Spoiler Bonne Crossed

Czwarta książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Znak kości"</b> nakładem Fabryki Słów w sierpniu 2011 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Anthien

Post autor: Anthien »

Loleczka masz racj??. Niby jak nie czyta?? spoiler??w, skoro tak Â?adnie wyr??Â?niajÂ? si?? pustym biaÂ?ym miejscem? :-P
A czÂ?owiek nawet cho??by nie chciaÂ?, to z natury jest przewrotny, wi??c zajrzy i przeczyta z ciekawoÂ?ci.
A p??Â?niej moÂ?na ponarzeka?? na wstawiajÂ?cych i od razu robi si?? zabawniej i ciekawiej...

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

Mi spojlery kompletnie nie przeszkadzajÂ?. Z natury jestem nie ufna i nawet jak pisz?? czarno na biaÂ?ym, Â?e tak b??dzie to i tak jestem zaskoczona jak to si?? stanie ;-)

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

Ehh... nja tam jestem bardzo niecierpliwa. Ale no c??Â?, takie zycie, miusze czeka , ze zÂ?erajÂ?cÂ? mnie z zewnÂ?trz i wewnÂ?tch ciekawoÂ?cia.
Zgadzam sie z LoleczkÂ? i Anthien. Spojlery sÂ? bardzo fajne.
Tak Â?adnie sie wyr??Â?niajÂ?...mmm...
Anthien pisze:A p??Â?niej moÂ?na ponarzeka?? na wstawiajÂ?cych i od razu robi si?? zabawniej i ciekawiej...
Brdzo ciekawy pomysÂ? zgadzam sie:D

Awatar użytkownika
WereWolf
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: WereWolf »

Jak was juÂ? teraz ciekawoÂ??? zÂ?era to ja nie wiem co b??dzie po ko??c??wce 10 rozdziaÂ?u :-P
Obrazek

Anthien

Post autor: Anthien »

Tak, nakr??caj nas, nakr??caj, a sko??czymy jako spr??Â?yny do zegara w szpitalu psychiatrycznym :-P
ZakÂ?adam, Â?e w kolejnych rozdziaÂ?ach b??dzie si?? duÂ?o dziaÂ?o i pewnie b??dzie sporo wampir??w i jeszcze wi??cej wilkoÂ?ak??w? Wi??c nie musisz nakr??ca?? niewiedzÂ?cych... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

No dooobra, nie b??d?? taka zÂ?a i troch?? wam podpowiem, ale ostrzegam czytacie ten spoiler na wÂ?asne ryzyko i moÂ?e on wam zepsu?? caÂ?a radoÂ??? czytania :
SPOILER: Anthien ma racje b??dÂ? wampiry, wilkoÂ?aki i b??dzie si?? dziaÂ?o he hehehehehehhehehehehehehehhehehehehehheheheheheheheheheheheheheheheh
hehehehhehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehe.

Awatar użytkownika
Ronni
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Ronni »

O kurcz?? Sasanka, ale nam duÂ?o zdradziÂ?aÂ? :-P jak zawsze zresztÂ?. A moÂ?e jednak skusisz si?? na zdradzenie jakiegoÂ? dodatkowego szczeg??liku? :-D
W niebie jest dobry klimat, ale w piekle lepsze towarzystwo...

Awatar użytkownika
Loleczka

Post autor: Loleczka »

Weeronika63 pisze:A moÂ?e jednak skusisz si?? na zdradzenie jakiegoÂ? dodatkowego szczeg??liku? :-D
Wierzysz w cuda? Sas naprawd?? lubi dr??czy?? innych, cierpi z tego wiele satysfakcji.
Albo zdradzi ci szczeg??Â?, Â?e b??dzie tam jeszcze kot, pies czy co tam innego ;-)
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

Awatar użytkownika
Ronni
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Ronni »

Loleczka, racja racja ale moÂ?e kiedyÂ? b??dzie miaÂ?a dobry humor i zdradzi nam wi??cej niÂ? zawsze? Trzeba mie?? nadziej?? :-P :mrgreen:
W niebie jest dobry klimat, ale w piekle lepsze towarzystwo...

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Loleczka pisze: Albo zdradzi ci szczeg??Â?, Â?e b??dzie tam jeszcze kot, pies czy co tam innego ;-)
Skoro tak prosicie, to powiem Â?e b??dzie jeszcze drzewiec :mrgreen:

Dalhiaa

Weeronika63 pisze:Loleczka, racja racja ale moÂ?e kiedyÂ? b??dzie miaÂ?a dobry humor i zdradzi nam wi??cej niÂ? zawsze? Trzeba mie?? nadziej??
Ehh, marzenia... Sasanka , zdradzi wi??cej... niee
Ja bardzo bym chciaÂ?a aby ktoÂ? z tÂ?umaczy zdradziÂ? jakÂ?Â? czÂ?stke tego co b??dzie. Ale nie sÂ?dze aby coÂ? takiego sie staÂ?o :-/

Awatar użytkownika
Oksa

Post autor: Oksa »

Ja bardzo bym chciaÂ?a aby ktoÂ? z tÂ?umaczy zdradziÂ? jakÂ?Â? czÂ?stke tego co b??dzie. Ale nie sÂ?dze aby coÂ? takiego sie staÂ?o
MoÂ?na by, ale pytanie jest podstawowe: po co? ZostaÂ?o juÂ? niewiele rozdziaÂ???w i czyÂ? nie jest wi??ksza radoÂ??? z czytania, kiedy akcja rzeczywiÂ?cie Ci?? zaskakuje? ;-)
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Dianka19

Post autor: Dianka19 »

Nie jestem oficjalnie tÂ?umaczem tu, na tej stronie - c??Â?, dopiero weszÂ?am w te zacne szeregi ;) ale mog?? kilka "nieszczeg??lnych" punkt??w wyjawi?? , bo jednak lepiej si?? czyta oryginaÂ?y :lol:

1.DuÂ?o akcji z Stefanem
2.Jeszcze wi??cej akcji z Adamem + Bran :oops:
c??Â?.... zbyt wiele wyjawi?? nie moÂ?na >.<

Ale mieszanka vampiry + wilkoÂ?aki daje nieprzeniknionÂ? sentencj?? akcji i humoru, szczeg??lnie zaskakujÂ?ce wydarzenia w pierwszych rozdziaÂ?ach ^^

► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Czarownica

Post autor: Czarownica »

Ja lubi?? spoilery,kuszÂ? Â?eby za wszelkÂ? cen?? pozna?? ciÂ?g dalszy.

Dalhiaa

Oj tak! Ale nasi kochani tÂ?umacze nie sÂ? zbyt ch??tni do wyjawiania nam taj??mnic ksiÂ?Â?ki:P W szczeg??lnoÂ?ci Sasanka:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bone Crossed”