Polskie wydanie Iron Kissed

Trzecia książka z serii o Mercedes Thompson. Polskie wydanie ukazało się pod tytułem <b>"Pocałunek żelaza"</b> nakładem Fabryki Słów w październiku 2010 r.

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy, Junior Admini

Awatar użytkownika
Mila
Nawiedzony Praktykant Grabarza

Post autor: Mila »

Oo Â?adnie. DostanÂ? za to odemnie okejk?? :-) Nie no naprawd?? si?? postarali. To ten strach przed nami tak ich motywuje xdd

Awatar użytkownika
Majster
Starszy Asystent Balsamisty

Post autor: Majster »

WÂ?aÂ?nie przeczytaÂ?em PocaÂ?unek Â?elaza. Profesjonalne tÂ?umaczenie i przede wszystkim korekta sprawia, Â?e lektura jest prawdziwÂ? przyjemnoÂ?ciÂ?. Poza tym ekran komputera nie moÂ?e si?? r??wna?? z zadrukowanÂ? kartkÂ?, przynajmniej dla mnie. Oryginalna okÂ?adka cieszy oko i naprawd?? wyr??Â?nia ksiÂ?Â?k?? od innych. Po kr??tkim namyÂ?le poÂ?aÂ?owaÂ?em grosza, i kupiÂ?em tylko 3 cz??Â???, 2 pierwsze zostanÂ? w biblioteczce w starej wersji.

Awatar użytkownika
Czarownica
Zaawansowany Stopień Zupiorzenia

Post autor: Czarownica »

A ja dzisiaj wreszcie kupiÂ?am"Â?elazny pocaÂ?unek". Jak on si?? Â?adnie prezentuje na stoliku, przygotowany do czytania. Jak lÂ?niÂ? pod Â?wiatÂ?em te kojocie Â?apki i tatuaÂ? Mercy. W dodatku dowiedziaÂ?am si?? w ksi??garni, Â?e sprzedaÂ? idzie im caÂ?kiem nieÂ?le i b??dÂ? zamawia?? dodatkowe egzemplarze.

@lma

Post autor: @lma »

dorota7677 pisze:W dodatku dowiedziaÂ?am si?? w ksi??garni, Â?e sprzedaÂ? idzie im caÂ?kiem nieÂ?le i b??dÂ? zamawia?? dodatkowe egzemplarze.
To jest bardzo optymistyczna wiadomoÂ???! MoÂ?e na tyle dobrze im si?? sprzedaje, Â?e szybciutko wydadzÂ? kolejne cz??Â?ci, p??ki popyt jest :mrgreen:
Na empiku ostatnio byÂ? w Topce (na 139 miejscu :-/ )

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

@lma pisze:Na empiku ostatnio byÂ? w Topce (na 139 miejscu )
Wbrew pozorom wejÂ?cie na 139 miejsce to dobry znak ;) Wiadomo, to nie Kossakowska czy Pilipiuk, ale jak na ksiÂ?Â?k?? zagranicznej autorki kt??ra ma tak maÂ?Â? promocj?? idzie jej naprawd?? dobrze. Ja caÂ?y czas si?? zastanawiam jak zrobi?? tym ksiÂ?Â?kÂ? reklam??... m??wi?? o nich kaÂ?demu znajomemu, polecam je ludziom w pracy kiedy pytajÂ? o coÂ? z tych klimat??w. Cz??sto teÂ? wciskam im nawet jak szukajÂ? czegoÂ? zupeÂ?nie innego xD Troch?? zaniedbaÂ?am ostatnio propagand?? internetowÂ?, juÂ? nie wÂ???cz?? si?? tak po innych forach, ale na facebooku teÂ? komu mog?? to polecam.
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

@lma

Post autor: @lma »

SprawdziÂ?am wÂ?aÂ?nie na kt??rym teraz jest miejscu.
139 to juÂ? przeszÂ?oÂ???, teraz jest na 50 :!: :mrgreen:
Wow, super wynik moim zdaniem, nawet si?? tego nie spodziewaÂ?am, Â?e b??dzie aÂ? tak dobrze :-D

