?? chyba dowiedziec o czym jest ta cz??Â??? tylko nie piszcie o wampirach bo tego si?? Â?atwo domyÂ?li?? :-)

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Hm... c??Â? mam nie wspomina?? o wampirach, tak ?
Dobra.
Tak wi??c BC jest o Mercy i ....., tym jak Mercy poradziÂ?a sobie z ...... a do tego wyszÂ?a z tego caÂ?o. No i o tym Â?e .... b??dacy jej przyjacielem jest naprawde skomplikowanÂ? osobÂ?.
acha tam po drodze jest jeszcze Adam, Samuel i stado.
Koniec

Mam nadziej??, Â?e pomogÂ?am :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

shira84

mysl??,Â?e fabuÂ??? mam juÂ? zoobrazowanÂ? zresztÂ? jestem juÂ? czÂ?onkiem Wolf's Squad wi??c zabieram sie za czytanie.AÂ? sie caÂ?a trz??se z radoÂ?ci :-) :lol:

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Tulaaaa jak mogÂ?aÂ? :-?
toÂ? taki cudowny materiaÂ? do zn??cania si?? byÂ? !!
A teraz przeczyta sobie i nici z dr??czenia :-P
Normalnie czuje si?? jak dziecko kt??remu zabrali cukierka... chliiip... si?? chyba starzeje, najpierw mnie Gobur wyprzedziÂ? a teraz to... :-|
(deprecha)

shira84

podaj adress to przyÂ?le ci paczke NIM2 na pocieszenie :-D nie martw si?? takich jak ja jest duÂ?o wi??cej :lol:

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

Sasanka pisze:Tulaaaa jak mogÂ?aÂ? :-?
toÂ? taki cudowny materiaÂ? do zn??cania si?? byÂ? !!
A teraz przeczyta sobie i nici z dr??czenia :-P
Normalnie czuje si?? jak dziecko kt??remu zabrali cukierka... chliiip... si?? chyba starzeje, najpierw mnie Gobur wyprzedziÂ? a teraz to... :-|
(deprecha)
MaÂ?o Ci, Â?e zn??casz si?? nad mojÂ? nieszcz??snÂ? osobÂ? ;-)
Dla tych co nie wiedzÂ? to napisze, ze musiaÂ?am powaÂ?nie zachorowa?? Â?eby pozwoliÂ?a mi zada?? jedno pytanie dotyczÂ?ce akcji w ksiÂ?Â?ce. MaÂ?o tego, oczywiÂ?cie nie wstrzeliÂ?am si?? z nim i w sumie, niczego si?? nie dowiedziaÂ?am :-P

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

He he he a to moja wina, Â?e Â?le pytaÂ?aÂ? ?
:mrgreen:
PozwoliÂ?am zada?? pytanie? - PozwoliÂ?am.
OdpowiedziaÂ?am ? - Tak

Wi??c tak wÂ?aÂ?ciwie to powinnaÂ? by?? mi wdzi??czna a nie jakieÂ? pretensje jeszcze mi tu wstawia??.
No doprawdy !!
:mrgreen:

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

SÂ?owem podsumowania.
Nie ma si?? co pyta?? Sasanki bo i tak Wami zakr??ci, Â?e trzeba b??dzie czeka?? na tÂ?umaczenie aby si?? czegoÂ? dowiedzie??.
MaÂ?o tego, podkr??ci WaszÂ? ciekawoÂ??? (moja z resztÂ? teÂ? ) i tak zostawi. Niezaspokojonych w swych dÂ?Â?eniach do wyÂ?udzenia spoiler??w i niecierpliwych dalszej akcji :-P
A jak niby coÂ? tam zdradzi to i tak wychodzi na to, Â?e wiemy, Â?e nic (nadal) nie wiemy :mrgreen:

Temu komu si?? to uda z g??ry gratuluje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bone Crossed”