Spoiler Bonne Crossed

Czwarta książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Znak kości"</b> nakładem Fabryki Słów w sierpniu 2011 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

Kiedy nie mog?? pozna?? dalszego ciÂ?gu staram go sobie cho?? troch?? przetÂ?umaczy?? z translatorem - czasem wychodzÂ? mi bzdury (bo nie znam angielskiego), ale jakiÂ? og??lny sens Â?api??. Tak przeczytaÂ?am Iron kissed, teraz si?? wezm?? za nast??pnÂ? cz??Â???.To dzi??ki Tobie , Sasanka, bo fragment jest intrygujÂ?cy.

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

To kobieto nie drecz powieÂ?ci translatorem, nabij pare post??w np. o jakichÂ? swoich ulubionych ksiazkach co polecasz i czytaj normalne ( mamy nadzieje) tÂ?umaczenie Iron Kissed i Bone Crossed na forum. :)

Chyba warto, bo reszta Wolf sqad sie jak na razie nie czepia :D

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

Sasanka pisze:nabij pare post??w np. o jakichÂ? swoich ulubionych ksiazkach
Nie sÂ?uchaj jej! To podÂ?a prowokatorka! Nie wolno nabija?? xD

Za to za Â?adne, mÂ?dre, dÂ?ugie posty dostaniesz taki szpanerski fioletowy kolorek i b??dziesz mogÂ?a czyta?? tÂ?umaczenia ;)
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Awatar użytkownika
Czarownica

spoiler bonne crossed

Ja si?? tak strasznie nie spiesz??. Czytam tÂ?umaczenia na chomikach, troch?? sobie sama tÂ?umacz??. Na wszystko przyjdzie odpowiedni czas. Natomiast miÂ?o jest popisa?? o tym co mnie interesuje (wÂ?aÂ?nie m.in. ksiÂ?Â?ki o Mercy) z ludÂ?mi o takich samych zainteresowaniach. Tak w og??le to jest pierwsze forum na kt??re si?? zalogowaÂ?am. BywaÂ?am na innych, czytaÂ?am posty ale jakoÂ? nie oÂ?mieliÂ?am si?? zapisa??. Wasza reklama dodaÂ?a mi odwagi, bo inaczej pewnie tylko czytaÂ?abym wszystko co piszecie.

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

----
Ostatnio zmieniony 10 lip 2010, 21:12 przez Sasanka, łącznie zmieniany 11 razy.

Awatar użytkownika
Czarownica

spoiler bonne crossed

B??d?? szanowaÂ?a. I szkoda Â?e Bran jest Tw??j bo to ciekawa posta??. Mam nadziej, Â?e w Bonne Crossed jest troch?? wi??cej o jego historii.

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

Sasanka, nie kaÂ? nas za porywanie si?? Komety na ciebie! Daj nam rozdziaÂ?!

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

tusia13pl pisze:Sasanka, nie kaÂ? nas za porywanie si?? Komety na ciebie! Daj nam rozdziaÂ?!
Niestety musi by?? jakaÂ? siÂ?a nacisku :D
a w tym wypadku jesteÂ?cie niÂ? wy :mrgreen: macie obecnie status : MÂ?ot na czarownice :mrgreen: :mrgreen:

p.s. a tak serio to staram sie jak moge, ale do ko??ca czerwca tak jestem robota zawalona, Â?e m??wienie o jakichÂ? Â?cisÂ?ych terminach to jak przewidywanie pogody na 3 lata wprz??d.

Kometa: Dobra koniec offtopa. Negocjowa?? rozdziaÂ? moÂ?na w temacie odpowiednim do tego w Wolf's Squad Zone.
Ostatnio zmieniony 20 cze 2010, 13:41 przez Sasanka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Czarownica

spoiler bonne crossed

Ja si?? chwilowo wyÂ?Â?czam z dyskusji bo wÂ?aÂ?nie usiÂ?uje przeczyta?? ksiÂ?Â?k??. Nast??pne uwagi wkr??tce - treÂ??? na razie wciÂ?gajÂ?ca.

[ Dodano: 2010-06-21, 18:33 ]
No, mniej wi??cej przeczytaÂ?am i powiem - interesujÂ?ce (mniej wi??cej bo pewnie przeoczyÂ?am duÂ?o subtelnoÂ?ci j??zykowych -ale i tak jestem zadowolona) . Szczerze m??wiÂ?c nie spodziewaÂ?am si?? takiej akcji - ani z wampirami ani z wilkoÂ?akami. WciÂ?gn??Â?a mnie.

Awatar użytkownika
[email protected]ęcona

Post autor: [email protected]ęcona »

Wy piszecie o torturach nic o nich nie wiedzÂ?c :-( Ja tu siedz?? i rozpaczam nad klawiaturÂ?, bo caÂ?y optymizm do samodzielnego tÂ?umaczenia opuÂ?ciÂ? mnie zaraz po tym jak spr??bowaÂ?am swoich siÂ? j??zykowych. A ten fragment byÂ? na tyle interesujÂ?cy, Â?e teraz zÂ?era mnie ciekawoÂ??? co dalej z Mercy. Zastanawiam si?? czy Stefan umrze, albo czy b??dÂ? musieli ucieka?? i jak Mercedes uwolni si?? od wampira. Chyba sko??cz?? ze spoilerami, bo za mocno wpÂ?ywajÂ? na mojÂ? wyobraÂ?nie.

Awatar użytkownika
tusia13pl
Trzy Ćwierci Do Śmierci

Post autor: tusia13pl »

Zawsze moÂ?esz spr??bowa?? si?? dosta?? do WS. Tam jest BC tÂ?umaczone ;-)

Tula: Tusia podziwiam twoje zamiÂ?owanie do post??w zawierajÂ?cych jednÂ? linijk??

Dzi??ki :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 01 lip 2010, 19:47 przez tusia13pl, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Loleczka

Post autor: Loleczka »

WÂ?aÂ?nie, jeÂ?li si?? wykaÂ?esz moÂ?esz zosta?? przyj??ta :-)
Wszystko jeszcze przed tobÂ? :-)
Jestem sobą. A kim innym powinnam być? Przecież nie zmienię się w ciebie.

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

Nielubie oczekiwana na kolejne rozdziaÂ?y przy udziale gn??biÂ?cej Sasanki niedajÂ?cej nam wi??kszej iloÂ?ci spolier??w.:(

PS. Sas.. fajny regulamin hehe. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Baaa... to jest moment obliczony na zadr??czenie czytajÂ?cego :D
Z resztÂ? P.Briggs na swojej stronie zawsze udost??pnia tak zwane sample chapter, wiec w razie czego zawsze moÂ?na sobie zerknÂ??? ... jednak faktycznie, jak si?? angielskiego nie zna no to b??????l...
(i w to mi graj XD)
poj??czcie jeszcze troch?? :mrgreen:
tak miÂ?o was posÂ?ucha?? :mrgreen:

p.s. Tusia, ale masz klaaawy Â???Â?ty wpis :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

Sasanka pisze:poj??czcie jeszcze troch??
tak miÂ?o was posÂ?ucha??

Taaa ty to uwielbiasz! Nie ma to jak totrurowa?? biednych ludzi nie? :evil:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bone Crossed”