Spoiler Bonne Crossed

Czwarta książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Znak kości"</b> nakładem Fabryki Słów w sierpniu 2011 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
wiedźma z bagna
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: wiedźma z bagna »

No tak, przeczytałam sobie wczoraj całość (nie wiem czy mówiłam, nie znoszę czytać po kawałku, bo mnie to uwiera w psychikę), chciałam sobie wyrazić opinię, a tu lipa... Temat zamknięty.
Czuję się z lekka sfrustrowana.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2011, 19:13 przez wiedźma z bagna, łącznie zmieniany 1 raz.
I cóż to zmieni, gdy z młodych gniewnych, wyrosną starzy wk..wieni ???

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

No wÂ?asnie zobaczyÂ?am... tylko czemu??
BC jeszcze nie wyszÂ?o. IK moÂ?na byÂ?o zamkna?? ale to ?

Dominika

Post autor: Dominika »

CO mam zrobi?? aby dosta?? fiolecik bo przeczytaÂ?am Bone Crossed ale do czwartego rozdziaÂ?u a dalej to kiszka bo nigdzie nie ma :lol:

Kometa: M??j BoÂ?e...
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Dominika, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
WereWolf

Post autor: WereWolf »

SÂ?dz??, Â?e te dwa tematy mogÂ? Ci?? zainteresowa??.
Tu masz jeden http://mercythompson.pl/viewtopic.php?p=11#11, a tu drugi http://mercythompson.pl/viewtopic.php?p=792#792. MiÂ?ej lektury.
Obrazek

Dominika

Post autor: Dominika »

Do Komety "M??j BoÂ?e Â?e niby co?",a do WereWolf wielkie dzi??ki jesteÂ? wielka :-D

Ola

Post autor: Ola »

Czy jest jakiÂ? temat, w kt??rym rozmawia si?? po prostu o BC?
Ten przejrzaÂ?am pobieÂ?nie, ale z tego co widz?? to samej dyskusji o ksiÂ?Â?ce jakoÂ? tu maÂ?o...

Ja wÂ?aÂ?nie sko??czyÂ?am czyta?? i przyznam si??, Â?e jak dla mnie jest to chyba najsÂ?absza z 4 ksiÂ?Â?ek o Mercy.

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

Dyskusji jest maÂ?o bo w sumie staramy si?? unika?? spoiler??w - zwÂ?aszcza Â?e ta ksiÂ?Â?ka jeszcze si?? nie ukazaÂ?a na polskim rynku. W sumie jest taki temat w strefie dla Wolf Squad'u, ale tam nie kaÂ?dy ma dost??p... myÂ?l?? Â?e tu moÂ?na rozmawia?? do woli, w ko??cu temat jest nazwany odpowiednio...
Dominika pisze:Do Komety "M??j BoÂ?e Â?e niby co?"

A nic, tak se wzdycham jak si?? martwi??...
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Ola

Post autor: Ola »

Kometa pisze:myÂ?l?? Â?e tu moÂ?na rozmawia?? do woli, w ko??cu temat jest nazwany odpowiednio...
No tak, w sumie jest ostrzeÂ?enie o spoilerach w nazwie tematu ;-)

Tak jak wspomniaÂ?am - ten tom podobaÂ? mi si?? najmniej. Jednak zaczn?? od plus??w:
- Stefan! Podoba mi si?? ta posta?? i ciesz?? si??, Â?e duÂ?o go byÂ?o w tej ksiÂ?Â?ce.
- mama Mercy. Niby taka r??Â?na od Mercy, ale teÂ? twarda babka.

Co do minus??w to gÂ???wnym dla mnie jest fabuÂ?a. CzytajÂ?c miaÂ?am wraÂ?enie, Â?e ksiÂ?Â?ka ta zostaÂ?a napisana gÂ?ownie po to by doko??czy?? wÂ?tki, kt??re si?? pojawiÂ?y wczeÂ?niej, czyli: Marsilia i caÂ?a sytuacja ze Â?mierciÂ? Andre, zwiÂ?zek Mercy z Adamem i jego stadem, to jak Mercy sobie poradzi po gwaÂ?cie.

Troch?? liczyÂ?am na to, Â?e Mercy b??dzie dÂ?uÂ?ej w domu Amber, bo te fragmenty byÂ?y dla mnie najciekawsze.

