Trzecie zetknięcie z serią

Trzecia książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Pocałunek żelaza"</b> nakładem Fabryki Słów w październiku 2010 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Hm.. dochodz?? powoli do wniosku, Â?e tak jest z SB. Intryga nudzi, ale zaleÂ?noÂ?ci w wilkoÂ?aczym stadzie sÂ? wciÂ?gajÂ?cym motywem.
A po tej cz??Â?ci pozostaÂ?o takÂ?e pytanie - i to bardzo nurtujÂ?ce - kim jest dziewczynka z yo-yo :-o

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Sasanka pisze: A po tej cz??Â?ci pozostaÂ?o takÂ?e pytanie - i to bardzo nurtujÂ?ce - kim jest dziewczynka z yo-yo :-o
O tak zdecydowanie przydaÂ?oby si?? aby coÂ? zostaÂ?o o niej wyjaÂ?nione. Fajne sÂ? takie tajemnicze smaczki pozostajÂ?ce po przeczytaniu ale jeszcze fajniej jest kiedy chociaÂ? troszeczk?? tej tajemnicy zostanie odkryte p??Â?niej.

Anthien

Post autor: Anthien »

Ta dziewczynka z yo-yo to, na pewno, pot??Â?ny NieczÂ?owiek :mrgreen:
Ale przypuszczam, Â?e to jeden z Szarych Pan??w. W ko??cu muszÂ? pilnowa?? porzÂ?dku, co nie? :-P

naja1985

Post autor: naja1985 »

jejku:) tak jestem rozanielona ze nie wiem co napisa??:) czytam, czytam i nie mog?? przesta?? nawet na sekund?? tak mnie wciÂ?gn??Â?a. jestem wÂ?aÂ?nie na akcji w Â?azience Adama... mam nadzieje ze w ko??cu coÂ? z tego wyniknie:) tÂ?umaczenie fantastyczne. Dzi??ki za poÂ?wi??cony czas i prace jaka w nie wÂ?oÂ?yÂ?yÂ?cie:)

Awatar użytkownika
Sasanka
Wystrzyżona Strzyga

Post autor: Sasanka »

Ach naja :lol: XD
czytaj czytaj - jeszcze wszystko przed tobÂ? :mrgreen:

naja1985

Post autor: naja1985 »

sko??czyÂ?am:(
pÂ?akaÂ?am to maÂ?o powiedziane ryczaÂ?am jak b??br....
normalnie po tej akcji w warsztacie... te jej poczucie winy no kurde nie mogÂ?am si?? opanowa?? ..Â?zy same nachodziÂ?y do oczu... musiaÂ?am zrobi?? sobie troch?? przerwy i si?? wybecze?? Â?eby moc kontynuowa??...
normalnie tak mnie postawa Mercy wzruszyÂ?a ten jej zal, poczucie winy, myÂ?l ze zostanie sama maskara...

Awatar użytkownika
Oksa
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Oksa »

normalnie po tej akcji w warsztacie... te jej poczucie winy no kurde nie mogÂ?am si?? opanowa?? ..Â?zy same nachodziÂ?y do oczu... musiaÂ?am zrobi?? sobie troch?? przerwy i si?? wybecze?? Â?eby moc kontynuowa??...
Moja reakcja byÂ?a troch?? mniej Â?zawa, ale przyznam, Â?e byÂ?am bardzo ... wzruszona. Kobiecie chyba szczeg??lnie emocjonalnie czyta si?? o takich wydarzeniach.
The problem with reading a good book is that you want to finish the book, but you don't want to finish the book.

Awatar użytkownika
Smile_

Post autor: Smile_ »

WidziaÂ?yÂ?cie? Iron Kissed jest w zapowiedziach fabrycznych! Nie wiem, czy ktoÂ? juÂ? o tym pisaÂ?, ale ja Â?adnego posta nie zauwaÂ?yÂ?am. Tutaj jest link:
http://fabryka.pl/zapowiedzi.php?ibook=471#searchkk

Cieszmy si?? i radujmy! :mrgreen:

EDIT: OÂ?, przepraszam, jednak byÂ?o... *kuli si?? i patrzy ze skruchÂ?* :oops:
"Je?li jest co?, co nie jest wykonalne
trzeba znale?? kogo? kto o tym nie wie i to zrobi."