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Dzisiaj odebraÂ?am ksiÂ?Â??? z empiku i jestem zadowolona jak na razie z jej wyglÂ?du. Nie zacz??Â?am czyta?? poniewaÂ? obecnie czytam "RudowÂ?osÂ?" wi??c nic na temat tÂ?umaczenia itd nie napisz??.
OkÂ?adka bardzo Â?adnie si?? prezentuje a te Â?apki podobajÂ? mi si?? jeszcze bardziej i fajnie, Â?e coÂ? takiego zrobili. Nie lubi?? akurat tej grafiki Santosa ale w naszym wydaniu ksiÂ?Â?ka prezentuje si?? lepiej niÂ? w oryginale.
Co do promocji serii to dzisiaj coÂ? takiego zaliczyÂ?am i poleciÂ?am seriÂ? jakiejÂ? babce kt??ra szukaÂ?a czegoÂ? w takich klimatach. KupiÂ?a pierwszy tom i mam nadziej??, Â?e jej si?? spodoba. :mrgreen:
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
Mila

Ja byÂ?am we wtorek u mnie w ksi??garni to nie mieli jeszcze, ale p??jd?? jutro, bo powiedzieli, Â?e do ko??ca tygodnia powinni dosta?? jÂ?. Mam nadziej??, Â?e b??dzie, bo jak nie to zamawiam i si?? nie czaj?? ;-)
@lma pisze:139 to juÂ? przeszÂ?oÂ???, teraz jest na 50
Naprawd?? to nieÂ?le. Dobry wynik jak na tydzie??.

Midnight11

Post autor: Midnight11 »

wreszcie mam!! ale akurat czytam "Misery" King'a, a na poniedziaÂ?ek mam w szkole "Ludzi bezdomnych"... musz?? przyzna??, Â?e byÂ?am zdziwiona, kiedy najpierw odeszÂ?am z pustymi r??koma z Empiku w doÂ??? duÂ?ym mieÂ?cie, a w Warszawie w Arkadii byÂ?o tylko 7 EGZEMPLARZY, a do tego musiaÂ?am szuka?? ich z paniÂ? tam pracujÂ?cÂ? jakieÂ? 10 minut!!

Awatar użytkownika
Kometa
Psychodeliczne Ciało Niebieskie

Post autor: Kometa »

@lma pisze:139 to juÂ? przeszÂ?oÂ???, teraz jest na 50
Tylko bierz pod uwag?? Â?e to topka (zestawienie najlepiej sprzedajÂ?cych si?? tytuÂ???w) empik.comu, a nie salon??w empik. Te dwie si?? troch?? od siebie r??Â?niÂ?. Empik.com daje zestawienie produkt??w najcz??Â?ciej zamawianych, czyli takÂ?e tych, kt??re sÂ? w przedsprzedaÂ?y i nie trafiÂ?y jeszcze na sklepowe p??Â?ki. Topka salon??w moÂ?e si?? od tej r??Â?ni??. PrzykÂ?ad: empik.com ma na pierwszym miejscu autobiografi?? Manna. Salony Empik majÂ? Jedz, M??dl Si?? i Kochaj. Dzieje si?? tak nie tylko z powodu produkt??w w przedsprzedaÂ?y, ale teÂ? dlatego Â?e topka comu jest aktualizowana na bieÂ?Â?co, a salonowa co dwa tygodnie. Zatem na salonach Mercy moÂ?e si?? w og??le nie pojawi?? na topce z tego prostego powodu Â?e zdÂ?Â?y spaÂ??? niÂ?ej nim salony zaktualizujÂ? Topy. M??j salon jako maÂ?y ma tylko dwadzieÂ?cia miejsc wystawionych. Megastory majÂ? zwykle do 50 miejsc, ale ten najwi??kszy empik w Warszawie - Junior ma chyba setk??. TakÂ?e ci??Â?ko b??dzie si?? naszej Mercy zaÂ?apa?? na topk?? :(