Awatar użytkownika
TrudeDie

Post autor: TrudeDie »

Ja teÂ? bym chciaÂ?a Fiolecik, ale nowa jestem i mam jeszcze duuuÂ?o post??w do napisania, zanim ktoÂ? mi pozwoli doÂ?Â?czy?? do Wolf's Squad.
CzytaÂ?am BC do 4 rozdziaÂ?u na Chomikuj i tak mnie wciÂ?gn??Â?o, ale jeszcze nie do ko??ca. Musz?? zasÂ?uÂ?y?? na Fiolecik, Â?eby mie?? reszt??. Chyba ;)

Na poczÂ?tku tematu kilka os??b pisaÂ?o o Glock'u matki Mercy. Taa, mnie teÂ? to rozwaliÂ?o. ;p Zab??jcza sÂ?odycz;)
Intryguje mnie ta kobieta z baru Wujka Mike'a, kt??ra uleczyÂ?a tÂ? kobiet??. Jestem ciekawa czy ten wÂ?tek zostaÂ? jakkolwiek rozwini??ty, bo m??wiÂ?a coÂ? o karze i nagrodzie...
MoÂ?e pospoilerujecie tu jeszcze troch??, bez zn??cania si?? ze strony Sasanki ? Znaczy: zn??cania w iloÂ?ci podawanych informacji. Bo jakoÂ??? to one mogÂ? mie?? duÂ?Â?, ale tylko dla wtajemniczonych[czyt. Sasanki].

I mam pytanie: czy ktoÂ? zaczÂ?Â? juÂ? tÂ?umaczy?? 5 cz??Â??? przyg??d Mercy?
"Musz? odebra?. Jestem lekarzem, a kiedy kto? dzwoni do mnie trzy razy, to znaczy co? w stylu: 'Odbierz ten cholerny telefon, zanim kto? umrze'." - Dr Gregory House

Awatar użytkownika
Tula
Uśmiercony Na Amen

Post autor: Tula »

TrudeDie pisze:I mam pytanie: czy ktoÂ? zaczÂ?Â? juÂ? tÂ?umaczy?? 5 cz??Â??? przyg??d Mercy?
Tak tÂ?umaczenie jest wstawiane u nas na forum.
Wi??c widzisz, Â?e warto z nami zosta?? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Czarownica

Post autor: Czarownica »

Spojlerowa?? nie b??dziemy, bo si?? narazimy Sasance. O interesujÂ?cej cie kobiecie jest tutaj http://mercythompson.pl/viewtopic.php?t ... c&start=25
DuÂ?o tu na forum moÂ?na znaleÂ???.

[center]Słowianie nie gęsi, swoją mitologię mają!
Przekonaj się sam jak najpotężniejsi potomkowie słowiańskich bóstw
radzą sobie we współczesnym Gdańsku i Warszawie.
Zajrzyj na http://elemental.fan-dom.pl lub odwiedź świat Szmaragdowej Tablicy na Facebook'u.
Jeżeli fascynuje Cię mitologia wszelakiej maści, alchemia i przygodowa, niezobowiązująca fantastyka
to Szmaragdowa Tablica jest opowieścią właśnie dla Ciebie![/center]

Awatar użytkownika
TrudeDie

Post autor: TrudeDie »

A no warto, warto... ;) Dzi??ki za link, Czarownica zaraz przeczytam. A to Bone Crossed to juÂ? jest caÂ?e dost??pne dla WS?
"Musz? odebra?. Jestem lekarzem, a kiedy kto? dzwoni do mnie trzy razy, to znaczy co? w stylu: 'Odbierz ten cholerny telefon, zanim kto? umrze'." - Dr Gregory House

Neria

Post autor: Neria »

Yup. Ja juÂ? przeczytaÂ?am i nie powiem, dziwna cz??Â???, niesamowita :3
Ale spoilerowa?? nie b??d?? - o nie. Jak przeczytam o Kate do ko??ca, na pewno BC przeczytam po raz drugi :3

Awatar użytkownika
Blair

Post autor: Blair »

C??Â? ... czy ja wiem ..... PrzeczytaÂ?am BC po angielsku ,ale wydaje mi si?? ,Â?e IK ,byÂ?o lepsze . Jakby to okreÂ?li?? , Iron Kissed byÂ?o bardziej ..... a Bone Crossed jest jakby mniej.....
Rozumiecie ? :-P
One prerson's craziness is another person's reality
- Tim Burton

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bone Crossed”