"We are such stuff as dreams are made on. "

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

NO dokÂ?adnie , Â?wietnie Â??? sie ruszyli.
Jak juÂ?, chyba, pisaÂ?am ksiÂ?Â?ka mi si?? bardzo podoba. Genialne akcje i ich zwroty :D Jestem winiebowzi??ta...

Dianka19

Post autor: Dianka19 »

Ehh .. czytaÂ?am oryginaÂ? ale naprawd?? zawiodÂ?am si?? na ko??c??wce. Nie b??d?? przybliÂ?a?? ze wzgl??du na te osoby, kt??re nie si??gn??Â?y jeszcze do ksiÂ?Â?ki. Jest on tragiczny, peÂ?ny emocji. Po tym wraÂ?eniu trudno mi byÂ?o dalej si?? zmusi?? do kontynuowania, ale naprawd?? polecam ;-)

C??Â? ja takÂ?e jestem wniebowzi??ta, Â?e FS wreszcie zabraÂ?a si?? do tÂ?umaczenia, mam nadziej?? Â?e wyrobiÂ? si?? w tym roku
Oksa pisze:
Moja reakcja byÂ?a troch?? mniej Â?zawa, ale przyznam, Â?e byÂ?am bardzo ... wzruszona. Kobiecie chyba szczeg??lnie emocjonalnie czyta si?? o takich wydarzeniach.
Przyznam wam obojgu racj??, mnÂ? to wstrzÂ?sn??Â?o , to coÂ?, co kobieta raczej nie chce czyta??- ulubiona bohaterka i "TO" ... Â?zy same napÂ?yn??Â?y do oczu.
Z pewnoÂ?ciÂ? uraz pozostanie... ciekawe tylko czy "czarny ogier" pomoÂ?e jej zÂ?agodzi?? b??l..

Awatar użytkownika
Czarownica

Trzecie zetkni??cie z seria

Post autor: Czarownica »

Nie przeczytaÂ?am jeszcze ksiÂ?Â?ki w caÂ?oÂ?ci, ale na razie mi si?? podoba. Te ci??Â?kie przeÂ?ycia Mercy - moÂ?e autorka chciaÂ?a pokaza?? jÂ? bardziej ludzkÂ?, sÂ?abÂ?.

Dalhiaa

Ja powiem tak; ksiÂ?ka jest Â?wietna. To co sie staÂ?o Mercy jest straszne. Nie wiem.. ja sie wzruszyÂ?am ale ja bym nie potrafiÂ?a przerwa?? lekt??ry tracÂ?c czas na pÂ?acz. No c??Â? ale moÂ?e inni to inaczej przezywajÂ?. NajwyraÂ?niej tak.

Awatar użytkownika
Czarownica

Post autor: Czarownica »

Ale nawet jak si?? pÂ?acze to czyta si?? dalej

[ Dodano: 2010-06-20, 18:26 ]
A tak nawiasem m??wiÂ?c - na chomiku chomikuj.pl/jadi4 jest tÂ?umaczenie tej ksiÂ?Â?ki.

Dalhiaa

A tak widziaÂ?am. MyÂ?licie Â?e ktoÂ? ukradÂ? i napisaÂ? Â?e to jego czy na sero przetÂ?umaczyÂ??? Ja nie wie co tym myÂ?le??, ale wydaje mi sie Â?e to byÂ?o zanim dodaliÂ?cie te ograniczenia tylko dla wybranej grupy... :-/
Hmmm

Awatar użytkownika
WereWolf

Post autor: WereWolf »

TÂ?umaczenie na chomiku Jadi4 jest jej prywatnym tÂ?umaczeniem i na pewno nie pochodzi ono z Naszego forum. Poza tym Jadi juÂ? zostaÂ?a zwerbowana do tÂ?umaczenia dla Nas.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Iron Kissed”