Ale i tak 50 miejsce na empik.com to duÂ?y sukces. ;)

Midnight11 pisze:tylko 7 EGZEMPLARZY
7 egzemplarzy to duÂ?o. Empiki wcale nie dostaÂ?y tych ksiÂ?Â?ek wiele, jak patrzyÂ?am kt??regoÂ? razu na stany w magazynach to byÂ?o tam ledwie 300 sztuk. Reszta na salonach, ale najwi??cej znowu miaÂ?y Megastory (Arkadia nie jest Mega, jest Â?rednim salonem; sÂ? cztery kategorie: Megastore, duÂ?y, Â?redni i maÂ?y. M??j jest maÂ?y.) A jako Â?e empiki zwykle dostajÂ? najwi??cej od wydawc??w, zgarniajÂ? lwiÂ? cz??Â??? nakÂ?adu, naleÂ?ny wnioskowa?? Â?e nie byÂ? to oszaÂ?amiajÂ?cy nakÂ?ad. TakÂ?e wierz mi, 7 sztuk to duÂ?o zwÂ?aszcza Â?e m??j empik do tej pory nie dostaÂ? ani jednej. Ja kupowaÂ?am sw??j w Wola Parku gdzie dostali tylko trzy i szcz??Â?liwie trafiÂ?am na dzie?? dostawy. A Wola Park teÂ? jest tak jak Arkadia Â?redni.
I read a book about the self, Said I should get expensive help.

To są właśnie rzeczy
jakie przychodzą mi do głowy
kiedy siedzę w domu podczas burzy,
czekając na telefon od kuratora sądowego

Awatar użytkownika
Anne
Żarłoczny Ghul

Post autor: Anne »

Ja zwykle zamawiam ksiÂ?Â?ki na empik.com poniewaÂ? wychodzi mi taniej niÂ? jakbym miaÂ?a kupowa?? je po cenie okÂ?adkowej.
W empiku w kt??rym ja si?? zaopatruje na p??Â?ce widziaÂ?am jeden egzemplarz trzeciego tomu a poprzednich nie ma wcale. Trzeba iÂ??? do innego aby je kupi?? poniewaÂ? tam majÂ? ich kilka sztuk.

Dzisiaj przeczytaÂ?am na facebooku, Â?e kolejny tom moÂ?liwe, Â?e wyjdzie na wiosn??, ale sami wiecie jak to jest.
Nothing is true. Everything is permitted.

Awatar użytkownika
Mila

Wiecie, dzisiaj na empik.com PocaÂ?unek Â?elaza jest na 40 miejscu. WÂ?aÂ?nie wczoraj zam??wiÂ?am. Czekam teraz aÂ? mi wyÂ?lÂ?.

Dalhiaa

Post autor: Dalhiaa »

W niedziele byÂ?am w empiku w Krakowie. I widziaÂ?am okÂ?adke Zewu, musze przyzna?? , Â?e kawaÂ? dobrej roboty odwalili. Ale IK jeszcze nie ma. WysÂ?aÂ?am zam??wienie na ksi??garni internetowej , i mam nadzieje , Â?e szynko mi wyÂ?lÂ?. Jak przeczytam, to coÂ? wi??cej napisze:)

kuszumai

Post autor: kuszumai »

A w Szczecinie wÂ?aÂ?nie widziaÂ?am wszystkie trzy cz??Â?ci w zadowalajÂ?cych iloÂ?ciach. Ostatnio przychodziÂ?am nawet tam codziennie i nadal samotnie staÂ?y w tej samej iloÂ?ci co zawsze. Wida?? nie ma brania.

Ech... Tak i tak Dukan zn??w atakuje empikowskie listy.

pyczunia

Post autor: pyczunia »

W empiku w Legnicy widziałam 2 pierwsze części w 2 egzemplarzach i jeden "Pocałunek ...", nie kupiłam tam bo wolę kupić 1zł taniej w innej księgarni, tylko czekam aż mi ją sprowadzą :-P
Ostatnio zmieniony 23 sie 2011, 09:57 przez pyczunia, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Iron Kissed”