Polskie wydanie Bone Crossed

Czwarta książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Znak kości"</b> nakładem Fabryki Słów w sierpniu 2011 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

OkÂ?adka jest pi??kna. TytuÂ? oczywiÂ?cie Â?adnie si?? wyr??Â?nia a sama grafika... c??Â?... wiadomo, Â?e jestem pi??kna :mrgreen:
Poza tym podoba mi si?? tytuÂ? polski tego tomu. MyÂ?l??, Â?e dobrze si?? staÂ?o, Â?e zdecydowali si?? na coÂ? wÂ?asnego.
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
hlukaszuk
Nadworny Smok

Post autor: hlukaszuk »

Tak. Najlepsze z tego jest to, że już, już niedługo się ukaże. Choć planują zakupy dopiero na jesień. Teraz jestem spłukana. A nowe pudełko po papierze ksero pomieści jeszcze kilka pozycji. :-P
Ostatnio zmieniony 23 sie 2011, 18:20 przez hlukaszuk, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Blair
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Blair »

PoczÂ?tek zapowiada sie dobrze. Trzymam kciuki, Â?e zawartoÂ??? b??dzie utrzymana w tak samo dobrym tonie.

Nietety ja musz?? poczeka?? z zakupem ksiÂ?Â?ki...
Na dzie?? dzisiejszy jestem lekko biedniutka :cry:
One prerson's craziness is another person's reality
- Tim Burton

Neria

Post autor: Neria »

Eh, a dzięki pracy miałam kupić sobie wszystkie części i dumnie postawić je na półce... Głupi brak pracy, znów poczekam nie wiadomo ile.
Rozbawił mnie podpis w dolnym prawym rogu okładki. No i w końću tytuł nie jest przetłumaczony jakoś po rusku, tylko intrygująco.
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 00:58 przez Neria, łącznie zmieniany 1 raz.

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

enyy.. jak ja bym chciała ja już mieć w swoich łapskach! Ale jeszcze nie mogę i z kasą krucho..

WereWolf: Staraj się pisać dłuższe posty. Kolejny taki będzie usunięty.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2011, 19:51 przez Dalhiaa, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bone Crossed”